Sahi Klanına İnce Bir Saldırı :D Bildiğin Çektirmiş Adama :D

• Konuyu başlatan DeletedUser39926
  • Başlangıç tarihi

LaFleur01

Baltacı
böyle ince saldırılar yapmayın lütfen Allah size ve müttefiklerinize yardım etsin mazallah böyle oynamaya devam ederseniz dağılmanız yakındır bundan böyle alaylı yorumlar yapmaz alay ederek rapor atmazsınız hadi eyvallah.

DeletedUser41180

Ziyaretçi
böyle ince saldırılar yapmayın lütfen Allah size ve müttefiklerinize yardım etsin mazallah böyle oynamaya devam ederseniz dağılmanız yakındır bundan böyle alaylı yorumlar yapmaz alay ederek rapor atmazsınız hadi eyvallah.

Umarım yapmazsınız dediğin şeyi kendi yapmış keko

DeletedUser605

Ziyaretçi
Sen de önce adam ol senden büyük birisiyle nasıl konuşacağını bil.

Çok uzun süredir tanır, birlikte oynarım arkadaşlarla şimdiye kadar hiçbir saygısızlıklarını görmedim ha asidirler küçük görür alay edip dalga geçersen babalarını tanımazlar.

Bengam

Ağır Atlı
Cidden yukarıda okuduklarıma inanamadım bu oyunu uzun süredir oynuyorum. Cocuk yaşda başladğımızda abilerimiz ablalarımız cok daha büyü savaşlar veriyordu böyle rezil duruma düşmüyorlardı. İnsanlarla bişey konusurken paranla sende olu başkasında olmayannla dalga geçilmez. Hadsiz davranıslarla istersen tek başına dünyayı kapat adam yerine koyulmazsın koyanlarında adamlığında şüphe ederim edep yahu !!

DeletedUser59651

Ziyaretçi
StalinGrad ı K34'e de bekleriz. Dalga nasıl geçilir öğretiriz itina ile.