SİYAH KLANLARI

• Konuyu başlatan DeletedUser66014
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65026

Ziyaretçi
ben yeterince iddialı bulmadım biraz daha iddialı olmanız lazımdı mesela dünya açılmadan 1-2 klana savaş ilan edebilirsiniz burdan herkes sizi ciddiye alır
Sssst sana savaş açıım mı :p:p

bende diyorum bu s.i.s klanı nie bot gibi 2 -3 hafta oda maks geçmeden dünyadan siliniyor diye demek ki oyun bilgisizliğindenmiş.

Ne sandın olooom. Her dünyaya böyle girip çıkıyolar adamlar bu sayede nam yaptı :D:D:D:D:D:D

DeletedUser66027

Ziyaretçi
madem ki s.is klanından değilsin bırakta s.i.s bi konuşşun tamam oyunda uzun oynama haklarını gasp ediyoruz konuşma haklarını onlara bırakalım değil mi

DeletedUser58862

Ziyaretçi
madem ki s.is klanından değilsin bırakta s.i.s bi konuşşun tamam oyunda uzun oynama haklarını gasp ediyoruz konuşma haklarını onlara bırakalım değil mi
Böyle bilmediğin şeylere yorum yapmamayı öğrenirsin umarım birine laf söylerken 2 kere düşün.
Hadi konuşun bakalım .

DeletedUser66027

Ziyaretçi
Böyle bilmediğin şeylere yorum yapmamayı öğrenirsin umarım birine laf söylerken 2 kere düşün.
Hadi konuşun bakalım .
klanıma fake dir gibi bir ithamda bulunup sana hiçbirşey söylemeyeceğimi sanıyorsan kusura bakma tanıdığın insanlar gibi değilim.

DeletedUser60739

Ziyaretçi
Bizi taklitcilikle suclayanlar biz soyah sancaklar klani degiliz ve kisaltmamiz s.i.s de degil biz siyah sancak klaniyiz ve kisaltmamiz siyah. Sizin bizi taklitcilikle suclayabilmeniz icin bizim ismimizin siyah sancaklar kısaltmamızın iste s.i.s olması gerekir. Zira siyah ekibi birden ortaya cikmis bi ekipte degildir uzun bi surectir ve bir cok dunyada bulunmustur. Biz yinede kapisalim gorelim diyoruz varsa sekliniz w44 e bekleriz diyoruz
Benim yazdığım mesajı okudun mu ben size çakmasın demedim olabilir isim benzerliği ama burda çıkıpda isim değiştirmesine kapışalım vs yazman bi garip olmuş heh ilede dersen ki savaşalım keyfin bilir ;)

DeletedUser66014

Ziyaretçi
Benim yazdığım mesajı okudun mu ben size çakmasın demedim olabilir isim benzerliği ama burda çıkıpda isim değiştirmesine kapışalım vs yazman bi garip olmuş heh ilede dersen ki savaşalım keyfin bilir ;)
HOCAM BİZİM SİSLE DÜŞMANLIĞIMIZ YOK ANCAK MADEM İSİM KONUSU BU KADAR DERT OLDU KAPIŞIR GÖRÜRÜZ BU KAPIŞMA İLLA SAVAŞ DEĞİL SIRALAMA DIR SALDIRMA SAVUNMA PUANI DIR FALAN AMA S.İ.S İLE SAVAŞMAK İSTERİZ BU İSİM MEVZUSU SEBEBİYLE AMA DÜNYANIN GEREKTİRDİĞİ GİBİ DAVRANICAZ SİS DİBİMİZDE OLSA MÜTTE İŞARETLEYEBİLİRİZ AMA S.İ.S İLE İKİ TARAFINDA ONURLU BİR ŞEKİLDE MÜCEDELE ETMESİ BENCE İKİ KLANINDA ARTIK ÜZERİNE FARZ OLMUŞ DURUMDADIR.DÜNYANIN GEREĞİNE GÖRE HAREKET EDECEĞİZ

DeletedUser60739

Ziyaretçi
Bana dert olan bi konu yok illaki bigün savaşırız tabi ozamana kadar dünyada kalmayı başarabilirseniz :)

DeletedUser66028

Ziyaretçi
YILLARDIR HER DÜNYAYA SİYAH SANCAK-SİYAH OLARAK GİRERİZ SİS EKİBİNİDE BİLİRİZ BU DÜNYADA İYİ OLAN SİYAH SANCAK LI KAZANSIN. SİS EKİBİNE KARŞI BİR DÜŞMANLIĞIMIZ YOK ANCAK SİYAH EKİBİ Mİ FAKE SİS EKİBİ Mİ BELLİ OLMASI İÇİN BU DÜNYAYA GELDİK VE SİS İLE REKABET İÇERSİNDE OLACAĞIZ OLAKİ BİZ BU YARIŞTA MALUP DÜŞERSEK O ZAMAN İSİM DEĞİŞTİRİRİZ YOK TAM TERSİ OLURSA ÖNCE SEN O LAFI YUTAR TEKRAR HADDİN KADAR KONUŞURSUN ARDINDAN SİS SİYAH SANCAK İSMİNDEN VAZGEÇER. BİZİM TEMENNİMİZ BUDUR.

Sanirim başka dünyada gördüm ben siyah klanini. Gene sis le savaşmış ve yenilmiş ti yalnışım varsa düzeltin lütfen

DeletedUser65026

Ziyaretçi
Bana dert olan bi konu yok illaki bigün savaşırız tabi ozamana kadar dünyada kalmayı başarabilirseniz :)
Bak arkideşim, birkaç saat önce bir yazı yazdım. Aynısı senin için geçerli. Bununla beraber meraktan soruyorum kendi başlığına niye gitmiyosun sen? :D
Belki de çok büyük konuşmamıştır. Yaşayıp görmek lazım. :p Sonuçta dediği şey belli. dünya kapana kadar olacağız demiş. Açarım bi hesap 26 puanla durur kapanana kadar ve laf yere düşmemiş olur. beyin bedava :p:p:p:p
//

Sanirim başka dünyada gördüm ben siyah klanini. Gene sis le savaşmış ve yenilmiş ti yalnışım varsa düzeltin lütfen
Şu oyuna başladığım günden beri sis klanı var. klansavaslari zamanından söz ediyorum. Hangi sis gerçektir bilinmez, hangi siyah adlı klanla savaştı bilinmez. O nedenle efenim bu tarz şeyler yazıp ortalığı kızıştırmaya kalkmayalım. :confused: Bizim sis klanıyla diplomatik bir sorunumuz yok. Ama görüyorum ki onların bize karşı bir sıkıntısı var. Ben çözülemeyecek bir şey olduğunu sanmıyorum. :cool:

DeletedUser66028

Ziyaretçi
Bak arkideşim, birkaç saat önce bir yazı yazdım. Aynısı senin için geçerli. Bununla beraber meraktan soruyorum kendi başlığına niye gitmiyosun sen? :D

//

Şu oyuna başladığım günden beri sis klanı var. klansavaslari zamanından söz ediyorum. Hangi sis gerçektir bilinmez, hangi siyah adlı klanla savaştı bilinmez. O nedenle efenim bu tarz şeyler yazıp ortalığı kızıştırmaya kalkmayalım. :confused: Bizim sis klanıyla diplomatik bir sorunumuz yok. Ama görüyorum ki onların bize karşı bir sıkıntısı var. Ben çözülemeyecek bir şey olduğunu sanmıyorum. :cool:

O zaman birader buraya çıkıp da yok sen gerçek sen sahtesin isim haki için kapışalım demiyeceksin. Çıkarsın oyun başlayınca oyununu oynarsın yenersin yenilirsin orası ayri. Ama burda ahkam kesmek le olmuyor bu işler. Ben seni rencide etmiyorsam seninde beni rencide etmeye hakın yok. Öyle bir hakka da sahip değilsiniz. Biraz daha seviyeli oyun oynayalım. Sen buraya bi idda koyarsan bende koyarım Hangimiz zararlı çıkar oyun açılınca belli olur. Saygılar. Ha bu arada isim yazmayı unutmiyim ki oyun açılınca bi iddası olan bana ulaşsın NeTKoLiK

DeletedUser66014

Ziyaretçi
O zaman birader buraya çıkıp da yok sen gerçek sen sahtesin isim haki için kapışalım demiyeceksin. Çıkarsın oyun başlayınca oyununu oynarsın yenersin yenilirsin orası ayri. Ama burda ahkam kesmek le olmuyor bu işler. Ben seni rencide etmiyorsam seninde beni rencide etmeye hakın yok. Öyle bir hakka da sahip değilsiniz. Biraz daha seviyeli oyun oynayalım. Sen buraya bi idda koyarsan bende koyarım Hangimiz zararlı çıkar oyun açılınca belli olur. Saygılar. Ha bu arada isim yazmayı unutmiyim ki oyun açılınca bi iddası olan bana ulaşsın NeTKoLiK
Bizim bi lafimiz sozumuz olmadi birisinin fakesiniz demesi uzerine savunmamizi yaptik ancak senin bu kiskirtico ve atarli sozlerin olayi bu noktaya getirdi biz sadece kapisalim ve zamani gelince delikanlica savasalim diyoruz dusman olalim demiyoruz oyun bu onu hatirlayarak ve karakterinizden odun vermeden oynayalim. Klavyeden yazmayla olmuyo bu isler dunyanin acilmasona artik saatler kaldi hosri meydan siyorum iki tarafada basari ve keyifli oyunlar diliyorum

DeletedUser66028

Ziyaretçi
Hayir hocam hic savasmadik turque begenmissin ama dememissin boyle bisey olmadi diye yoksa klanindan haberin mi yok

Ben çok iyi hatırlıyorum savaştığımızı. Sadece hangi dünyada onu hatırlamıyorum.

Neyse burasi birbirimizi tartma yeri değil oyun başlayınca herseye herkes şahit olur.

Sis klanı adına başarılar dilerim şimdiden NeTKoLiK.

DeletedUser66014

Ziyaretçi
Aslanim sen bizi düsünme biz kalırız da siz eger sıkıntı yasarsanız saati farketmez biz size destek ayarlariz isteyin yeter. yeterki bizim olcak koycukler zevale ugramasin

DeletedUser66014

Ziyaretçi
Ben çok iyi hatırlıyorum savaştığımızı. Sadece hangi dünyada onu hatırlamıyorum.

Neyse burasi birbirimizi tartma yeri değil oyun başlayınca herseye herkes şahit olur.

Sis klanı adına başarılar dilerim şimdiden NeTKoLiK.
Hocam kesinlikle savasmadık. Savasmıs olsak suan bunlar tartısılıyo olurmuydu hic kaybeden zaten konusmaz boynunu buker ve birazda mert se klan ismi degistirirdi. S.i.s ten de beklentimiz bu bizimde yapacagimiz bu