Rest Diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser35426
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser37648

Ziyaretçi
gardiyan.azrail
Sıra: 6653

başarılı troll

bolubjk*

Ağır Atlı
Ufak bir tarafsız bakış açısı olsun.
W11 de Kene klanını Rest klanı dağıtmıştı evet, 2 tarafta güzel savaş vermişti ama Rest daha başarılıydı, ama w15 deki Kene klanı ile w11 dekinin nerdeyse hiç alakası yok, orada yenilen ekip şimdiki ekip değildi. 2 tarafta bu konuda kendince haklı şey yazıyor aslında ama bahsedilen 2 konu da farklı.

Diğer tartışmalarda bilgim olmadığı için yazamıyorum.

Başarılar.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu başlıkta sadece diplomasi bilgileri verilecektir..Çoluk çocuğun eğlence yeri değildir..Sayın modlar lütfen gerekeni yapın...

Kimse karşındakini rencide edici sözler sarf etmesin REST klanı için söylüyorum..Karşı taraf yazdıklarıyla seviyesini ve karakterini(oyun anlamında) zaten gösteriyor.. Bu sebepden isteyen istediğini yazssın biz oyunumuza bakalım..burdaki arkadaşlarda kendi klanım adına söylüyorum kusura bakmasın..Durumu kimlerin bu hale getirdiği yazılarda ortadadır..Muhabbet bölümünden atışacaklar devam etsin..Foruma abuk subuk şeyler yazıpda konu dışına çıkılmasın..

Sıkıntısı olan w15 orda..kozunuzu ordan paylaşırsınız..Bizlerin yeri belli..zaman içinde yaklaşacaz zaten ozaman savaşırız..
Arkadaşlar bu bir oyun..Strateji oyunu..Önemli olan keyif almak, başarılı olmak..Forumdan savaşarak keyif alıyorsanız onu bilemem ama şu oyunun seviyesini bozmadan adam gibi oynayın..!!

Anatol klanını speeden bilirim..orcun, crespo ve diğer dostlar muhattabımdır..başka anatol tanımam..Biz speed dünyasında 10 ay no diplomasi oynadık, çokta keyif alarak oynadık..yıldırım burda sorabilirsiniz bilmeyenler..ALAYINA REST espirisi ordan gelmektedir..
W1 de; burda da 3 ay no diplomasi oynadık..ardından uzun bir süre gyotinle müttefiktik..Sonrası oyun anlamında aramız bozuldu aylarca savaştık..
w8 de ve w9 da oynadık kısa süreler..w8 de ben ceza aldım..Hesabımın bakıcısı(destoryem idi yani mikail)..mis atma konusunda bir hata yaptı istemeden ve mislenen kendi oyuncumuzu düşmandan önce alınca ban yedik...açıkça söylüyorum..ve diğer arkadaşlarım oyunu bıraktı..
w9 da başladık..uzun süre 1-2-3 değişiyordu sıralamamız..Lakin kendi aramızda on sıkıntısı yaşadığımızdan hesap sil yaptık...hatta ben silmedim 13 gün oyuna girmedim, 1 köyüm kalmışken şaman klanıyla 3 ay kadar oynadım..sonra yine sildim..

Gelelim w11 e..zaman içinde eski arkadaşlarımız oyuna girmemeye başladı birçok yeni arkadaşlarla başladık..Pusula 11 i ilk 3 ay domine etti..bizde 3 yada 4 tük..sonra sercanlar bırakınca 3-4 ay kadar biz domine ettik w11'i..Bu arada kene klanıyla,macera klanıyla savaştık..Silmek kötü bir tabir ama oyunu kazandık bunu kabul etmek gerekir..Elimi kırdığım için ben bırakınca herkez bıraktı...

W12 yada w13 de tam hatırlamıyom..birkaç arkadaşı kırmamak adına hesap açtım..Bazı dostlarım bilir ağır bir ameliyat geçirdim el bileğimden..geceleri oyuna giremiyordum ve iyi oyuncuydu nicki aklıma gelmiyor 1 köyümü misledi..misleri gördüm ama uykuya yenik düştüm aldı köyü ve 4-5 köy varken başında bıarktım:)

ve w15...yeni dünya..6-7 REST oyuncusu hep dedim ilk 20 de olacaktır..favorimdir..Biz kimseyi küçümsemeyiz kimseyide kendimizi ezdirmeyiz..Kendi aramızda dosthane bir muhabbeimiz vardır..

Gyotin demişssin genç: Cemefe, turandevleti ve diğer arkadaşlar..aylarca savaştık ama çok iyi dostuzdur onlarla..Keza anatolde öyle..Sen oyundaki düşmanlıkla bazı şeyleri karıştırıyorsun sanki..!? Forumlarda bukadar itici olmaya gerek yok..Oyun anlamında herşeye eyvallah ama işi hakaret yada rencide boyutuna getirme..Sanalda olsa doğru değil bu..Oyundan kozumuzu paylaşırız..köy verirsek tebrik ederiz alırsakda kızdırırız sadece o...

Çok uzun oldu arkadaşlar belki zaman aldık hakkınızı helal edin..Bu başlıkta diplomasi dışında başka kelamımız olmayacak..Keyifli oyunlar dilerim...

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Ben zaten sizi tebrik ettim , sizinkilerin yazdığına bak ?
World 11'de KENE'de oynamamış olmama rağmen tebrik ettim.
Arkadaş şeklimizi sormuş bende yazdım , oynadığım dünyalar klanlar yukarıda hepsindede yönetim kademesinde görev aldım.
Arkadaşında şeklini bekliyorum , oyundaki başarısını cidden çok merak ediyorum.
Buyursun yazsın :)

DeletedUser2758

Ziyaretçi
esat , site kendini ispatlamış kalifiye bir oyuncudur ,, bizzat birlikte oynadık

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Site'nin oyunculuğuna laf etmedim zaten.
Mirzay.'a laf etmemin tek nedenide world 11'de operatörleri kullanarak iş yapmasıdır.
Bunu bizzat operatör kendisi doğruladı , he diyosaki mirzay. operatör yalan söylemiş.
Eywallah ben özrümü dilerimde , 2000 saldırı puanına sahip bir adamın 20k puana sahip olması cidden inandırıcı değil.

DeletedUser39174

Ziyaretçi
Site'nin oyunculuğuna laf etmedim zaten.
Mirzay.'a laf etmemin tek nedenide world 11'de operatörleri kullanarak iş yapmasıdır.
Bunu bizzat operatör kendisi doğruladı , he diyosaki mirzay. operatör yalan söylemiş.
Eywallah ben özrümü dilerimde , 2000 saldırı puanına sahip bir adamın 20k puana sahip olması cidden inandırıcı değil.

esat sen bana dal demesen bana o saldırlar gelmese ben 50k paunda 5k ordu kesmiş gözürdüm aga :D ama opertör işine bişey diyemem :)

DeletedUser2758

Ziyaretçi
ikinizde rüştünüzü belli etmiş oyuncularsınız :) keyfinize bakın

DeletedUser33114

Ziyaretçi
esat sen bana dal demesen bana o saldırlar gelmese ben 50k paunda 5k ordu kesmiş gözürdüm aga :D ama opertör işine bişey diyemem :)

Bnce iyi oku adam 2000 dıyor 2000 asker kesmek ne demek bılıyormusun:) max 1k kılıc mzırak degil nerdeyse:)
Oda ıfade edıyor dıyorkı bunda bı iş var diye senın cozumleme yanlıs:)

DeletedUser25595

Ziyaretçi
Yahu neler dönmüş neler..
Boşverin arkadaşlar ne olduysa oldu ne bittiyse bitti..
Ortak bir yol çizmeye çalıştık Rest ile ancak kişisel atışmalardan dolayı anlaşamadık ve bitti..
Olayın uzatılacak büyütülecek bir tarafı yok..
Bizim zaten amacımız bellidir 20 kişi çizgimizden ödün vermeden , kimseye saygısızlık yapmadan sıkılana kadar kafamızı dinleriz sonrada sileriz..
Haritamız ne kadar kırmızıysa da o kadar çok oyuna bağlanıyoruz zaten:)
Burada işi atışmaya çevirmeye , kötü sözler sarfetmeye ya da geçmişi anmaya götürmeye gerek yok..
Örneğin W11'de de aynı Gırgır ekibi ile uzun bir süre oynadık ve bütün zirveye oynayan klanlar 3. klanı kurmuşken biz 50 kişiyle ilk 3'e girebildik.. Bazı arkadaşlar ne kadar aksini iddaa etse de kendi yöneticilerimiz oyunu bırakana kadar da Pusula|Gölge müttefikliğine karşı bile köy alımlarında önde gidiyorduk..Geçmişi anmayalım dedim yine kendim girdim geçmişe neyse..
Burda da uzun soluklu oynarsak amacımız 20-25 kişilik ekibimizle zirveye tırmanmak olacaktır..
Saygısızlık ettiysek affola..
Rest Best Jest Adalet Ahmet ve tayfasına da ekstradan başarılar ve bol şanslar dilerim..

DeletedUser

Ziyaretçi
Yahu neler dönmüş neler..
Boşverin arkadaşlar ne olduysa oldu ne bittiyse bitti..
Ortak bir yol çizmeye çalıştık Rest ile ancak kişisel atışmalardan dolayı anlaşamadık ve bitti..
Olayın uzatılacak büyütülecek bir tarafı yok..
Bizim zaten amacımız bellidir 20 kişi çizgimizden ödün vermeden , kimseye saygısızlık yapmadan sıkılana kadar kafamızı dinleriz sonrada sileriz..
Haritamız ne kadar kırmızıysa da o kadar çok oyuna bağlanıyoruz zaten:)
Burada işi atışmaya çevirmeye , kötü sözler sarfetmeye ya da geçmişi anmaya götürmeye gerek yok..
Örneğin W11'de de aynı Gırgır ekibi ile uzun bir süre oynadık ve bütün zirveye oynayan klanlar 3. klanı kurmuşken biz 50 kişiyle ilk 3'e girebildik.. Bazı arkadaşlar ne kadar aksini iddaa etse de kendi yöneticilerimiz oyunu bırakana kadar da Pusula|Gölge müttefikliğine karşı bile köy alımlarında önde gidiyorduk..Geçmişi anmayalım dedim yine kendim girdim geçmişe neyse..
Burda da uzun soluklu oynarsak amacımız 20-25 kişilik ekibimizle zirveye tırmanmak olacaktır..
Saygısızlık ettiysek affola..
Rest Best Jest Adalet Ahmet ve tayfasına da ekstradan başarılar ve bol şanslar dilerim..
ne gada da mütevazi bi o gada terbiyeli