Sahi klanlari

• Konuyu başlatan DeletedUser68882
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser8233

Ziyaretçi
Bu geri beyinli her world kaybeder her world casus vardi der:) casusun savas kaybettirdigini saniyor. Diger klanlara ders olsun sahi klanini gorunce vurun gecin, dost olursaniz sizinde basinizi yakarlar: )
stalker bebesi ben herseyıyle sana ıspatlarım ama rezıl olmaktan bıkmadınız kötü oyuncularla worlde gırmıs olabılırız ama karakterımızden bırsey kaybetmedık köy kaybetmek daha iyiydi biz baslıyacagımız bır worlde sana bılgı verıcem özellıkle presız olan bı world ozmn orda görüşürüz parayla oyun oynayanlar klanı dıye sız klan kurun oynayın bosver herseyı bılen bılıyor ılkkes bır worldde casus var dedım bu arada gerı beyınlı onuda burda dıle getırmemın sebebı eskı oyuncumuzdu sızle daha öncekı dıyalogunu bılseydım klana alıp köy aldırtıp maden atarmıydık diger klanlar dedıklerın bellı sandalınıza bınenler bizi bilen ŞAHİ kimseyı satmaz der sıze gelınce sırtından vurur adamı 2 dakıka içinde satar der veya precı der sen prenı harca keyfıne bak olmayan beynını yorma ...

DeletedUser62479

Ziyaretçi
stalker bebesi ben herseyıyle sana ıspatlarım ama rezıl olmaktan bıkmadınız kötü oyuncularla worlde gırmıs olabılırız ama karakterımızden bırsey kaybetmedık köy kaybetmek daha iyiydi biz baslıyacagımız bır worlde sana bılgı verıcem özellıkle presız olan bı world ozmn orda görüşürüz parayla oyun oynayanlar klanı dıye sız klan kurun oynayın bosver herseyı bılen bılıyor ılkkes bır worldde casus var dedım bu arada gerı beyınlı onuda burda dıle getırmemın sebebı eskı oyuncumuzdu sızle daha öncekı dıyalogunu bılseydım klana alıp köy aldırtıp maden atarmıydık diger klanlar dedıklerın bellı sandalınıza bınenler bizi bilen ŞAHİ kimseyı satmaz der sıze gelınce sırtından vurur adamı 2 dakıka içinde satar der veya precı der sen prenı harca keyfıne bak olmayan beynını yorma ...

Sana yemin ediyorum sadece sahi olarak baslarsaniz 5 adamla saldircam size. 6. Adam israf olur : ) ama muhtemelen siz yine bir klana yamak olcaksiniz orada. Capsiz herife bak bide haber vericem diyor: ) yurek yemis mubarek. Sahisin la sen sahi cöp yani nerden geliyor bu cesaret yigidim: ) biz birini saticak olsaydik soylemeden sure vermeden vururduk.

DeletedUser8233

Ziyaretçi
Sana yemin ediyorum sadece sahi olarak baslarsaniz 5 adamla saldircam size. 6. Adam israf olur : ) ama muhtemelen siz yine bir klana yamak olcaksiniz orada. Capsiz herife bak bide haber vericem diyor: ) yurek yemis mubarek. Sahisin la sen sahi cöp yani nerden geliyor bu cesaret yigidim: ) biz birini saticak olsaydik soylemeden sure vermeden vururduk.
senınle 6 ya 5 degıl 6 ya bır kişi bile kapısırım sorun yok senın bebelerın cok gun gelecek herkes sızın nasıl bırı oldugunuzu anlayacak :)

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Pre avantajına yapacak bişey yok olduğu kadar her oyunda var benzerleri insan alışıyo zamanla
@schade Ne yaptı ki bu casus op köylerinizi mi söyledi

DeletedUser62479

Ziyaretçi
senınle 6 ya 5 degıl 6 ya bır kişi bile kapısırım sorun yok senın bebelerın cok gun gelecek herkes sızın nasıl bırı oldugunuzu anlayacak :)
Olum manyakmisin sen? 3 katimizdiniz savasirken napabildiniz? Hadi gecmisi bosver bu worldde naptiniz. Sen hastasi aga bu kadar salak olamaz bi insan:)

DeletedUser8233

Ziyaretçi
Olum manyakmisin sen? 3 katimizdiniz savasirken napabildiniz? Hadi gecmisi bosver bu worldde naptiniz. Sen hastasi aga bu kadar salak olamaz bi insan:)
hangı worlde 3 katınızdık anlamadım 8 klan saldırıyor burda 10 katı köyunuz var eskı worldu dıyorsan hesap sılenlere sor kuş beyınlım benle ne alakası var :)

Ulan zaten +6 k ustu 200 koyunuz vardi hepsine gidildi kafayi siyirmissiniz tam fakir zihniyeti ve tam zamanli piyonsunuz dunya ahiret görüyo herseyi ne casusu ne 8 klani neyden soz ediyonuz :) world basi tugra sahi birdir 2 vurduk hemen ayri gayri atismalar.strateji oyunu bu ve guclu stratejimizle worldu alaşa ettik halen vidi vidi yapiyonuz.salin artik bitsin sizin adiniza.world mitoz bolundu harita renklendirme adina elimde katalog kalmadi ya

DeletedUser62479

Ziyaretçi
hangı worlde 3 katınızdık anlamadım 8 klan saldırıyor burda 10 katı köyunuz var eskı worldu dıyorsan hesap sılenlere sor kuş beyınlım benle ne alakası var :)

Ah garibim ahhh. Durup dururken hesap silmedi kimse; ) o savas siz olmasaydiniz belki hala devam ediyordu: ) nop hucum stlker aztek pusula bu klanlarin her birinden en iyi adamlarla super bi klan kur icine sahi klanini koy o klan bile 3. Ayi gormez: ) oynamayin su oyunu artik beceremiyonuz: )

Pre konusuna gelince 44ten bu yana kac world acildi. Her birinde pre kasiyoruz. Basladigimiz worlde deli prelerle girecez. Sizin Elinizi kolunuzu baglayan mi var? Girin pre kasin oyle baslayin. Hem bize daha cok koy kasmis olursunuz: )