Rest

• Konuyu başlatan DeletedUser41842
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Sanırım bir çok eski oyuncumuz geliyor.. Yeni bir dünyaya kadar biraz pas atmak olsun o zaman burası.. Şimdi girişimiz yarın akşam saat 9 da, Bölgemiz speed, w1, w8, w9 w15 deki gibi Güney Doğu.. Çok kalabalık değiliz bi 50-60 kişi yine saydığım eski dünyalardan arkadaşlarımızla başlayacaz.. Hakaret ve küçük düşürücü şeyle olmadıkça kızdırmak serbest kazansak da-kaybetsek de.. Bütün Klanlara ve oyunculara canı gönülden başarılar diler keyif alarak oynamalarını temenni ederim..

NOT: 2006 dan beri bu klan aynı oyuncularla aynı isimle oynuyor. Sanırım İsmi ve oyuncuları(genelde) değişmeyen belkide tek klanız. Çok uzun zaman geçmiş, ulaşamadığımız arkadaşlarımız var elbet. Bu forumda onları tanıyan, bilenlere ulaşmamız için vesile olsun. Bütün eski dostları, bunca yıl dost olmamıza ve kalmamıza vesile olan o muhabbetimizi çok özledim.. Seviyorum hepinizi, hadi kolay gele dostlar ;)

Serhat-SiTe54

DeletedUser49135

Ziyaretçi
Serhat abi bize gelcen diye o kadar beklemiştimki :D sanada başarılar :) ama emrah abiyi ikna etmeye çalışıyomuşsunuz vermem emrah abimi kimselere :D kurduğu klanda olsa :D

DeletedUser

Ziyaretçi
hoş gördüm, sevgiler.. herkes aslına dönecek elbet ;) :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Az onceki gelen haber ile Rest Ekibi tamamen geliyor sanirim :)

We are the best Alayina Rest !!

DeletedUser49135

Ziyaretçi
Emrah abi ve aziz abiyi silin listeden :D vemem, 10000 ğre verseler yine vermem, ilk bana söz verdiler troll

DeletedUser40790

Ziyaretçi
Serhat abi dediyse kin bizde basliyacaksa baslar :) abi bu arada 250 kisi oldu gelmek isteyen almiom herkesi klana

DeletedUser49848

Ziyaretçi
Rest klanına başarılar bugün açıldığında giriş yapsaydıız 1-2 günlük klanınızda oynamak isterdim

DeletedUser40790

Ziyaretçi
Yarin gel ustad madem ziyarete gelecksin buyur kapimiz acik :)

DeletedUser41842

Ziyaretçi

w18 deki ekibin aynısımı ?

Dostum şu oyunu doğru düzgün oynayın oynadıgınız zaman kimlerle oynadığınızı takip edin.. w18 ekibinde sadece ben varım. Geleceklerin hepsi speed ekibi rest klanından.. BİRKEZ DAHA AÇILIK GETİRİYORUM W18 REST KLANI YOKTU SADECE BU EKİPTE BEN VARDIM W28 DE. ZATEN İSMİNİDE BEST KOYMUŞTUM..... BUNU IDRAK EDİN ARTIK..

DeletedUser

Ziyaretçi
ibo oruçlu o yüzdendir :) w18 bi ara klanın adı rest idi bu yüzden forumdan çok tepki olmuştu. sanırım onun hışmıyla sert cvp oldu.. neyse kalp gönül kırmaya gerek yok, iftardan sonra sakinleşir herkes ::::)

DeletedUser14542

Ziyaretçi
ibo oruçlu o yüzdendir :) w18 bi ara klanın adı rest idi bu yüzden forumdan çok tepki olmuştu. sanırım onun hışmıyla sert cvp oldu.. neyse kalp gönül kırmaya gerek yok, iftardan sonra sakinleşir herkes ::::)

tamamdır abi :)

abicim es-es26 diye bir abi vardı w1 de oda gelecekmi?adı emreydi