Rest

• Konuyu başlatan DeletedUser41842
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser41842

Ziyaretçi
REST ekibi olarak en eski ekibimizle orjinal rest kadrosuyla clasik worde giriş yapacağız. Şimdiden gelecek olan klan ve oyunculara başarılar..

not:
normalde klan tanıtımımızı yapmıştık fakat form yenilenmiş burda görünmesi açısından tekrar yaptık..

DeletedUser40790

Ziyaretçi
We are the best alayina rest dostlarada jest

DeletedUser41842

Ziyaretçi
8 temmuz saat 21:00 de güney doğu bölgesine rest klanı olarak giriş yapacağız..

DeletedUser51936

Ziyaretçi
Biraz tölerans tanıyoruz Salı günü 9 a kadar ne kadar köy yağmaladınız kar :) 9 dan sonra maden bulamazsınız :)

DeletedUser49135

Ziyaretçi
Diaz mesaj kutunu temizle bi :D

Başarılar ama emrah abiyi vermiyorum size tt2

Bengam

Ağır Atlı
gney doğu :D oysaki durumuzu daha önce yapmıştık :D

başarılar REST ekibi

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Güneydoğu şart mı? Güneydoğudan başlamasanız siz. Bir şey deneyecektim ben :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
ne deneyecektin ata :)

Şimdi oyun başı birbirimize saldırmaya gerek yoktu bir sürü bölge boştaydı eğer arada savaş çıkarsa birbirimizi oyalamayalım diye düşünmüştüm :D güneydoğudaki savaşlar kuzeybatıdaki Arrowun ilerlemesini sağlayabilir hani :D Olaya stratejik bakıyorum ben :D

DeletedUser44821

Ziyaretçi
Şimdi oyun başı birbirimize saldırmaya gerek yoktu bir sürü bölge boştaydı eğer arada savaş çıkarsa birbirimizi oyalamayalım diye düşünmüştüm :D güneydoğudaki savaşlar kuzeybatıdaki Arrowun ilerlemesini sağlayabilir hani :D Olaya stratejik bakıyorum ben :D

Ata siz diplomasi yaparsınız bu gidişle asdjkhdasjdh :D:DD

DeletedUser44821

Ziyaretçi
burası yeri değil ama seni w24 te botçulara yaptıgın baskından dolayı teberik ederim :)

Eyvallah hocam, hep beraber yaptık o baskını :))

bu arada başarılar. Bu atanın yüzünden başarılar dilemeye geldik, arifin mencıstıra attığı gole gitti konu :)