SADO VS W66

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

-NESİNSEN-

Milis
Tüm klanlara oyunun ilk gününden beri kapama listesine adam arayan zorba+alay kabul etmedik etmeyecez oyuna 100 200 kişiyle başlayıp oyun sonunda 5 kişiye tav olanlardan olmayacaz bu dünyaya 25 kişiyle başladık sonra yeni arkadaşlarla taniştik oyunu kapatmadan başka amaç gütmeyen oyuna 500 kişiye başlayıp 1 ay boyunca pasifle buyuyenler bize laf atar olmuş. Biz sizin gibi ne listeye bu kadar adam alırız diye geliriz nede yahu bizden 5 kişiyi al çok para harcadılar deriz elinizden geleni ardiniza koymayın

ZORBA+ALAY+ADALET+ÇATAPAT 3 5 kişiye tav olanlara karşı sonuna kadar savaşacaz

Furkii3535

Mızrakçı
adaletin karşı tarafa geçmesi beni şaşırttı. şahsen şu anda sado 4 5 kişiyi kapatma listesine aldırıp sonrasında klan değişse ben bu dünyayı bırakırım, hatta belki oyunu bile bırakırım, adaletten de bunu beklerdim. çünkü 65te bu olayı abluka klanı 5 10 kişi uğruna kapağa geçip geri kalanları bırakması olayını yaşamıştım ve bu beni oyundan o kadar soğuttu ki ne köyümü geliştirmeye devam ettim ne oyunu oynamaya devam ettim, ablukadan sevdiğim abilerime köyleri verip bırakıp gittim. ha yine de ben yaptım diye herkesten bunu yapmasını beklemek saçma olur o ayrı konu. bu bir oyun biliyorum ama şu kadarcık oyun için birbirlerinize ettiğiniz iğrenç laflar bir yana söylediğiniz 1 sözün 1 sözünüzü tutmuyor olması da her ne kadar oyun da olsa mide bulandırıyor(kendimi tenzih ediyorum ben alışkınım zaten oynadığım oyunlarda bu tür konuşmalar çok geçiyor ama genel olarak sürekli herkesin bu konuda birbirine dem vurması ilgimi çektiği için bunu yazdım yoksa bu gün küfür ettiğim kişiyle yarın ben de arkadaş olurum ama bunun lafını diğerlerine yapmam) çatapat konusunda onların kendi açısından haklı olduğunu tükürdüklerini yalamadığını düşündüğümü söylemiştim ama adalet klanı konusunda bunu söyleyemeyeceğim. neyse umarım güzel bir dünya geçirmişsinizdir, ben olabildiğince deneyimlendim ve eğlendim. bu savaşı kazanacağımızı pek düşünmüyorum ama beni 2 3 dünya oynamış olsam da tanıyan abilerim/ablalarım bilir ki askerlerimi asla gocunmam ve sürekli üretirim oyunu sado klanı bana zorla bıraktırmazsa sado için oynamaya dünyanın sonuna kadar devam ederim.

yanlış yazdığım ya da saygısızlık yaptığım bi konu varsa affola.

Dzpiyade

Yasaklı
Görende 25 kişi devam ettiniz sanır. Savaşmadan koca bir kıtayı kendinize bagladiniz.karsinizdaki hiç bir klan savaşsız büyümedi. Burda kendinizde bişey arayın. Ayrica başarılar dilerim lazım olacak. Çok değil 1.5 ay önceye kadar durum suydu SADO-DEDE-DRAGON-SAVEGE-MAFİA-ANATOL- ADALET- TATAVALAR- EİBO- ENESKOSOVANİN KLANİ HEPİNİZ BİR CEPHE İCİDİNİZ. ZORBA ALAY ÇATAPAT BİR TARAFTİK. BAKTİGİN ZAMAN SİMDİ DE AYNİ TARAFLAR.SAVASİ BU NOKTADAN KARSİYA VERDİYSENİZ KAPATAMAYİ KARDESİM KUSURA BAKMAYİN BAL GİBİ DE HAK ETMİSİZ.

ReaL eFe

Acemi
sado tüm dünyaya karşımı demek istemiş bu.yoksa karşımıza çıkan klanları sile sile size gelince bizi dünyaya bedelmi görmüş.

LordSeveral

Milis
adaletin karşı tarafa geçmesi beni şaşırttı. şahsen şu anda sado 4 5 kişiyi kapatma listesine aldırıp sonrasında klan değişse ben bu dünyayı bırakırım, hatta belki oyunu bile bırakırım, adaletten de bunu beklerdim. çünkü 65te bu olayı abluka klanı 5 10 kişi uğruna kapağa geçip geri kalanları bırakması olayını yaşamıştım ve bu beni oyundan o kadar soğuttu ki ne köyümü geliştirmeye devam ettim ne oyunu oynamaya devam ettim, ablukadan sevdiğim abilerime köyleri verip bırakıp gittim. ha yine de ben yaptım diye herkesten bunu yapmasını beklemek saçma olur o ayrı konu. bu bir oyun biliyorum ama şu kadarcık oyun için birbirlerinize ettiğiniz iğrenç laflar bir yana söylediğiniz 1 sözün 1 sözünüzü tutmuyor olması da her ne kadar oyun da olsa mide bulandırıyor(kendimi tenzih ediyorum ben alışkınım zaten oynadığım oyunlarda bu tür konuşmalar çok geçiyor ama genel olarak sürekli herkesin bu konuda birbirine dem vurması ilgimi çektiği için bunu yazdım yoksa bu gün küfür ettiğim kişiyle yarın ben de arkadaş olurum ama bunun lafını diğerlerine yapmam) çatapat konusunda onların kendi açısından haklı olduğunu tükürdüklerini yalamadığını düşündüğümü söylemiştim ama adalet klanı konusunda bunu söyleyemeyeceğim. neyse umarım güzel bir dünya geçirmişsinizdir, ben olabildiğince deneyimlendim ve eğlendim. bu savaşı kazanacağımızı pek düşünmüyorum ama beni 2 3 dünya oynamış olsam da tanıyan abilerim/ablalarım bilir ki askerlerimi asla gocunmam ve sürekli üretirim oyunu sado klanı bana zorla bıraktırmazsa sado için oynamaya dünyanın sonuna kadar devam ederim.

yanlış yazdığım ya da saygısızlık yaptığım bi konu varsa affola.

Aynen kanka sado her sözünü tuttu adalet vatan haini aynen öyle

onur1408

Kılıç Ustası
Bu dünyada yapilacak bütün çirkinlikleri yaptiniz, paktin icindeki klani kandirip tarafiniza cektiniz ve sahip cikmadiniz, haritada tek bir savas yapmadan klani buyuttunuz, savastiginiz klanlarin icinden surekli hesap satin almaya calistibiz, truva pesinde kosturdunuz, Muttefikiniz adalete tek bir desteginiz olmadi, simdi kalkmis acitasyon yapip agliyosunuz. Bu dunyada ne diplomasi yapmayi becerebildiniz ne de savasmayi. Fazla aglamadan hesap silin op yaptigimizda ters dönup hangi kitada oldugunuzu unutacaksiniz.

Furkii3535

Mızrakçı
Aynen kanka sado her sözünü tuttu adalet vatan haini aynen öyle
Taraflı yazdığım doğrudur sadonun hatalarını yazmadım haklısın abi sadece ortaya beni "düşman" tarafında rahatsız eden şeyleri yazdım, onca sey yazıldıktan cizildikten sonra taraf değişmedik ha dersen ki taraf değiştiniz ben pek forumu takip etmiyorum ama kanıtlarsan sizlerden özür dilerim.

LordSeveral

Milis
Taraflı yazdığım doğrudur sadonun hatalarını yazmadım haklısın abi sadece ortaya beni "düşman" tarafında rahatsız eden şeyleri yazdım, onca sey yazıldıktan cizildikten sonra taraf değişmedik ha dersen ki taraf değiştiniz ben pek forumu takip etmiyorum ama kanıtlarsan sizlerden özür dilerim.

Hocam bu savaş adelet ve zorba savasiydi taraf değiştirmiş olmam için sado nun haritada beni rahatlatıcı bir op sav ya da hiçbirsey yapamıyorsa üstün olduğu haritada bir kazanım elde etmesi gerekirdi tarafında biri varsa tarafına yardım edersin op yerken 4 köye sav istediğimizde 3 maymunu oynadılar bu bir savaş oyunu ben kendim tek başıma oynuyordum alay ile zorbayi işaretle köylerine bak geçişleri takip et müttefik dediğin öyle olur sado gibi olmaz o yüzden taraf değiştirdin algisindan vazgeçilmeli biz sado ile hiç taraf olamadık :)

kızılgafa

Baltacı
Oooooo soda klanı büyümüş de tüm dünyaya savaş açmış. Ya sen ne ponçiksin öyle :)

Yanımdaki herkesi tek tek yıldırdım karşıma geçtiler demiyor da tüm dünya vs ben diyor :)

Neyse biraz da burdan duygu sömürüsü yaparsınız artık abi herkes birlik olmuş hepsi bize vuruyor dersin. Ama ne oldu da ben bu noktaya geldim diye düşünmezsin. Gerçi hoş düşünsen de cevaba yaklaşacağını sanmıyorum.

Son olarak zemzemle de yıkansanız, dua da etseniz, hacıya hocaya da gitseniz hiçbir şansınız yok. Yeni dünyalarda başarılar. Bizi görürseniz kaçn :)

HapazCı.

Okçu
Tüm dünyayı kaybetmiş beceriksizliği yüzünden, için için ağlıyorlar gelmiş burda tüm dünyaya meydan okuyoruz havasına girmişler.
2 op ömür veriyorum size yallah W69 a :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.