SAB Klanı vs VEGAS Ekipleri

DestroyerMikail

Kılıç Ustası
En azından belli ediyoruz kaç klan olduğumuzu :) Evcilik oynar gibi insanların farkında olmadığını düşünerek 30 klan diplomasi ile oynamıyoruz .

5-6 ayrı ana klan her birinin de 3-4 tane alt klanı, hepsi birbirleri ile müt, birbirlerine aracı olurlar diplomasiler için, harita, strateji, ilerleme vs. hususlarını da birlikte kritik ederler ama çekirdek kadro olduklarını savunurlar...

13 dünya kimin elinin kimin cebinde olduğunu anlamama yetti benim. Komik duruma düşürmeyin kendinizi.. Dostunuzdan utanmayın, kimse kimsenin neden diplomasi yaptığına karışamaz, en doğal hakkınız tabi ki alacak köy kalmadığı halde 4 bir yanınızla diplomasi yapıp herkesi müt eklemek. :) Kazanmak için bu kadar hırs yapmanızı anlıyorum da kaybetmekten bu kadar korkmak niye... Rahat bırakın kendinizi. Arada oyunda kaybetmeyi deneyin, karakterlerinizde yeni kazanımlar belireceğinden eminim böylelikle... Bu dünya ne olur bilinmez ama sizlerin her dünya sırayla birbirize yancılık yapıyor olacağı gerçeği hiçbir zaman değişmeyecek...

İsteyen istediği şekilde bir şeyler yazabilir, ben pek forumu kullanmayı tercih etmiyordum, çünkü haklı da olsak çetesi fazla olan, astarı kalın olan, arsızlık konusunda aşmış olan, yüzü kauçuğa dönmüş olanlar her zaman forumda galip geliyorlar.. :) sizler şimdiden haklısınız arkadaşlar diyorum ve oyuna dönüyorum, gittiği yere kadar keyif almak bizim için daha eğlenceli oluyor.

Herkese iyi oyunlar.

**JiLeT**

Mızrakçı
Fena klanlari arkasindan vurgunuz kudret klanlarina benzemez dikkat edin pre etkiside yavas yavas bitiyorken, sonra bi bu kadar daha pre harcamayin

DestroyerMikail

Kılıç Ustası
Bu kadar uzun ağlamana gerek yoktu. Demagojiyi iyi yapıyorsun sevdim tarzını... :p:p:p

Seni mi belirlediler klanın maskotu olarak? forumu coştur, ortamı şenlendir, eğlenceli olsun, aaa bir de yıllardır forumun en popüler lafı olan "ağlama, ağladın,sen ağladın, sen ağlama yar, sana gelen bana gelsin " vs. sözünü söyleme şerefine seni mi layık gördüler. değişmeyen klişeler. :) Sen oyalan buralarda kolay gelsin sana.

MaviDonlu

Mızrakçı
Emsv8IKWMAEAxq9.jpg

saw50

Acemi
jilet sevdiğimiz bir kardeşimizdi, mesela konuşmayı çok severdi, ben sevmem. misi boş atmayı çok severdi, ben sevmem. köyde asker yatırırdı ben yatırmam. foruma gelip bilmediği konularda yorum yapmayı çok severdi, ben yapmam. artık jilet abiniz yok, ben testere!

saw50

Acemi
Seni mi belirlediler klanın maskotu olarak? forumu coştur, ortamı şenlendir, eğlenceli olsun, aaa bir de yıllardır forumun en popüler lafı olan "ağlama, ağladın,sen ağladın, sen ağlama yar, sana gelen bana gelsin " vs. sözünü söyleme şerefine seni mi layık gördüler. değişmeyen klişeler. :) Sen oyalan buralarda kolay gelsin sana.

allahtan forumu kullanmayı tercih etmiyorsun. 2 sayfada yazılanların toplamından daha çok yazmış :D klanın maskotu benim ama sen çok ciddisin dur anlayacağın dilden yazayım;

Sayın DestroyerMikail,

Alakanız olmayan sayfalara gelip kendinizce ciddi yorumlar yaptığınızı zannedip ortalığı ağlama duvarına çevirdiniz. Dost, klan sayısı gibi konularda fikirlerinizi kendinize saklayabilirsiniz. Fikirlerinize ihtiyaç olan ortamlarda size ulaşmak üzere klavyenizi havuzumuza ekledik. Sağlıklı günler dileriz.

İyi günler,

Otoban Faresi

Baltacı

Ben layık görülmem ben layık görürüm :) Daha tanımadığın için normal

DestroyerMikail

Kılıç Ustası
truva atmadan, adam çekmeden, sadece yalanarak, diplomaside herkesi müt ekleyerek başaramayacağını falan mı anladın ne oldu? :) Yatırımcılarınız, sponsorlarınız beklentiyi karşılayamadınız diye sana kızdırlar mı yoksa? :) hahahaha Borsada değer kaybeden hisse senetleri gibisin resmen. 3 te 1 i sayısında köyü olan, toplama klan dediğiniz klana karşı tüm haritayı organize ediyorsun, her koldan oyunculara özelden mesajlar yazıyorsunuz yine de fayda etmiyor, Hala utanmadan yüzünüz kızarmadan truva mı çıkarayım diyorsun..

İşte başta bahsettiğim bu astarı kalın yüzü kauçuklaşmış şahıslar sen ve senin gibiler. Yüzüne tükürülse yarabbi şükür diyeceksin resmen.