RESPAWN ve gerçekler( düzeltildi)

• Konuyu başlatan DeletedUser68316
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65454

Ziyaretçi
Cevirim ben sana istersen ama kendini gerizekali hissetme ama
Ben senin yazdiklarinin hepsini okumadim okumayada gerek yok demek o cevirisi bu kardes sen oynama klanlar kalici etkiler birakiyor yarin birgun cocuklarina bile bunlari anlatirsin

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Ben senin yazdiklarinin hepsini okumadim okumayada gerek yok demek o cevirisi bu kardes sen oynama klanlar kalici etkiler birakiyor yarin birgun cocuklarina bile bunlari anlatirsin
Oyunla bir alakası yok yazdığın cümle otistik bir insanın sözleri gibi geldi başta anlaşılmaz saçma sapan sonra bu yazınla otistik oldugunu bence kesinleştirdin okumak istemiyorsan paratiz yapma rahatsızlık vermesende miğde bulandırıyorsun.

DeletedUser63654

Ziyaretçi
herkes normal falan demiş tamamda bakıcılık alıp askerleri dışarı atmak falan baya üst seviye be abiii :D:D klandan atıp toplamak daha dürüst :D

DeletedUser68316

Ziyaretçi
Kardeşim sen yazdıklarımı okuma zaten. Ben anlayabilecek insanlara yazıyorum senin gibilerine değil. Ama ama ne bi cümlede 100 kere ama kullanılmaz

DeletedUser65454

Ziyaretçi
Cumlede 100 defa istesende ama yazilamaz:) otistik belli ;)
Aynen w 51 acilcakmis orayı kovala

DISCIPLIN3

Okçu
Yazdiklarin bana nedense icten gelmedi.
Yazdiklarin dogru ise gercekten cok buyuk ayip. zaten sav hesabi oldugun icin askerlerini dunyanin sonuna kadar kullanip sana kusura bakma kardesim puanin yetmiyor kapatamiycaksin diyeceklerdi. bir manada senin icin iyi olmus.
ama respawn klani ve yoneticileri eski kurt wom klani savasinizda guzel savundum diyosun. Eger oyunda kalmak adina wom klani oyunculariyla bir anlasma yapmis isen ve buda yonetimin kulagina bir sekilde gitmis ise onlarda sana caktirmadan geregini yapmislardir. Yani senin klan disi baska oyuncularla diplomasi disinda bir anlasma vs gibi bi durumun var gibi geldi. Bir bit yenigi var ama bilemiyorum.

Kendi oz elestirime gelince.

Bazende kilici keskin tutmak gerekiyor. Yani belkide olaylar senin tam olarak yazdigin gibi gerceklesmistir.. ama bir yandan da server yasina bakilarak puan ve koy sayinin yetersiz olusu, `var yada yok olmasina karsin` diplomasi disindaki bir anlasman yuzunden yoneticiler senden killanmis olabilirler. Klanlar hayatim boyuncada ogrendigim seylerden biride, Her hangi bir sebepten bir uyeden miden bulaniyorsa o yarayi kesip atmak en iyisi. Simdi yada sonra illaki sikintisi oluyor sonra duzeltemiyosun.

Yani kisaca gecmis olsun kardesim uzulerek okudum ama oyunda cok fazla degisken var gecmis olsun.

DeletedUser68316

Ziyaretçi
Üstad öyle bi antlaşma falan yok k56 da wom zaten güçsüz idi. Beni bitirme ihtimalleri yoktu özellikle 12 çiftlik savunma olan bi oyuncuyum ve köylerimin hepsi yan yana destek kaydırması çok kısa süren bi yerleşim yerindeydim. Ayrıca respawnda sözü geçen metinde de teşekkürü borç bildiğim bazı respawn üyelerine de sorabilirsin böyle bişeyin söz konusu bile olmayacağını söyleyeceklerdir. Tekrar söylüyorum benim üzüldüğüm nokta benden vazgeçmeleri beni silmeleri değil. Bana erkek gibi biz seni istemiyoruz sana saldırıcaz sen kendini savun deseydiler sanuna kadar saygı gösterirdim gocunmazdım da klan onların karar onların eyvallah. Ama köy kontrolü var diyip bakıcılık isteyip köydeki savunmaları boşaltıp mislettikleri için bu durumdayız. Bunu oyunu kazanacağını düşünen respawn yapmıştır. 200klık oyuncudan korkan respawn oyunu bitiricek öyle mi :D
Yazdiklarin bana nedense icten gelmedi.
Yazdiklarin dogru ise gercekten cok buyuk ayip. zaten sav hesabi oldugun icin askerlerini dunyanin sonuna kadar kullanip sana kusura bakma kardesim puanin yetmiyor kapatamiycaksin diyeceklerdi. bir manada senin icin iyi olmus.
ama respawn klani ve yoneticileri eski kurt wom klani savasinizda guzel savundum diyosun. Eger oyunda kalmak adina wom klani oyunculariyla bir anlasma yapmis isen ve buda yonetimin kulagina bir sekilde gitmis ise onlarda sana caktirmadan geregini yapmislardir. Yani senin klan disi baska oyuncularla diplomasi disinda bir anlasma vs gibi bi durumun var gibi geldi. Bir bit yenigi var ama bilemiyorum.

Kendi oz elestirime gelince.

Bazende kilici keskin tutmak gerekiyor. Yani belkide olaylar senin tam olarak yazdigin gibi gerceklesmistir.. ama bir yandan da server yasina bakilarak puan ve koy sayinin yetersiz olusu, `var yada yok olmasina karsin` diplomasi disindaki bir anlasman yuzunden yoneticiler senden killanmis olabilirler. Klanlar hayatim boyuncada ogrendigim seylerden biride, Her hangi bir sebepten bir uyeden miden bulaniyorsa o yarayi kesip atmak en iyisi. Simdi yada sonra illaki sikintisi oluyor sonra duzeltemiyosun.

Yani kisaca gecmis olsun kardesim uzulerek okudum ama oyunda cok fazla degisken var gecmis olsun.

DeletedUser64716

Ziyaretçi
7 ayda 200 k puan. Hızlı serverda . İlginç . Sadece terk alıp geliştirse 4-5 misli puan olurdu . Böyle oyuncular fedakarlık yapmalı köylerini klana bırakmalı zaten . Toplantıda da bunlardan söz edildi . Kimseden ses seda olmayınca demek ki mecburen insiyatif kullandılar .

DeletedUser65487

Ziyaretçi
Oyunda olsam sorar sorusturur dogrusunu yazardim bir sekilde ama cikarim yapmak durumunda kalicam :)

w14 de benzer seyleri yasadim, gunlerce uykusuz kaldim vs elime verdiler koyleri. Rspawnda 1 tane samimi dostum vardi rspawn kitasindan 1 koy aldirmisti. O halimle beni klana aldilar, yeri geldi yonetici hesaplarinin bakiciligini verdiler. O hesapla world 20.ligine kadar tirmandim bana olan guvenlerini kirmayarak. Sonra rspawn seruvenimiz basladi bu worldde r5pawn yoneticiligi verdiler. Neyse bu benim hikayem seninle baslangici benzer sonu cok ucuk bitiyor.

Rspawn yeri geldiginde cok acimasiz bi klan olabilir, ali cengiz cok donebilir vs. Ama emegini harcayan bi uyeyi asla harcamaz. World basinda hannibal barca hesabi vardi ranktaydi. Ama guvenilemiyordu hicbir sekilde. Atildi tek gece de toplandi bitti.

Senin durumuna bakarsak isler daha ilginc gibi. Yani ben daha once bakicilik ver mesajlarina bakicaz diye bi girisimde bulundugumuza rast gelmedim. Bariz bi suphe uyandirmissin bu belli. Suphe de israrci olmuslar bu da belli. Bana daha ilginc gelen taraf da su, respawndan daha cok womculara tesekkur edisin onlarin sana destek ciktigini soylemen ya klanla asiri bi bag kopuklugun oldugunu gosteriyor ya da digeri bilemedim.

DeletedUser66676

Ziyaretçi
Oyunda olsam sorar sorusturur dogrusunu yazardim bir sekilde ama cikarim yapmak durumunda kalicam :)

w14 de benzer seyleri yasadim, gunlerce uykusuz kaldim vs elime verdiler koyleri. Rspawnda 1 tane samimi dostum vardi rspawn kitasindan 1 koy aldirmisti. O halimle beni klana aldilar, yeri geldi yonetici hesaplarinin bakiciligini verdiler. O hesapla world 20.ligine kadar tirmandim bana olan guvenlerini kirmayarak. Sonra rspawn seruvenimiz basladi bu worldde r5pawn yoneticiligi verdiler. Neyse bu benim hikayem seninle baslangici benzer sonu cok ucuk bitiyor.

Rspawn yeri geldiginde cok acimasiz bi klan olabilir, ali cengiz cok donebilir vs. Ama emegini harcayan bi uyeyi asla harcamaz. World basinda hannibal barca hesabi vardi ranktaydi. Ama guvenilemiyordu hicbir sekilde. Atildi tek gece de toplandi bitti.

Senin durumuna bakarsak isler daha ilginc gibi. Yani ben daha once bakicilik ver mesajlarina bakicaz diye bi girisimde bulundugumuza rast gelmedim. Bariz bi suphe uyandirmissin bu belli. Suphe de israrci olmuslar bu da belli. Bana daha ilginc gelen taraf da su, respawndan daha cok womculara tesekkur edisin onlarin sana destek ciktigini soylemen ya klanla asiri bi bag kopuklugun oldugunu gosteriyor ya da digeri bilemedim.

asker agaaaaaaaa :D

MrTroya.

Casus
RSPAWN a laf atmak için oldukça yenisin baktım yeni oyuncu devamını okumaya gerek bile yok :)

Yusuf bu düşünce tarzın çok yanlış kardeşim. Adam sonuna kadar haklı.

Dostum geçmiş olsun. Öncelikle oyuna yeni başladığın için bu sitemini haklı buluyorum. Ancak şunu belirteyim ki, eğer oyuna 1-2 sene daha devam edersen, artık bunların normal şeyler olduğuna sen de alışacaksın. Evet yanlış, ama normal. Maalesef bu bir gerçek.

Neden normal dersen, herkes kendisi ve ekibi için oynuyor genelde. Kolay kolay kimse ekibine bir yabancıyı dahil etmek istemiyor.

Oyunu sevdiğini söylüyorsun, bu tarz olaylar senin oyuna alışma sürecinde ya senin, ya da çevrendeki oyuncuların başına gelecektir. Naçizane tavsiyem, kendine bir ekip bul, gerçekten güvenebileceğin ve sana güvenecek bir ekip. Bu platformda, belli bir ekipte olan herkes, bu yollardan geçti. Sen de oyuna devam edeceksen, geçeceksin.

Onun dışında, oyuna devam edeceksen ve başka dünyalarda oynamayı düşünüyorsan; yardımcı olabileceğim bir nokta olursa bana mesaj atman yeterli. Elimden geleni yapmaya çalışırım.

A be Recep abim. Ne kadar da yardım sever bir insansın. :D