SAB Klanı vs VEGAS Ekipleri

Skinny Pete

Okçu
truva atmadan, adam çekmeden, sadece yalanarak, diplomaside herkesi müt ekleyerek başaramayacağını falan mı anladın ne oldu? :) Yatırımcılarınız, sponsorlarınız beklentiyi karşılayamadınız diye sana kızdırlar mı yoksa? :) hahahaha Borsada değer kaybeden hisse senetleri gibisin resmen. 3 te 1 i sayısında köyü olan, toplama klan dediğiniz klana karşı tüm haritayı organize ediyorsun, her koldan oyunculara özelden mesajlar yazıyorsunuz yine de fayda etmiyor, Hala utanmadan yüzünüz kızarmadan truva mı çıkarayım diyorsun..

İşte başta bahsettiğim bu astarı kalın yüzü kauçuklaşmış şahıslar sen ve senin gibiler. Yüzüne tükürülse yarabbi şükür diyeceksin resmen.

bize kızan kimse yok dünya başıda diplomasiye gelen sendin hatırlatırım. şimdi buraya senin bizim oyunculara attığın mesajları atarım.Seninde ne olduğunuzu biliyor herkes namuslu ayağına yatma hemen biz yaptıklarımızın arkasında dururuz.

Eleman dünyaya 30 klan girmiş, aşagisina da müttefikini cekmis o da 30 klan utanmadan başkasına sallıyor müttefik oldunuz diye :D fena sol tarafta 30 klanıyla farm yaparken biz sağda savaşıp birbirimizi yiyelim diyorum sayın müttefiklerimiz ?

Skinny Pete

Okçu
Eleman dünyaya 30 klan girmiş, aşagisina da müttefikini cekmis o da 30 klan utanmadan başkasına sallıyor müttefik oldunuz diye :D fena sol tarafta 30 klanıyla farm yaparken biz sağda savaşıp birbirimizi yiyelim diyorum sayın müttefiklerimiz ?

ya knk bu eneayi dünya başı benle diplomasi yapmak için kıvranıyodu :) şimdi burda erkeklik yapıyor

DestroyerMikail

Kılıç Ustası
bize kızan kimse yok dünya başıda diplomasiye gelen sendin hatırlatırım. şimdi buraya senin bizim oyunculara attığın mesajları atarım.Seninde ne olduğunuzu biliyor herkes namuslu ayağına yatma hemen biz yaptıklarımızın arkasında dururuz.

Dünya başında diplomasiye geldim ki birbirimizi gelişim olarak engellemeyelim. Başkalarının aksine aşiret kurup herhangi bir klanla savaşmaya değil sadece oyun oynamaya girdik. Sizinle olan savaşımız doğal olarak harita gereği gerçekleşti, bunun aksini kimse iddia edemez. Benim sizden hiçbir oyuncu ile aksi bir mesajlaşmam yok olamaz da :) Biz namuslu ayağına yatmayız ki zaten öyleyiz. Yaptığınız iğrençliklerin arkasında duracak kadar yüzsüz olmanız haklı olduğunuz anlamına gelmez.

Yani bir insan ayna karşısına geçip ben çok adiyim beee dedi diye yaptığı adilikleri hoş görecek değiliz ki ama :) Hakkının hakkı haklıya

DestroyerMikail

Kılıç Ustası

komik duruma düşürüyorsunuz böyle kendinizi :)

Bu dünyaya Fena:D - Nirvna - Alpha olarak girdim. Hatta Alpha klanı yarım klandı. Sonra baktım ki 59 da 30 klan diplomasi ile dünya kapatmaya çalışanlar burada da aynısını yapmaya çalışıyorlar hiç de çaktırmıyorlar :D Oyun başında ya abi biz öylesine girdik burada kasmayacağız diyen kişinin bunca ince hesap yapması komedi. Ben de 30 tane müt klana karşı biraz önlem aldım. Birbirimize yardımcı olan 8 klanımız var haritada. Fazlası yok.

Sab
kamyon
thor
ıme
warlords
bi ara barzo falan da vardı :) El insaf ya en yakın klanının 2 katı köy sayısına sahip bir klanın hala bu şekilde davranışlara girmesi çok büyük acizlik ama..

Skinny Pete

Okçu
kendin diyosun aşiret kurmayalım diye dünya başı 3 klandın eğer kendine güveniyodun teke tek savaşaydık 1 kıta arkanızdaki klanları kendinize katıyorsunuz :)

DestroyerMikail

Kılıç Ustası
ya knk bu eneayi dünya başı benle diplomasi yapmak için kıvranıyodu :) şimdi burda erkeklik yapıyor

şimdi birine teneke dedin, bana da enayi dedin. Oysa sana hakaret dahi etmedik, yani durup dururken böyle hemen çirkinleşmen senin hala ne kadar toy biri olduğunu gösterir. O klanda yaşını başını almış, belli bri seviyeye gelmiş insanlara hayret ediyorum şu anda. , senin gibi düzgün konuşmayı bile beceremeyen, kendisini ifade ederken hemen argo kullanan bir veledin idaresinde bulunmaları çok vahim olmuş gerçekten. Sen yine de altından kalkamayacağın laflar etme. Hani birileri sana hakaret etmeden sen onlara hakaret ediyorsan kuyruk acın falan olduğundandır ya da birşeyler istediğin gibi gitmediği içindir. Zorlama bu kadar kendini. Oyun başı diplomasiye gelmiş de ne olmuş derler adama? Ben diplomasiye geldiğimde bana abi abi derken şimdi ne oldu da Enayi diyebildin. Bu kadar ucuz mu karakterin de hemen değişiverdi?

Beşeri ilişkileri menfaat üzerine kurulu insanlar yapar bunu sadece. Sen o musun? menfaati uğruna bukalemun gibi karakterin mi değişiyor. yarın öbür gün bir yerde yine yüz yüze geliriz utanılacak davranışlarda bulunma, gerçi o da yoktur sende

DestroyerMikail

Kılıç Ustası
kendin diyosun aşiret kurmayalım diye dünya başı 3 klandın eğer kendine güveniyodun teke tek savaşaydık 1 kıta arkanızdaki klanları kendinize katıyorsunuz :)

E ama sen tek klan değilsin ki :) Barzosu vs. hepsi seninle. Dünyaya girdiğin kadrodan 10 kişi değişti, 10 tane yeni adamın daha bonservisini alıp dünyaya başlattın. Nasıl teke tek dersin ki :) Benim klan sıralamama bak senin klan sıralamana bak :) Denk bile değiliz ki. Sen süper güç ben 3. sınıf dünya ülkesi ayıp ama

DestroyerMikail

Kılıç Ustası
Dünyaya KAMYON ekibiyle beraber girdik. En başından beri herkes biliyor. Sana söylemediler mi :D

İnan bana yancıları dikkate almıyorum genelde :) Gölgesinde gölgelenip kırıntılarla beslenmeye devam etmenizi öneririm. Zira bir klanla mutualist bir yaşam sürmeden varlık gösteremiyor olduğunuzdan eminim.

Skinny Pete

Okçu
şimdi birine teneke dedin, bana da enayi dedin. Oysa sana hakaret dahi etmedik, yani durup dururken böyle hemen çirkinleşmen senin hala ne kadar toy biri olduğunu gösterir. O klanda yaşını başını almış, belli bri seviyeye gelmiş insanlara hayret ediyorum şu anda. , senin gibi düzgün konuşmayı bile beceremeyen, kendisini ifade ederken hemen argo kullanan bir veledin idaresinde bulunmaları çok vahim olmuş gerçekten. Sen yine de altından kalkamayacağın laflar etme. Hani birileri sana hakaret etmeden sen onlara hakaret ediyorsan kuyruk acın falan olduğundandır ya da birşeyler istediğin gibi gitmediği içindir. Zorlama bu kadar kendini. Oyun başı diplomasiye gelmiş de ne olmuş derler adama? Ben diplomasiye geldiğimde bana abi abi derken şimdi ne oldu da Enayi diyebildin. Bu kadar ucuz mu karakterin de hemen değişiverdi?

Beşeri ilişkileri menfaat üzerine kurulu insanlar yapar bunu sadece. Sen o musun? menfaati uğruna bukalemun gibi karakterin mi değişiyor. yarın öbür gün bir yerde yine yüz yüze geliriz utanılacak davranışlarda bulunma, gerçi o da yoktur sende

yav bu oyunda herkez bi tutmuş karakter yaş la oyun bu oyun ki sen hiç karakterden bahsetme yaptıkların belli emin ol senle hiçbiryerde yüz yüze gelmeyiz.

DestroyerMikail

Kılıç Ustası
:) Gelmeyeceğimizden bir kere daha emin oldum zaten. Büyümen dileğiyle ufaklık. Zamanla oturacak senin de karakterin... Senin adına umutluyum ben.

Otoban Faresi

Baltacı
İnan bana yancıları dikkate almıyorum genelde :) Gölgesinde gölgelenip kırıntılarla beslenmeye devam etmenizi öneririm. Zira bir klanla mutualist bir yaşam sürmeden varlık gösteremiyor olduğunuzdan eminim.

Hahahah yancı olduk bu dünyada eyvallah :D @MİRZAY...* kardeşimizdir. O karşısında adam olunca adam gibi konuşur. Bunu sizin görmemeniz çok doğal :D

mhangel

Milis
truva atmadan, adam çekmeden, sadece yalanarak, diplomaside herkesi müt ekleyerek başaramayacağını falan mı anladın ne oldu? :) Yatırımcılarınız, sponsorlarınız beklentiyi karşılayamadınız diye sana kızdırlar mı yoksa? :) hahahaha Borsada değer kaybeden hisse senetleri gibisin resmen. 3 te 1 i sayısında köyü olan, toplama klan dediğiniz klana karşı tüm haritayı organize ediyorsun, her koldan oyunculara özelden mesajlar yazıyorsunuz yine de fayda etmiyor, Hala utanmadan yüzünüz kızarmadan truva mı çıkarayım diyorsun..

İşte başta bahsettiğim bu astarı kalın yüzü kauçuklaşmış şahıslar sen ve senin gibiler. Yüzüne tükürülse yarabbi şükür diyeceksin resmen.
Bunu senmi söylüyorsun önüne gelen klani bünyene ekleyip beleş köy toplayıp bütün klana köylerini doldurtup oynadığını falanmi zannediyorsun sen kimisinde bizim klana laf söylüyorsun aslan

DestroyerMikail

Kılıç Ustası
Biz karşımızda adam olsa da olmasa da adam gibi konuşuyoruz :) Öyle kişiye göre değişkenlik göstermiyoruz. Bak düşünün size bile Adam gibi konuşuyorum. Lütfetmiyorum, herkes hak eder adam gibi muameleyi. Siz de hak ediyorsunuz, hor görmiyorum

DestroyerMikail

Kılıç Ustası
Bunu senmi söylüyorsun önüne gelen klani bünyene ekleyip beleş köy toplayıp bütün klana köylerini doldurtup oynadığını falanmi zannediyorsun sen kimisinde bizim klana laf söylüyorsun aslan

:) Evet beleş köy topluyorum ben, savaşmayı hiç bilmem, önüme geleni klana alıyorum zaten :) köylerimi de dolduruyorum ufff :) Beni günlerce yıktıkları raporları sizlere iletmediler mi yoksa?

Ya da son aldığım köyleri de kendi klanımdan mı aldım :)

Hayır onu da geçtim kesim puanlarımı da mı görmüyorsunuz. Allahın gücüne gider be :)