Sahi Klanına İnce Bir Saldırı :D Bildiğin Çektirmiş Adama :D

• Konuyu başlatan DeletedUser39926
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser41180

Ziyaretçi
yani birisini 1200 puan aşağı çekmek çok kötü bişey yapmayın öyle şeyler :d

DeletedUser39926

Ziyaretçi
Stalingrad ın profilde yazıyor ya orantısız güç diye tam olarak bu mananı yansıtmış adama :D

LaFleur01

Baltacı
fakir edebiyatı yapmıyorum ama senin bu söylediğin çok ayıp biraz insanlık öğren öyle gel karşıma benim aylık kazancımın ne kadar olduğunu biliyormusun beni tanıyormusun ben fakirlik olduğu için premium ile hammadde alanları kıskanmıyorum çok şükür param var belki senden daha fazla kazanıyorumdur ben burda oyundan zevk almaktan bahsediyorum adam gibi oynamaktan ama o adamlık sende yok bunu biliyordum şimdi kanıtlamış oldun hadi eyvallah

DeletedUser43286

Ziyaretçi
Sen değilmiydin bizim babamız memur biz sizin gibi premium alamıyoruz diye ağlayan :( ne çabuk unuttun kendi yazdığını :(

Adam gibi oynamaktan kastın premiumsuz oynamaksa classic serverı var orda oyna. Yada boşver sen kumda oyna :D

LaFleur01

Baltacı
önce adam ol sonra karşıma çık adam olmayana selam bile vermem ben iyi günler dilerim.

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Sen değilmiydin bizim babamız memur biz sizin gibi premium alamıyoruz diye ağlayan :( ne çabuk unuttun kendi yazdığını :(

Adam gibi oynamaktan kastın premiumsuz oynamaksa classic serverı var orda oyna. Yada boşver sen kumda oyna :D

Önce edep sonra görgü. Eksikliklerini tamamlamadab konuşma fazla. Çocuk gibi benim babam senin babandan zengin der gibi buraya yazmayın bu acizliği yapmayın. Sizene kim ne kazanıyor sanane adamın fakir olup olmamasından sanane edebiyatından yine sanane premium kullanıp kullanamayacağından.

LaFleur01

Baltacı
Sen de önce adam ol senden büyük birisiyle nasıl konuşacağını bil.

benim büyüğüm küçüğüne saygı göstermeyip alaycı konuşmalar yapıyorsa o benim büyüğüm değildir o kişiye saygı duymam, büyüğüm bana örnek olacak yanlışım varsa düzeltecek alay etmeyecekki bende ona saygımı sevgimi gösterebileyim.

DeletedUser43286

Ziyaretçi
Önce edep sonra görgü. Eksikliklerini tamamlamadab konuşma fazla. Çocuk gibi benim babam senin babandan zengin der gibi buraya yazmayın bu acizliği yapmayın. Sizene kim ne kazanıyor sanane adamın fakir olup olmamasından sanane edebiyatından yine sanane premium kullanıp kullanamayacağından.

Kendisinin söylediklerine cevap olarak yazdım ben bunları bilip bilmeden atlama bence :)
Bu durumda sanane benim ona söylediklerimden :)