SİYAH KLANLARI

• Konuyu başlatan DeletedUser66014
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64577

Ziyaretçi
Cok iddalısınız bu kadar sağlam klanın arasında yaşayacağınızı zannetmem birde siyah sancak ismi w4 kadar dayanır orjinal olmadığınız ortada neyse basarılar

DeletedUser66014

Ziyaretçi
Saglam klan yok degil kabul bizim iddamiz dunya kapatmak degil ancak w44 de zorlanmadan kolaylikla oyun oynayabiliriz yarin dunya acilcak arkadaslar ben siyah sancak lideri olarak soyle gucluyuz boyle gucluyuz demiyorum sizde buyuk konusuyorsunuz dunya baslasin birlikte gorelim ben klanima guveniyorum

Wist

Kılıç Ustası
Cok iddalısınız bu kadar sağlam klanın arasında yaşayacağınızı zannetmem birde siyah sancak ismi w4 kadar dayanır orjinal olmadığınız ortada neyse basarılar

Her insan iddialı değil midir zaten? Her yeni dünyada katılımcılar iddialı ve aşırı hırslı başlar sonrasında olanlarla değişir. Siyah Sancak ismi w4 demişsin ama ben w2'de de siyah sancak hatırlıyorum. Yani daha da önceye dayandığını söyleyebiliriz. Bununla beraber bu ekibin sahte olduğunu da göstermez Belki kurucu ya da 2-3 üye gerçek siyah sancak ekibinden ve bu ismi devam ettiriyor? Bu tarz şeyleri bilmeden hemen fake/orjinal değil diye laf yapmayalım. Sakince oturalım ve dünya açıldıktan sonra izleyelim. Ona göre bir şeyler söylenir. İki güne klan dağılır hesaplar silinirse tabii ki orjinal değildir. Mesele burada kimin orjinal olduğu da değil, ismi taşıdığıdır. 50 tane klan olur 1i hak eder.

bb.
iyi ki büyük konuşmamışsınız birde büyük konuşsanız ne olur acaba :D

Belki de çok büyük konuşmamıştır. Yaşayıp görmek lazım. :p Sonuçta dediği şey belli. dünya kapana kadar olacağız demiş. Açarım bi hesap 26 puanla durur kapanana kadar ve laf yere düşmemiş olur. beyin bedava :p:p:p:p

DeletedUser58862

Ziyaretçi
İddialı insanları severim :D
büyük konuşun ki bir yerlere gelebile sin :)

tekrardan başarılar.

DeletedUser49841

Ziyaretçi

Orjinal olan klanın sayfasındasın,bir şey zannedeceksen köyünü ne zaman teslim edeceğini zannet !!!!!!!

DeletedUser66014

Ziyaretçi
https://www.klanlar.org/archive/tr4

İsim değiştirmesine kapışalım demişsin bikere daha düşün bence bu konuyu :cool:
bunu söylerken hiç düşünmedim çünkü üzerine kafa ağrıtacak kadar mühim bi klan değilsiniz. neyiniz var hangi başarınız var nam salmışsınız neyinizle ? iyinizle mi kötünüzle mi siz düşünün. her dünyaya bot gibi girip kısa sürede elveda ederek saldıgınız ve siyah sancak ismine sürdüğünüz leke süresi yeterli. GG

DeletedUser64591

Ziyaretçi
Bugünde bitti güneş yüzünü çekti geriye kalan manzara puslu ve sisli :) iddaalı sis kapışmaları . Güzel bir dünya olucak gibi . Her klana başarılar dilerim :)

DeletedUser66014

Ziyaretçi
Bizi taklitcilikle suclayanlar biz soyah sancaklar klani degiliz ve kisaltmamiz s.i.s de degil biz siyah sancak klaniyiz ve kisaltmamiz siyah. Sizin bizi taklitcilikle suclayabilmeniz icin bizim ismimizin siyah sancaklar kısaltmamızın iste s.i.s olması gerekir. Zira siyah ekibi birden ortaya cikmis bi ekipte degildir uzun bi surectir ve bir cok dunyada bulunmustur. Biz yinede kapisalim gorelim diyoruz varsa sekliniz w44 e bekleriz diyoruz

DeletedUser66014

Ziyaretçi
Bugünde bitti güneş yüzünü çekti geriye kalan manzara puslu ve sisli :) iddaalı sis kapışmaları . Güzel bir dünya olucak gibi . Her klana başarılar dilerim :)
Bizde oyle iki klaninda cok eglenecegine inaniyorum teirar sunuda soylemek istiyorum s.i.s e bi dusmanligimiz yoktur dunyanin ilerleyen zamaninda asil bir sekilde iki tarafta gerekeni yapicaktir. Iyi eglenceler

ben yeterince iddialı bulmadım biraz daha iddialı olmanız lazımdı mesela dünya açılmadan 1-2 klana savaş ilan edebilirsiniz burdan herkes sizi ciddiye alır

DeletedUser66027

Ziyaretçi
sis klanıyla benzerliği konusulmusya ondan sordum o dünyada vardıda , kanıtlamak için uğraşayın hocam yenileceğinizi bile bile oynayın daha stressiz oyun oynarsınız kendiniside yormazsınız inş iyi işler cıkartırsınız tekrar başarılar
güldürdün dostum hadi yol al ve işine bak :)

DeletedUser66027

Ziyaretçi
ben yeterince iddialı bulmadım biraz daha iddialı olmanız lazımdı mesela dünya açılmadan 1-2 klana savaş ilan edebilirsiniz burdan herkes sizi ciddiye alır
9 yıllık oyun tecrübem var şu kadar saçma fikri ilk defa duydum teşşekkür ederim bir saçma fikir daha öğrenmiş oldum.