Rest Diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser35426
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Hmm bu şık olmamış..Önce aynaya bakacaksın kardeşim sonra karşındakine..1 uyardık, 2 uyardık 3 uyardık....!! brgzrdl yazdığı mesaj lar..Dün oyuncumuza saldırması..defalarca uyardık ama sizin kendinize sözünüz geçmiyor daha..Burda foruma bunları yazmak ve bunun karşılığında taktir göreceğinizimi sanıyorsunuz?? Burası cocuk esirgeme kurumu değil..Bizim forumu muhabbet alanına çevirmeyin gidin nerde ne yazıyorsanız yazın..

Şimdi gelelim KENE deki o genç kardeşe..Yok w11 de biz yarım kadroyduk, yok kıldı tüydü..vs..Yaw kardeşim oyununu oynarsın bakarız ileride..hangi dünyada ne yaptınız söle bana hele bi?? ben kene ismini w11 de duydum..REST ise her dünyada ilk 3 de olmuştur..hadi prim yapmaya çalışmayı bırakın..kendi forumunuzda geyiğinizi yapın..

DeletedUser39013

Ziyaretçi
hangi dünyada ne yaptınız söle bana hele bi?? ben kene ismini w11 de duydum..REST ise her dünyada ilk 3 de olmuştur..

Varmi seklin esat kardes ?
yok yani tokatlanadimik mi kene klanini 11 de ?

ulan gecmisiniz ne ki pirlerinize dil uzatiyorsunuz ?

Haddinizi bilin icraatinizi gosterin ..Bu dunya bizim eger varsa hukmunuz sinirda gorusuruz;)

DeletedUser30732

Ziyaretçi
Zaten kendilerini hep bir şey sanıyorlar sadece w11de Kene vardı başka dünyalarda yoktu. Ama her günde ilk 3 olmuş bir ekibiz ve olmaya da devam ediyoruz demek ki farkımız bu ve sizi bilen yok bizi bilen biliyor eski ve yeni dünyalarda neler yaptıklarımızı ...

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Klansavasları world 5 --> PASA
klansavasları world 11 --> Anatol
klansavasları world 15 --> KENE

klanlar.org world 1 --> gıyotın
klanlar.org world 2 --> Dumrul
klanlar.org world 6 --> Tork
klanlar.org world 11 --> Tork
klanlar.org world 12 --> KENE
klanlar.org world 15 --> KENE

Yukarıda saydıgım butun klanlar 1.sıradaydı , bak 2.ve 3. demıyorum , 1.sıradaydı.Saldırılardada savunnalardada geneldede hep 1.ydık.
world 11'de ben yoktum dedım fakat yınede tebrık ettım.
Sız su world 15 acılmadan once keneyı yıkıcez dıyıpte guneybatıya kacan rest klanı degılmısınız ?
Madem kraldınız geleydınız abıcım , nıye sımdı uzaga gıdınce konusuyorsunuz ?
Ulan cesı , gardıyan oyun basladıgında kral adamsın Esat harbı ıyıymıssın falan fılan dıye msj cekmedınız mı ?
Ya yavrularım ıkı yuzlu olmayın gozunuzu seveyım ya :D
world 11'de operator korumasıyla yaptını bır ıs eyw saygım var savası kazanmıssınız tebrık ederım :D
world 15'de de aynı performansı gostersenıze :D gozunuzu seveyım ya :D
2000 saldırı puanıyla 20.000 puana sahıp oyuncuya sen saglam dıyorsan buyuk adamsınız :D

DeletedUser36476

Ziyaretçi
her agzı olan konusuyor bılader esat abı ıstatıstıgı paylasmıs ve anladıgım bırılerıde cenesını kapamıs :)

esatım burayadamı sardın :D rest köklü bir ailedir her oynadığı dünyada adından söz etmiştir ayıp etmeyelim haklarını yemeyelim sadece ıoyun olarakk değil o klanın içindeki her kişi saygın insanlardan oluşmakta mirzay site vb gibi orda duracan işte :)

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Yes canım sıkılınca sarıyom mıllete guzel oluyo ehehueuhueh :D

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Mücahit Abi 1o numara konuşmuş. Yahu Rest'tekiler ne konuşuyor ya ? Profilinize ''ayalına rest yazıyorsunuz'' sonra 3 klanınız yetmiyor gibi 6 tane daha ''toplama klan''la pakt kurup, 3oo kişiyle 2o kişilik bir klana savaş ilanı yapıyorsunuz. Onu bile beceremeyip, çuvallıyor, müttefik oluyorsunuz. Sonra işler düzelip o toplama klanları yavaştan bünyenize katınca savaşa kaldığınız yerden devam dimi..

Vaayy beee.. Ne güzel İstanbul :)

Her dünya'da ilk 3 diyosun. Ben sadece 6. ve 12. Dünya'larda oynadım. Birinde Kene, birinde Tork kurucusuydum. Benim olduğum dünyalarda klanım en iyilerdendi ve sizi hiç aramızda göremedik. İlk 3 ü geçtim, ilk 2o nin içinde bile bulunduğunuza şahit olmadım. 12. Dünya'da sanırım Troya bölgesinde başlayıp tutturamadınız ve oyun başında sildiniz. Yanlış mıyım ? Şimdi ben size bugünleri hatırlatıyor muyum ?

11.Dünya'da Kene klanının eskilerinden Sinan Abi ve tayfası vardı. Nasıl bir savaş yaptınız da yıktınız bilmiyorum ama sırf Sinan Abi'mize saygımızdan gidip onları dışlamıyoruz. Oynamadığımız bir dünyada bile savaş sonuçlarına ses çıkartmıyoruz.

Ama siz bize 15.Dünya'daki performansınızla laf sokamadığınız için saçma sapan geçmiş hikayeler anlatır durursunuz.. Neyse size bu kadar laf yeter bile.. Arif olan anlar da utanıp ders alır..

DeletedUser33114

Ziyaretçi
Hep geçmiş hep geçmiş adı ustunde gecmıs konuyla ılıskım yokta bı yorum atım dedım gecmısı konusp yorulcagınıza gelecege bakın kımın ne oldugu ortaya cıkar laf ypmyında oyunda ıcraat yapın derım:))

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Sıra Klan adı Yenildi
1 KENE 735.931

13 ALAYINA REST 370.833

Fazla söze gerek yok o halde :)
Yarımız kadarmı la ne onlar öyle :p

DeletedUser19583

Ziyaretçi
Rest klanı ne zaman efsane oldu anlamadım?Efsane olmak ele geçirmek,domine etmek bu oyunda hep birinin altında ezilen tayfa oldunuz.

DeletedUser37648

Ziyaretçi
şşşt adamlar ilk 3'teler çaktırma panpa :D
Düne kadar foruma girmiyordu bir tanesi , üye alımıyla sıralamaya girdiler ya artistlik yapacaklar illa :D
Herifler king :(
Lütfen vurma bizi abi , af diliyorun abi noluy noluy noluy :(

DeletedUser39013

Ziyaretçi
Esat senin o agzina ozel macar salami var iyi gider.

Bana sayginiz yoksa yasina hurmet edeceginiz tabi insanliginiz varsa saygi duyacaginiz insanlar yapiyor bu diplomasiyi azicik efendi olun adan akilli oyun oynayin .

DeletedUser39013

Ziyaretçi
Kustahligin da luzumu yok ben sana hangi olaydan sonra adamsin dedigimi biliyorsun

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Bana sayginiz yoksa

Sana kim, niye saygı duyacakmış anlamadım ? Saygı duyulmayı gerektirecek bir hareket mi yaptın buradakilere ?

İyi de arkadaşım, diyorsun ki diplomasiyi önemli adamlar yapıyor. O zaman klanı adına ''Alayına Rest'' yazmayacaksınız. Reklamlarda bile artık ''en iyiyiz'' yazmak yasak, çünkü kanıtlayabilme imkanları yok. Siz ne hakla ''Alayına Rest'' diyorsunuz bu diplomasiyle ?

Hee biz utanmıyoruz, böyle seviyoruz, alayına rest deyip 6 tane klanla patk kurmayı, savaş sıralamaları yerlerdeyken puan sıralamaları zirvelere doğru giden özetle toplayan toplatan bir klan olmayı benimsiyoruz derseniz biz de sizle bu forumda dalgamızı geçeeeeer dururuz.

DeletedUser19583

Ziyaretçi
50 yaşında ki adamlar böyle işler yaparsa 20 yaşında ki gençler uyarır hak ediyorlar çünkü bu oyunu hileyle kazanmak kolay önemli olan düzgün oynamak.Siz çok önemli oyuncularsınız ya sizin ömrünüzün 5te 1i bu oyun bizim ömrümüzün yarısı.

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Çok sevdiğim bir laf var ;

Bu oyunu ben sizin dedelerinizle oynadım.
Onlar saygı nedir bilirlerdi , bizde küstahlık yapmazdık.Tokat attıkları zaman canın saolsun der köşemize çekilirdik.
Siz onların tırnağı kadar olunda , biz saygıyıda gösteririz , saygı duymayana kapının kolunuda.
Bak ben sizi tebrik etmişim , hala posta koyma derdindesiniz.W11'de neler döndüğünü biliyorum.
KENE'nin neden o duruma geldiğinide , ona rağmen bak tebrik ediyorum.
World 15 başlamadan bi söz söylemiştim , world 11'de yaptıklarınızı world 15'te yapamayacaksınız diye ..
Diyorsun ya , 1 adamımız iki tane kıtadan sizi sildi diye.Heh işte gelin buradada silin bütün milletin içinde özür dilicem.
Bir dahada ne bu foruma uğramayacağım nede klanlar.org'da hesap açacağım.
Bak bu kadar kesin , açık ve net.
Ben sizi tebrik etmişim , bizde sizi tebrik ederiz de geç abicim.
World 11'de savaşırken KENE'den size kimse saygısızlık yapmamıştır emin ol.
Hatta savaşırken kanka naber diye birbirine mesaj çeken adamlar tanıyorum.Haksızmıyım ?

DeletedUser39013

Ziyaretçi
ALAYİNA REST .

he yinede biz bu basliktan cikmayacagiz dalga gececegiz diyorsaniz numaranizi ozelden yollayin ben sizinle ilgilenecegim.Burda buyuklerime saygisizlik yaptirmam.