Sahi klanlari

• Konuyu başlatan DeletedUser68882
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser69279

Ziyaretçi
Sahi Kendi adamını Şak Şak klanına SATACAK kadar zavallı bir yönetimin elinde herkes stalkerın önünde çökecek...

DeletedUser54072

Ziyaretçi
Kendi adamları 2 Taraflı oynamasa Ortada kalmazdınız.

DeletedUser8233

Ziyaretçi
Sahi Kendi adamını Şak Şak klanına SATACAK kadar zavallı bir yönetimin elinde herkes stalkerın önünde çökecek...
la gevsek casusluk sizin işiniz adam gibi kıvırmadan oynayın... eskı oyuncu tanıdık dıye adam sandık köy verdık besledık buyukttuk butun oplarda sıze bılgı yetıstırıp casusluk yaparak içerlerden sıze köy vererek geldıgınızı herkes gördu sahıt oldu daha bu oyunda adamlıktan bahsedecek tek klan bıle stalker ve ekıbı adamlıktan bahsedemezsınız rezıl oldunuz oyunun herturlu pisligini yapıyorsunuz nasıl oyun oynadıgınıza sahıt olduk...

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Doğru söylüyorsunuz

Adamlık 2 aydır "HANEDAN-STALKER" arasını nasıl bozarız niye kafa yormaktır..
Adamlık yazmadık oyuncu yazmadık yönetici bırakmayıp (STALKER ı HANEDAN a HANEDANI STALKER a doldurmaktır)
Adamlık "Fake atarsanız, hesap sileriz sonra görürsünüz" demektir.
Yine bu gün oyunun en adamları sizsiniz aferin size :)

DeletedUser8233

Ziyaretçi
Siz adamlık dersi hakkını , biz vegasla ugrasirken arkadan vurarak yitirdiniz amigo
adam olmak ıcerden köy alarak alınan köylerı sıze ıade edecegız bahanesıyle sınıra destek yıgıp savas cıkarmakla sız baslattınız en azından burda adamlıktan bahsedecek en son klan stalkerdır Deathwarrirorrr bu adamın içeriye nasıl geldıgı bellı mıslerı nasıl ızledıgınız bellı saksaktakı tugradakı adamlarınızda bellı karaktersızce oyun oynuyan bır ekıbten olusuyorsunuz acık ve net normal hayatta nasılsınız merak edıyorum sizden bize ıkı üç hesap geldı tek bır gırıs bıle yapılmadı bunu formlarda gerekse baska gruplarda konustuk butun ŞAHİ ekıbıde olayı bılıyor ama sızdekı gıbı karater yoksunu ınsanları eskı tanıdıgımız dıye oyuna alıp gerek maden gerekse köy aldırtarak buyutup geliştirdigimiz stalkerin köpek .... casuslarının bukadarda karaktersızce hareket edecegini hiç düşünmedik hertürlü pisligin bulaştıgı bır klan ancak bukadar olur tebrık edılecek hiçbiryanınız yok sızın savasıp kaçan klanlar pıslıklerınızın farkına varmadıgı için emeklerını hıce sayıp gıdıyorlar ama son mızrak askere kadar savunacagız yukarda bırı sunu yazmıs

Adamlık 2 aydır "HANEDAN-STALKER" arasını nasıl bozarız niye kafa yormaktır..
Adamlık yazmadık oyuncu yazmadık yönetici bırakmayıp (STALKER ı HANEDAN a HANEDANI STALKER a doldurmaktır)
Adamlık "Fake atarsanız, hesap sileriz sonra görürsünüz" demektir.
Yine bu gün oyunun en adamları sizsiniz aferin size

haneden stalker savası cıkarmak ısteyen kımmıs merak edıyorum sıze olayı nasıl anlattılarsada bılmıyorum komıksınız sizin fake atarsanız hesap sılerız denen klanlarla işiniz olmaz cok buyuk klansınız sız ıkı pıs işle çözemıyecegınız casusluga yatkın karektersız ınsan bulursunuz siz kan çeker.... :)))

DeletedUser32603

Ziyaretçi
siz anca burada laf ebeliği yaparsınız.Tugradaki kafasızlar sizi bu dunyaya baslatmıs. yazık. ben acırım icinizde birseyler yapmaya calısan 2-3 kisiye gerisi cöptür. haritanın icine ettiler. stalker bizden koy alamazken sahideki ameleleri toplayarak bizide bitirdi. tebrikler stalker dicek söz yok.

DeletedUser8233

Ziyaretçi
sorma kardesim ya ne operasyon :)))))))))) adamlar savunmadı bile. ama sorsan schade kral :)

adamlar akıllı bız gıdersek gerisi boş gözüyle göruyorlar heralde yada masa başında biz bunları çözerız gıbısınden sen kımsın bılmıyorum ama stalkerın ortada bıraktıgı bebelerden bırısın heralde sınırı bız tutmaya calısırken sen gıbıler gerıden böyle boşş boşş bakarak ızledı ve sevındı gerıde 10 köyu olup o 10 koyle sınırdakı ıkı köyu korumakla olmuyor bu işler :)))