Rest Diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser35426
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser33114

Ziyaretçi
Allah aşkına kac yasındasınız sız kırk yılın basında bı kere foruma gırdım oda ban yedım onun ıcın calsııyorum ama goruyomkı rezıllık konustugunuz seylere bakın ya ayıp ayıp herkesın bı derdı var sızın derdınız kedı kopek gıbı forumda yıyorsunuz bırbırınızı once su klan takımı bı duzelsın bugun yedıgım cezaya aklınız hayalınız sasar dun gece arkdas yedı aynı sekılde klanlarda ne oyunlar donuyor sızın dedıklerınıze bakın ya valla yazık yazık gıdın ısınız gucunuz yokmu kac yasında ınsanlarsınız kavganızı dovusunuzu oyunda yapın forumda tadında bırakın bu oyun modlarıda bı bızım ıse baksalar yeter sabahdan berı beklıyoruz tık yok depolar doldu gnluk zararım 1 mılyon ham madde + asker+ kademe sız ne dıyonuz yaw yazık valla sıze..

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Gerçekleri söyledik sadece :)
Şeklimi sordunuz , kralını koydum önünüze sizin şekliniz nerde bide sizinkileri görelim.

DeletedUser33843

Ziyaretçi
La Esat muhatap aldığına değmez şunları.. Anlamadığım olay şu.. Bunu Rest'te yapıyor, ismini verip zırvalıklarını dinlemek istemediğim başka klanlar da yapıyor..

- İnsanlara binbir vaatler verip diplomasiler kuruyorsunuz, sonra arkanızı sağlama alınca hemen satıyorsunuz..
- 1-2k puan yapan her adamı klanınıza alıyorsunuz, sonra sarı yaktıkları ilk gün çaktırmadan köylerini topluyorsunuz..
- Sizi düşman ekleyene kadar kankanız olan adamlara sizi düşman ekledikten sonra binbir türlü çamurlar atıyorsunuz..

---

Bişey sorcam size geceleri nasıl rahat uyuyorsunuz ? Attığınız-Aldığınız oyuncular, diplomasi yapıp sonra sattığınız klanlar, onca insanın emeği hiç mi vicdanınızı sızlatmıyor ? Hiç mi bir oyun için onca insanın kul hakkını yedim diye düşünmüyorsunuz ? Yoksa bu yaptıklarınızın hepsi size göre strateji mi ?

Size şunu söyleyeyim beyler, övünüp durduğunuz klanlarınız, saygı duyun dediğiniz 5o'lik oyuncularınız bu 2o-25 yaş arası delikanlı çocuklar tarafından 15.Dünya'nın 1.yılı dolmadan yıkılmış olacak.. Yok yakınken bari adınızın hakkını vererek edebinizle oynayın da.. Yıkıldığınızda sizi alaylarla değil, saygıyla uğurlayalım.

Not : Kene klanındaki bütün oyuncular eski dünyalarda birbirleriyle savaşan oyunculardı. Hatta ilk düşmanlar da Esat'la bendim. İşte biz oyunu böyle oynuyoruz ;)

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Anlamaz onlar gözleri kör olmuş , 2 köy alınca adam oluyorlar.
Neyse yatıyom ben hadi şekil adamlar sizsiniz sevinin len :D

DeletedUser39013

Ziyaretçi
ulan goruyorsunuz adamlar sizlerle muhattap bile olmuyor siz halen ne yazop ciziyorsunuz .
diplomasimize biz karar veririz yorum yapabilirsiniz ama dalga asla gecemezsiniz gecirtmem...
Noktayi koyuyorum burasi restin diplomasisi hususunda duyurular yapilacaktir sizin yalandan zirvalamalariniz degil .
yok illa biz yaygara yapacagiz diyorsaniz nickimi biliyorsunuz cep telefonu numaranizi birakin ozelden gecin benimle.dalganizi , veya trabzon rize artvin bolgesindeki arkadaslar yuz yuze de gecebilirsiniz dalganizi.

DeletedUser36476

Ziyaretçi
La Esat muhatap aldığına değmez şunları.. Anlamadığım olay şu.. Bunu Rest'te yapıyor, ismini verip zırvalıklarını dinlemek istemediğim başka klanlar da yapıyor..

- İnsanlara binbir vaatler verip diplomasiler kuruyorsunuz, sonra arkanızı sağlama alınca hemen satıyorsunuz..
- 1-2k puan yapan her adamı klanınıza alıyorsunuz, sonra sarı yaktıkları ilk gün çaktırmadan köylerini topluyorsunuz..
- Sizi düşman ekleyene kadar kankanız olan adamlara sizi düşman ekledikten sonra binbir türlü çamurlar atıyorsunuz..

---

Bişey sorcam size geceleri nasıl rahat uyuyorsunuz ? Attığınız-Aldığınız oyuncular, diplomasi yapıp sonra sattığınız klanlar, onca insanın emeği hiç mi vicdanınızı sızlatmıyor ? Hiç mi bir oyun için onca insanın kul hakkını yedim diye düşünmüyorsunuz ? Yoksa bu yaptıklarınızın hepsi size göre strateji mi ?

Size şunu söyleyeyim beyler, övünüp durduğunuz klanlarınız, saygı duyun dediğiniz 5o'lik oyuncularınız bu 2o-25 yaş arası delikanlı çocuklar tarafından 15.Dünya'nın 1.yılı dolmadan yıkılmış olacak.. Yok yakınken bari adınızın hakkını vererek edebinizle oynayın da.. Yıkıldığınızda sizi alaylarla değil, saygıyla uğurlayalım.

Not : Kene klanındaki bütün oyuncular eski dünyalarda birbirleriyle savaşan oyunculardı. Hatta ilk düşmanlar da Esat'la bendim. İşte biz oyunu böyle oynuyoruz ;)

hangı dunya abı :D hangı dunyada savasmıstınız ozelden anlatsan :D

DeletedUser30732

Ziyaretçi
Rest klanı ne zaman efsane oldu anlamadım?Efsane olmak ele geçirmek,domine etmek bu oyunda hep birinin altında ezilen tayfa oldunuz.

biz ezdi bizi söyle bakalım demek ki senin acın var ...

Mücahit Abi 1o numara konuşmuş. Yahu Rest'tekiler ne konuşuyor ya ? Profilinize ''ayalına rest yazıyorsunuz'' sonra 3 klanınız yetmiyor gibi 6 tane daha ''toplama klan''la pakt kurup, 3oo kişiyle 2o kişilik bir klana savaş ilanı yapıyorsunuz. Onu bile beceremeyip, çuvallıyor, müttefik oluyorsunuz. Sonra işler düzelip o toplama klanları yavaştan bünyenize katınca savaşa kaldığınız yerden devam dimi..

Vaayy beee.. Ne güzel İstanbul :)

Her dünya'da ilk 3 diyosun. Ben sadece 6. ve 12. Dünya'larda oynadım. Birinde Kene, birinde Tork kurucusuydum. Benim olduğum dünyalarda klanım en iyilerdendi ve sizi hiç aramızda göremedik. İlk 3 ü geçtim, ilk 2o nin içinde bile bulunduğunuza şahit olmadım. 12. Dünya'da sanırım Troya bölgesinde başlayıp tutturamadınız ve oyun başında sildiniz. Yanlış mıyım ? Şimdi ben size bugünleri hatırlatıyor muyum ?

11.Dünya'da Kene klanının eskilerinden Sinan Abi ve tayfası vardı. Nasıl bir savaş yaptınız da yıktınız bilmiyorum ama sırf Sinan Abi'mize saygımızdan gidip onları dışlamıyoruz. Oynamadığımız bir dünyada bile savaş sonuçlarına ses çıkartmıyoruz.

Ama siz bize 15.Dünya'daki performansınızla laf sokamadığınız için saçma sapan geçmiş hikayeler anlatır durursunuz.. Neyse size bu kadar laf yeter bile.. Arif olan anlar da utanıp ders alır..

Rest 6. dünyada yoktu o yüzden göremedim olsaydı görürdün kafanı sıkma ... w12de de Rest olarak gelmediler diye hatırlıyorum 200-300 kişi ile eski dünyalardaki bazı klanlarla birlikte oynadılar belli bi süre sonra Rest ekibi sil yaptı bu kadar basit ve net ...

Klansavasları world 5 --> PASA
klansavasları world 11 --> Anatol
klansavasları world 15 --> KENE

klanlar.org world 1 --> gıyotın
klanlar.org world 2 --> Dumrul
klanlar.org world 6 --> Tork
klanlar.org world 11 --> Tork
klanlar.org world 12 --> KENE
klanlar.org world 15 --> KENE

Yukarıda saydıgım butun klanlar 1.sıradaydı , bak 2.ve 3. demıyorum , 1.sıradaydı.Saldırılardada savunnalardada geneldede hep 1.ydık.
world 11'de ben yoktum dedım fakat yınede tebrık ettım.
Sız su world 15 acılmadan once keneyı yıkıcez dıyıpte guneybatıya kacan rest klanı degılmısınız ?
Madem kraldınız geleydınız abıcım , nıye sımdı uzaga gıdınce konusuyorsunuz ?
Ulan cesı , gardıyan oyun basladıgında kral adamsın Esat harbı ıyıymıssın falan fılan dıye msj cekmedınız mı ?
Ya yavrularım ıkı yuzlu olmayın gozunuzu seveyım ya :D
world 11'de operator korumasıyla yaptını bır ıs eyw saygım var savası kazanmıssınız tebrık ederım :D
world 15'de de aynı performansı gostersenıze :D gozunuzu seveyım ya :D
2000 saldırı puanıyla 20.000 puana sahıp oyuncuya sen saglam dıyorsan buyuk adamsınız :D

simdi sana gelelim klan savaşları w1de gyotini biliyoruz neler çevirdiklerini de boşuna kendini yorma word 6 da biz yoktuk w11de savunmada nasıl birinci oldunuz acaba merak ediyorum sonuna kadar yoktum ama olanları gördüm silinip gittiniz. w15 gelelim daha oyunun başı bir kaç ay sonra belli olur ve hep 1. idiniz diyorsunuz ya Kenenin ismi w1-w6 falan yoktu yani bizim ismimiz her zaman sabit isim deqiştirme yok hep aynı ALAYINA REST ve deqişmezde siz her dünyada isim deqiştirmişsiniz demek ki İSMİNİZ BEŞ PARA ETMEYECEK KADAR DEĞERSİZ Kİ DEĞİŞTİRİYORSUNUZ YAZIK BAŞKA DA BİR ŞEY DEMİYORUM ...

Rest klanı ne zaman efsane oldu anlamadım?Efsane olmak ele geçirmek,domine etmek bu oyunda hep birinin altında ezilen tayfa oldunuz.

Kim ezdi bizi Kene mi ezdi W11de dersiniz aldı defoldu gitti yine almak isterse veririz sıkıntı yok yani ...

50 yaşında ki adamlar böyle işler yaparsa 20 yaşında ki gençler uyarır hak ediyorlar çünkü bu oyunu hileyle kazanmak kolay önemli olan düzgün oynamak.Siz çok önemli oyuncularsınız ya sizin ömrünüzün 5te 1i bu oyun bizim ömrümüzün yarısı.

Hep Konuş ama icraata gelince 0 sıfırsınız ona acıyorum size ...

Uyarı /Mayis Yagmuru : Lütfen flood yapmamaya özen gösterelim. Yazacaklarımızı tek cevap halinde yazalım.

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Ne yazmış, ne yazmış..

Tamam hacı abi, Rest her dünyada ortalığın anasını ağlatan en iyi klandır. 15.Dünya'da da hiçbir bölgesel klanla diplomasi içine girmeden ''alayına rest'' diyerek, vura vura gidiyorlar.

Hadi size iyi geceler.

DeletedUser

Ziyaretçi
Klansavasları world 5 --> PASA (os-_-man hesabıyla oynadım bu serwer kenenın ne alaka bu anlamadım. paşa ve kutsal klanlarınd oynadım )
klansavasları world 11 --> Anatol (pusula oyuncuların klanı buda ? crespo20 felan )
klansavasları world 15 --> KENE

klanlar.org world 1 --> gıyotın

klanlar.org world 2 --> Dumrul
Name: DeLi DuMRuL
Created: Unknown
Disbanded: Unknown
Tribe Changes: 457
Conquers: 178 (+155-23)
Best Rank: 2 24th March 2010

Name: K@R@K@RT@L
First seen: 2010-03-10 04:00:02
Last seen: 2011-04-08 18:20:44
Tribe Changes: 22
Conquers: 382 (+238-144)
Best Rank: 1 23rd March 2010

klanlar.org world 6 --> Tork
klanlar.org world 11 --> Tork
klanlar.org world 12 --> KENE
klanlar.org world 15 --> KENE

IYI SALLAMISSIN CANIM

DeletedUser9560

Ziyaretçi
klanlar.org w11'i pusula'nın domine ettiğini tüm klanlar camiası biliyor. dolayısıyla diğer verdiğin bilgiler de gerçekçi gelmedi.

açıkça söylemek gerekirse, VEBA için konuşuyorum, biraz daha saygı çerçevesi içerisinde konuşalım. forumda çok görüyorum mesajlarınızı, klanınızın seviyesini düşürüyorsun. bu kadar boş konuşup insanlara sataşarak milleti de germe bence. daha 1 ay olmuş, sen w15i domine etmişsiniz gibi konuşuyorsun.

DeletedUser30732

Ziyaretçi
ne yapıcaksın kendisini çok beğenmiş bir klan ve oyuncu hep silinen taraf oluyorlar nedense ama

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Tamam bebekler salladım , ısmı gecen klanların gecmısıne bakarsanız hepsınde yonetıcıydım bır cogunda kurucu.
Ben yukarıdakı klanların KENE oldugunu soylemedım , arkadas basarıyı sormus bende koydum.
Buyrun koyun basarınızıda gorelım.
Sen cakma Rest'cı bıraz daha dolan ortada olur mu canım ?

DeletedUser30732

Ziyaretçi
Çakma diyorsun git Mirzay. sor beni çakma kimmiş :D beni hatırlarsın w11den mirzay. op yaparken :D

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Tamam dostum ben çakmayım ana ne kadar tantana yaptınız ya.

DeletedUser33114

Ziyaretçi
Ne pskopat cıktın sen kene ya bırak adamlar oynasın oyunda alıp vermedıgınızı gosterın nıye adamları delırtıyon işin gucun yokmu .

DeletedUser

Ziyaretçi
ne yapıcaksın kendisini çok beğenmiş bir klan ve oyuncu hep silinen taraf oluyorlar nedense ama

Sizde hep mahcup genellikle acilarin cocugu gibi ezik oluyorsunuz.yani bir dunyada daha funyayi domine ettiginizi veyahut acik ara lider gittiginizi gormedim.hep bir birinci olur ve siz sadece arkalarindan kosarsiniz.basari sizin icin buysa evet basarilisiniz kardesim.sirf lafsiniz laf.ve cok degil bir ay sonra kenenin ne oldugunu alayiniza ogreticez.ve siz bunuss veya ss ogreniceksiniz.sizin bu worldde birak 2.ciligi 3.culugu artik ilk 10 sansiniz bile zor

DeletedUser30732

Ziyaretçi
Sizde hep mahcup genellikle acilarin cocugu gibi ezik oluyorsunuz.yani bir dunyada daha funyayi domine ettiginizi veyahut acik ara lider gittiginizi gormedim.hep bir birinci olur ve siz sadece arkalarindan kosarsiniz.basari sizin icin buysa evet basarilisiniz kardesim.sirf lafsiniz laf.ve cok degil bir ay sonra kenenin ne oldugunu alayiniza ogreticez.ve siz bunuss veya ss ogreniceksiniz.sizin bu worldde birak 2.ciligi 3.culugu artik ilk 10 sansiniz bile zor

Hep laf icraat göster bana kardeşim laf değil icraat lafı herkes yapar açık ara lider olmadınız diyorsunuz hep boş konuşuyorsunuz var açıyorum size bu konu daha ağır konuşmalara gidicek diye korkuyor bazıları saygıları ve seviyelerini bozacak diye inşallah olmaz iyi geceler

DeletedUser

Ziyaretçi
Yav ne dedigini bile anlamiyorum nasil yaziyorsun?neyse gosterin bakalim gucunuzu haydin iyi geceler.