SİS vedası

• Konuyu başlatan DeletedUser60739
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60739

Ziyaretçi
İyisiyle kötüsüyle bi dünyanın daha sonuna gelmiş bulunmaktayız.
Andaç arkadaşımız gezmekden oyuna bakmayı bırak
kaç puan olduğu bile hatırlamıyor :)
Halil arkadaşımız yaz bitti hala yazlıkda evde dursa oyuna bakacakda işte
Evde durmuyo sorun orda :) gez kardeşim
Edip arkadaşımız dünya turu yapıyo :) resimlerinle bizide gezdiriyosun :D
Kaan arkadaşımız iş güç koşuşturmaca arada gazı veriyo sonra yapmaya üşeniyoruz :)
Hasan arkadaşımız polis şu son zamanlarda baya bi yoğun arada yaptığı kaçamaklarıda görüyoruz yarısın hasanıma :)

Ve ben mahmut bi süredir yaptığım stajım bitti artık gecelere akma zamanı geldi :)

Bizim için bu dünya bitmiştir tüm arkadaşlarımı seviyorum iyiki varsınız
Bize ait olan hesaplar bi kaç gün önce sile alınmıştır tahminen 3 gün kaldı silinmesine

Böyle dünyaya böyle son :)

"Geriye kalan klanlara başarılar diliyoruz iyi olan kazansın .."

DeletedUser56118

Ziyaretçi
Noldu len bu sefer klan bölerek kazanabileceğiniz bi savaş yok muydu :D

DeletedUser60739

Ziyaretçi
Senin hafıza iyi deyildi ya unutuyosun armut kardeş heryeri kirketme :p

DeletedUser56118

Ziyaretçi
IQ 147 elh.

Sendeki hafıza, armudumun çekirdeği olamaz :D

DeletedUser60739

Ziyaretçi
Neyse hüseyin olan olmuş tamam sen haklısın diyimde gönlün olsun :D
Heycanı kalmadı buranın zaten biraz kafa dinlemek şart evde oturarak cebimiz baya doldu biraz azaltalım :))

DeletedUser60739

Ziyaretçi
Yurt dışı yapalım vizesiz biyer ayarla gidelim :D:cool:

DeletedUser62213

Ziyaretçi
Bakınız: Züğürt tesellisi

Ukraynada kızlar teklif ediyomuş, hadi sağdan sağdan xd Burası 'oyunu oynayabilenler' için hadi uzayın. :p

DeletedUser60739

Ziyaretçi
Ne alaka kaşar kız için ukraynaya gitme kendin gibi abaza mı zannettin bizi :p

DeletedUser57657

Ziyaretçi
Bize karşı yakalayamadığınız başarıları reel hayatınızda yaşamanız dileğiyle ... Hayırlı günler..

DeletedUser60739

Ziyaretçi
Biz başarının peşinde değiliz sen zannediyo musun ki artık tek klan dünya kapatıyo nerde öyle dünya sona kalan 3 klan birleşiyo dünya kapatıyo nerde savaş :) kaldı ki burda yaptığın şeyler o reel dediğin hayatta hiç boka yaramıyo yani burda bişey basarınca reel dediğin şeyde başarılı olmayacaksın :D

DeletedUser57657

Ziyaretçi
offf çekip sündürme konuyu farklı bi yerlere . sildin gidiyon daha hala diyalog peşindesin. Bi "bu bi oyun " diye klişen eksik şu cvp da . Veda msjında adam gibi hakkımızı teslim etmen gerekirdi diye düşünüyorum sadece. öyle yada böyle ezdik mi ezdik sonuçta. o yüzden böyle iğneleme yaptım . . .
Reel hayatında başarı dileklerim her zaman baki ;) hadi eyv.

DeletedUser60179

Ziyaretçi
ne biçim bi word.. tebrikler bizi eze eze yendiler diyip giden olmadı.

DeletedUser57657

Ziyaretçi
üzüldüm doğrusu köy alımlarına başlıyoruz ozaman :oops:

Pardon siz boş köy avcısımısınız? dostundur arkadaşındır üzülürsün anlarım . Hamsiler olarak kazandığımız savaşta Savaşda yeri olmayan bi klanın hesap sil yapanaı böyle geniş geniş toplamaya kalktığı nerde görülmüş ? Üstelik bahsi geçen klanın 1000 köy gibi bir Fark ile yenildiği aktif bir savaşı varken .

Kaçış yolu fln mı bu sizin için ? Böylemi EŞKİYA oldu sizin adınız? Yani bunun başka bi açıklaması varsa söyleyin bende diyimki ya tmm adamlarda haklı.