SİS vedası

• Konuyu başlatan DeletedUser60739
  • Başlangıç tarihi

kılbıll

Baltacı
Şimdi anlamadım biz vults silince vultsun bize yakın köylerini topluyorduk diye forumda sayfalarca adamlık dersi veren biz hayatta öyle birşey yapmayız diyen eşkiya klanı mı topluyormuş köyleri inanmam onlar dürüst oyuncu yapmazlar öyle şeyler siz iyi görememişsinizdir bi daha bakın burda delikanlı eşkiya klanından bahsediyoruz :D:D onlar istatistik için klandan adamda atmazlar :D

DeletedUser55545

Ziyaretçi
o öyle değil armut tezgahını zabıtaya kaptırmış arkadaş ;)

DeletedUser57657

Ziyaretçi
Şimdi anlamadım biz vults silince vultsun bize yakın köylerini topluyorduk diye forumda sayfalarca adamlık dersi veren biz hayatta öyle birşey yapmayız diyen eşkiya klanı mı topluyormuş köyleri inanmam onlar dürüst oyuncu yapmazlar öyle şeyler siz iyi görememişsinizdir bi daha bakın burda delikanlı eşkiya klanından bahsediyoruz :D:D onlar istatistik için klandan adamda atmazlar :D

Kulakları çınlasın çok sevdiğim bi arkadaşa dedimki ilk savaş başladığında bu eşkiya da dagılmalar bölünmeler olcak. doğru düzgün bi klan değiller. dejavu bunları ezcek ( ki dejavudan bir tane adam tanımam) ona göre hareket etmek lazım fln ... bana dediki olurmu onlar da sağlam dejavuda sağlam . bölünme dağılma hayatta olmaz. bizede yanlış yapmazlar yapamazlar fln ....

insanları kendine güvendirip sonrada yarı yolda bırakan arkasından vuran 2 tane klan biliyorum şu oyunda.. biri eşkiya .. ve malesef yanıltmıyolar.. neyse