RESPAWN ve gerçekler( düzeltildi)

• Konuyu başlatan DeletedUser68316
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64716

Ziyaretçi
Gereksiz uzadı dünya. NOP ve SOA silindikten sonra WOM ve KARGA temizliğine girişilecekti . 2-3 haftada dünya RESPAWN-PUDDİ olarak kapanacaktı . Bu kadar gereksiz aksiyon olmayacaktı . O kadar zaman birlikte oynayan oyuncular birbirini vurmaya çalışıyor . İlerki dünyalarda yine karşılaşacak insanlar. Birbiri ile sohbet edicek yüz bulamadıktan sonra ne anlamı kaldı ki bu emeklerin .

DeletedUser58661

Ziyaretçi
Kardeşim okul 3 dönem ağustosun 5 ine kadar okuldayız. Sen sıcaktan üstünde tişörtle oturamazken biz okula finallere giriyoruz. Ayrıca 3 dönem yaptıkları için bir dönem 13 hafta yani senin 20 haftada gördüğün kınuyu biz 13 haftada görüyoruz. Ara tatilimiz 1 hafta. Daha anlatıyım mı ?
offf çok zorrrrrmuşşş :D :D

DeletedUser36620

Ziyaretçi
Bundan sonra defans oynamaman gerektiğini öğrenmişsindir umarım. Çok ciddi söylüyorum, bu oyunda defans oynayan aptaldır. Sen herkese destek atarsın; fakat bir kişi bile sana köy indirmez. Bu oyunda defans oynayana sadece oyun başında değer verilir. İlk 200 tayfaya destek lazımdır çünkü. Köy sayısı artıp herkes kendi defansını basabilecek hale geldikten sonra defans ağırlıklı oynayanların gram değeri kalmaz. İlk yamuklarında da köyleri toplanır. 10 dünyada oynamışsam sekizinde defans başlamışımdır. Çok büyük, ünlü klanlar hariç defans oyuncusuna değer veren bir klana rastlamadım. Bundan sonraki dünyalarda saldırı başla. Bırak millet sana destek atsın.

DeletedUser64716

Ziyaretçi
Yalnız şu cesaret de gözlerimi yaşattı . 20 full savunma köyüm var. Bana saldıramazlar çünkü çok yakın ve çok fazla savunmam var diyor :D:D:D:D WOM dan 1 opta 1 köyüme 30 kami atıldığını biliyorum . Bu kadar güvende saldırı almadan oynamak bile şüpheli bir hareket zaten . Adamlar bununla sürekli konuşuyordu . Saldırı atmıyorlardı ya da fake atıyorlardı sadece . Karşılığında oplarda alacağımız köylerin bilgilerini veriyordu . Boş olan köyler misleri çıktığımızda 8-10 tane full savunma ile desteklenmiş oluyordu . Ne zaman ki klanda temizlik yapıldı bu ve bunnu gibi oyunları klandan attılar WOM çözüldü . Günde yüzlerce köy kaybetmeye başladılar ve silindiler .

DeletedUser68316

Ziyaretçi
Kardeşim ne kullanıyosan söyle bende sayın alayım. Bizim respawna geçişimiz nasıl biliyo musun ? Anlattıklarımı iyi okudun mu bilmiyorum universiteden arkadaşlarla yani hergün yüz yüze baktığımız insanlarla oyuna başladık sonra emre abi dedikleri pro.fiterol bir tane arkadaşımızın sevdiği bir büyüğü imiş onun vesilesiyle respawna geçmiş olduk. Yani sizin gibi kurduğunuz sahte oyun arkadaşlıklarımız yok bizim biz reelden tanışan insanlarız. Yok neymiş wom buna hiç saldırmıyomuş 3 tane köyüm düştü peşine mis takıp geri aldığım için zagor bykz falan benimle iletişime geçti işte bu kıtadaki aktif insanlardan birisin bana geldi premium falan attı sen ne anlatıyosun

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Bundan sonra defans oynamaman gerektiğini öğrenmişsindir umarım. Çok ciddi söylüyorum, bu oyunda defans oynayan aptaldır. Sen herkese destek atarsın; fakat bir kişi bile sana köy indirmez. Bu oyunda defans oynayana sadece oyun başında değer verilir. İlk 200 tayfaya destek lazımdır çünkü. Köy sayısı artıp herkes kendi defansını basabilecek hale geldikten sonra defans ağırlıklı oynayanların gram değeri kalmaz. İlk yamuklarında da köyleri toplanır. 10 dünyada oynamışsam sekizinde defans başlamışımdır. Çok büyük, ünlü klanlar hariç defans oyuncusuna değer veren bir klana rastlamadım. Bundan sonraki dünyalarda saldırı başla. Bırak millet sana destek atsın.
Kimin savunmacisi olman gerektigini iyi bilirsen iyi yerlerede gelebilirsin degisken bir durum :)

DeletedUser68316

Ziyaretçi
Bir de bir konu hakkında düzeltme yapmak istiyorum onu yazmayı unuttum. Yukarda yazımda da bahsettiğim bir arkadaş vardı hatta kendisine teşekkür ettiğim “ygtyrn2121” isimli arkadaş. Kendisi bu süreçte yanımda olmuştu daha doğrusu yanımdaymış gibi davranmıştı. Bana attığı mesajları görmeniz lazım. Bunu nasıl yaparlar sana bu nasıl olabilir klanımdan utanıyorum yazıklar olsun senin için konuşucam bilmem ne bende bu davranışından dolayı teşekkür etme ihtiyacı duydum yazımda fakat aradan 1 hafta sonra kalan 3 köyümü misleyip aldı bu arkadaş :D sebebini sorduğumda da kendimden utanıyorum hocam ama klan yönetimi istedi kusura bakma tarzı şeyler söyledi :D 1 hafta önce bana neler yazan insanon davranışı bu. Tabi respawn klan yönetimi yazımı gördü dediler ki ulan bu ygtyrne neden teşekkür etmiş dur bakıyım hemen cezasını keselim diye onu da benim üstüne saldırttılar. Ah bu respawn yönetimi ahhhhhh ygtin bu davranışı hoş değil kendi ayıbı o yüzden teşekkürümü geri alıyorum. Ama Lord lazz ve Zagor BYKZ gerçekten respawn klanındaki karakterli insanlar. Onlara sonsuz teşekkür ederim. Düşmanında böylesi gerek...

DeletedUser64716

Ziyaretçi
At yalanı seveyim inananı . 3 tane köy kaybetmiş geri almışmış. Allah tan oyunda köy kayıt sistemi var . 1 tane 3 k lık barbardan hallice bir köyü kaybetmiş . Onu da muhtemelen zagor un bölge takibi sayesinde 15 saat sonra geri almışsın .

DeletedUser66676

Ziyaretçi
Bir de bir konu hakkında düzeltme yapmak istiyorum onu yazmayı unuttum. Yukarda yazımda da bahsettiğim bir arkadaş vardı hatta kendisine teşekkür ettiğim “ygtyrn2121” isimli arkadaş. Kendisi bu süreçte yanımda olmuştu daha doğrusu yanımdaymış gibi davranmıştı. Bana attığı mesajları görmeniz lazım. Bunu nasıl yaparlar sana bu nasıl olabilir klanımdan utanıyorum yazıklar olsun senin için konuşucam bilmem ne bende bu davranışından dolayı teşekkür etme ihtiyacı duydum yazımda fakat aradan 1 hafta sonra kalan 3 köyümü misleyip aldı bu arkadaş :D sebebini sorduğumda da kendimden utanıyorum hocam ama klan yönetimi istedi kusura bakma tarzı şeyler söyledi :D 1 hafta önce bana neler yazan insanon davranışı bu. Tabi respawn klan yönetimi yazımı gördü dediler ki ulan bu ygtyrne neden teşekkür etmiş dur bakıyım hemen cezasını keselim diye onu da benim üstüne saldırttılar. Ah bu respawn yönetimi ahhhhhh ygtin bu davranışı hoş değil kendi ayıbı o yüzden teşekkürümü geri alıyorum. Ama Lord lazz ve Zagor BYKZ gerçekten respawn klanındaki karakterli insanlar. Onlara sonsuz teşekkür ederim. Düşmanında böylesi gerek...
Hacı sen dünyanın en zor bölümünü okuyup bir de oyun mu oynuyorsun
vay be
altın oyuncu ödülü verilmeli

Sana biraz tavsiye vereyim...
Girdiğin her dünyada sabırlı ol ve diğer dünyalarda diğer ekiplerde de takılmaya çalış, hangisine ısınırsan orada oyna ve o ekibe dahil ol.
Benim eskiden yaşadıklarımı sende yaşamışsın, belli, bu oyunda bir çok açgözlü ve bencil insan var, bunları bir kara listeye ekle ve kayıt al, böylelikle onlara karşı dikkatli olursun. Dünyalara girince hırs yapma, bu oyunu adam gibi oynayan kimse yok çünkü, ( Dünyada iyi insanların olduğuna inanmıyorum zaten.)
Hırs yapma, bu oyunda yapabileceğin en büyük hatadır, hem bir çok şey kaybedersin hem de çok pişman olursun.

Tekrardan iyi oyunlar dilerim..

DeletedUser68470

Ziyaretçi
Aynı tarz bi olay bana w11 de yapılmıştı o zamanlar yaşım epey küçüktü :)) ama zaman geçtikçe adamlara hak verdim.Dünya sonu oynamak tecrübe ister sadece destek atmakla olcak iş değil şimdi 51. Dünya profiline baktım 10 yağman var 1 köyün var geçen 1 ayda.Bu ne kadar aktif olduğunu ölçer bilmiyorum ama burda herkesin ılık ılık konuştuğuna bakma herkes verdiği emek için çoğu şeyi göze alır.Ben şuan 5k lık barbar göreyim mesela ve yeni oyuna başlayan bi arkadaş rezervlesin.Bende alırım yani kusura bakmasın yeni ise haddini bilip oynasın.Senin verdiğin emeğin 100 katını vermişlerdir o kötülediğin adamlar bu onları haklı yapmaz ama senide haklı yapmaz.sana bol şans yeni dünyanda:)

DeletedUser64716

Ziyaretçi
Arkadaş zaten WOM ile birlikte oynuyor sonraki dünyalarda . Böyle oyuncuların dünyadan silindiği iyi oldu . Daha zevkli hale geldi oyun .

DeletedUser68316

Ziyaretçi
Arkadaş zaten WOM ile birlikte oynuyor sonraki dünyalarda . Böyle oyuncuların dünyadan silindiği iyi oldu . Daha zevkli hale geldi oyun .

Ahahahahaha birader senin gibi insanların soyu tükenmediği sürece bu ülke gelişmez. Ne anlatıyosun sen ? Respawn beni çöpe attı adamlarda geldi bana sahip çıktılar kapılarını açtılar gel yeni dünyada beraber oynayalım biz iyi oyuncudan çok karakterli oyuncularla oynarız dediler. Ne yani respawnda oynadım ve arkamdan bıçaklanmama rağmen diğer dünyalarda da respawnla oynamamı mı bekliyordun ? Ne kullanıyosan söyle bizde kullanalım

Eminbasgan

Milis
Bu postu tekrar atıyorum çünkü Respawn ekibi alınmış sanırım şikayet etmişler. Postta bazı düzeltmeler yaptım.

Selamlar Arkadaşlar, Benim ismim Cevher yaşım 21 birçoğunuzdan yaşca küçüğüm ama birazdan yazıcaklarımla aklın yaşta değil başta, karakterin yaşta değil duruşta olduğunu anlayacaksınız.

Ankara da TOBB üniversitesinde hukuk okuyorum. Klanlar oyununu ilk defa oynadım. Üniversiteden arkadaşlarla ÇERİ klanını kurduk ve oyuna 30 kişi başladıysa 25i oyunu ilk defa oynuyordu. Hepinizin oyuna bi başlama tarihi var hepiniz bu oyunu annenizin karnında bilerek doğmadınız, hepiniz oyunu süreç geçtikce öğrendiniz. Bu benim ilk oyunum olduğu için iyi değildim kabul ediyorum ama Şunu da sonuna kadar savunuyorum oyunda iyi değildim ama en azından RESPAWN klan yönetimi kadar onursuz değildim bi karakterim bi onurun vardı.

Neyse ÇERİ klanında işler iyi gitmedi bilen bilir bizim okul türkiyenin en zor okullarından biridir. O yüzden birçok arkadaşımız oyunu bıraktı. Ben bırakmak istemedim oyun çok hoşuma gitti. Oynamaya devam ettim. Klanımız dağılınca bölgede güçlü olan RESPAWN klanına geçtim. Klana geçtiğimde puanım 138k idi. Dünyanın durumuna göre gerçekten zayıf bir puan kabul ediyorum. Kral Profff denilen şahıs puanımın düşük olduğunu biraz daha çabalamamı söyledi. Bende 1 hafta da 138k dan 200kya puanımı çıkardım. Benim için yeterli bir puandı. Ve klanda 200-400k barajında benden başka en az 8-9 kişi daha vardı. Daha sonra k56-46 da WOM klanı pasif köylerimizi toplamaya başladı. K46-56 opunda güzel bir savunma çıkardım. Düşen köylerin peşine mis taktım, sürekli savunma yardımı yaptım Lisee, zagor bu arkadaşlarla beraber kıtayı toparlamaya çalıştık ismini unuttuğum varsa affola. Lisee köy alıyordu savunma atıyordum, her seferinde de çok teşekkür ederim yardımların olmazsaydı tutamazdık diyen birisidir Lisee. Yalansa lütfen yazsın.

Oyuna yeni başladığım için ben köylerimi full savunma çıktım. Saldırı köyüm yoktu. Bu yüzden de gelişemedim. Ama savunmanın en kralını gönderdim. Trapper61,thecrunk, Lord Lazz, Lisee ve daha aklıma gelmeyen kişiler. Wom sınırından puddi sınırına kadar savunma yardımında bulundum. Tabi bu sırada hepsi çok teşekkürler kardeşim, yardımın çok dokundu Allah yukarda sağolsunlar Teşekkür etmesini biliyorlar.

Bu olaylar devam ederken sürekli rezervlediğim köyler alındı. Müttefik klandan olsun, kendi klanımdan insanlar olsun sürekli rezervlediğim köyler alındı. Her seferinde köyü alanlarla iletişime geçtiğimde ise hepsi “ Kardeşim ben sana köy boşaltırım kusura bakma “ dediler. Hiç bir zaman da o köy boşaltılıp bana salınmadı. Yanlış anlamayın asla köyün lafını yapan bi insan değilim sadece gelişememe sebeblerimi söylüyorum.

Klanlar oyun hayatım böyle geçiyodu, bu süreçte uyumadığım geceler oldu. OP günleri sabah 8.30 da sınavım olduğu halde gece saat başı alarm kurup oyuna girip mesajları kontrol ediyordum yardıma ihtiyacı olan var mı diye. Aktifliğimden şüphe edilecek son insanlardan biriydim. Yine Zagor,Lisee,Lord Lazza sorabilirsiniz ne kadar aktif oynadığımı yalanlamayacaklardır.

Klanlar böyle devam ederken geçtiğimiz günlerde Pro rashagol muydu neydi büyük ihtimal ismini yanlış yazdım bu yüzden özür dilerim kendisinden. Bu arkadaş bana mesaj attı. Klan yönetimi hesapları kontrol ediyor lütfen bakıcılık verir misin dedi. Bende kendisine verdim. Gece sabaha karşı. Neyse 1 saat sonra bakıcılığı kapattı. Daha sonra akşam 7-8 gibi Kral Profff denilen şahıs bakıcılık verirken mesajlar dahil tüm yetkileri işaretliyip vereceksin kontrol edicez dedi. Bende eyvallah dedim tüm yetkileri verdim kendisine. 1 saat geçti giriyorum hesaba bakıcılık devam ediyor. 2 saat oldu 3 saat oldu derken saat 12 oldu. Dedim heralde unuttu. Ben iptal ettim bakıcılığı. Hesaba girdiğim an herşeyi gördüm Hazır mısınız ?

Kral Profff denilen şahıs yönetim kontrolü var diyip hesabıma girip tüm savunma askerlerimi, saldırı askerlerimi en uzak barbar köyüne saldıraya gönderip köylerimi boşaltıp, kendi yoldaşlarıma, klandaşlarıma köylerimi mislettirmiştir. Gece uyumadan yardım kovaladığım Lisee, pro Maxi gibi isimler köylerimi tek tek mislediler. Bu durum hakkında çok şey söylemek isterdim ama söyleyemiyorum takdir sizlerin 47. Dünya üyeleri. Lafım RESPAWN klan yönetimi denilen kişileredir. Bu kişiler oyun için kendi kişiliklerini bu hale sokan insanlardır. Bu kişiler sözde oyun biliyorlar sizin gibi oyun bileceğime Karakterli bir insan olurum , insanların arkasından böyle etik olmayan davranışlar sergilemem daha iyi. Biz böyle gördük. Puanım 200k idi ama RESPAWN klanı benden korktu. Koskoca RESPAWN klanı 200k lık oyuncuyla delikanlı gibi savaşmaktan korktu. Siz nasıl karakterlersiniz ya ? Delikanlı gibi gelip bana seni klanda istemiyoruz kendini savun diyemediler. Ve bu insanların yaş ortalaması 40-50 belkide benim yaşımda çocukları olan insanlar. Bu kardeşinizin size yardım etmekten savuma yollamaktan, hammadde yollamaktan başka neyi oldu ? Bu kardeşinizin size ne zararı dokundu ? 200klık oyuncudan korkan RESPAWN yönetimi puddiye karşı oyun mu kazanıcak şimdi ?

Bu olaylardan sonra biraz forumları inceledim, bu respawn yönetiminin profillerini inceledim ve sürekli karakterden bahsetmişler. Forumlarda dansöz olmayın demişler yok oyun için karakterinizi bozmayın demişler. Bunları okuyunca gülmemek elde değil. Siz kimsiniz kime karakterden bahsediyorsunuz ? 21 yaşında olarak 50 yaşındaki adamlara karakter dersi vermek benim için şereftir. Sıkıntı yok hepiniz öğreneceksiniz.

Diğer bir konu da bu olaydan sonra kime mesaj atsam ( genelde klanda yardımım dokunan insanlara) bu olaydan sonra herkes benim haberim yok benim haberim yok. Eyvallah sizin haberiniz yok ama bu haksızlığa ses çıkarmamak da en az o yönetim denilen kişiler kadar sıçlu olduğunuzu gösterir. Ben bunu gördüm bir haksızlık varsa dur demeyi öğrendim. Allah için yanımda olan respawn üyeleri oldu onların hakkını yemicem birazdan onlardan bahsedicem.

Bu haksızlığı görüpte sesini çıkarmayanlar benim için ormandaki tecavüz olayını görüp görmezden gelen insanlardan farksızdır bunu unutmayın. Bu karakterdir onurdur şereftir. Bugün benim başıma gelenin yarın sizin başınıza gelip gelmeyeceği belli olmaz. Bu oyunu bu tarz etik olmayan davranışlar sergileyerek kazanıcağıma, onurlu bir şekilde kaybederim daha iyi.

Bu olaylardan sonra WOM klanından birçok kişi yanımda oldu onlara çok teşekkür ederim özellikle Disa ez , gabriel47 ve qusursuzwaqa gerçekten yanımda oldular yardımcı olmaya çalıştılar Allah razı olsun. Bazı WOM üyeleride bu durumdan prim yapmaya çalıştı onlarında respawn yönetiminden farkı yoktur

Bu olaylardan sonra yanımda olan bir kaç Respawn üyesinden bahsetmek istiyorum. Yukarda söylediğim sözlerin hiç biri size ait değil siz duruşu olan insanlarsınız yardımlarınız için çok teşekkür ederim iyiki varsınız. gerçekten bana çok yardımcı oldunuz size tek sitemim bu etik olmayan davranışları sergileyen insanlarla aynı çatıda yer almanız. Onun dışında bi kırgınlığım yoktur hakkım varsa sizlere sonuna kadar helal olsun. ygtyrn2121, Lord Lazzz, ZAGOR bykz. Sizlerden Allah razı olsun.

Son olarak söylemek istediğim ek notlar var. Bu olayları oyun profilimde az da olsa bahsettim bunları görüp tutuşan Klan yönetimi bana tek tek mesaj atıp vicdanlarını rahatlatmaya çalıştılar. Ve enteresan bi şekilde 50 yaşındaki adamlar benimle tartışacak cesaretleri bile yok. Mesaj atıp engelliyolar mesaj atıp engelliyolar

bu insanlar 50 yaşındaki insanlar. Karşılıklı oturup tartışamıyoruz bile. Meymey midir meydey midir nedir bana maddeleri atıyo diyo ki 2. Maddeden dolayı böyle yaptık diyo. 2. Madde de aktiflikten bahsediyo. Bana herşeyi diyin oyun bilmiyosun deyin ama aktif değilsin demeyin. Bunu hatta sağ kolunuz köylerimi mislettiğiniz adamınız Liseeye bile sorabilirsiniz o bile aktif olduğumu söyleyecektir.

Fazla uzattım başınızı şişirdiysem özür dilerim ama bu olay burda kapanmaz. Bu Klan yönetimi denilen insanlara hakkım haram olsun. Allah inancınız vardır yoktur beni ilgilendirmez ama bu burda kapanmaz emin olun bu burda kapanmaz.

Bu oyunu oynamaya devam edicem, respawn hangi serverda oynarsa orda oynayacam hatta özellikle kapışıcam. Yeri gelir kaybederim dayak yerim ama ONURLU BİR şekilde savaşmayı öğreticem size. Öğrenmenin yaşı yoktur sevgili abilerim

Allah’a emanet olun. Umarım puddi kazanır.

Üstadım madem kainatın en zor ve muhteşem heybetli okulunda okuyorsun sana haddim olmayarak birkaç soru sormak ve engin bilgin ile keskin zekandan nasiplenmek istiyorum:
1) Madem bu kadar zorlu, yılda 400 gün, günde 25 saat dersi olan bir üniversitede okuyorsun, niçin bu oyunu oynuyorsun; madem oynuyorsun, bu kadar muhteşem bir okulda okuduğunu belirtme zahmetinde bulunup niçin ağlıyorsun?
2) Bu kadar ihtişamlı ve özel nezih bir okulda okuyan yüce bir insan olarak bu oyunun amacını 7 ayda nasıl kavrayamadın?
Oyunun başlangıcında okuma yazması dahi olmayanlar oyuna başlayabilir ve dünya sonuna doğru sırayla kötüden iyiye doğru dökülmeler başlar. Sen de bu müthiş kıvrak zekan ve kavrama gücün sayesinde 7 ayda 200k puan olabilen ve yan yana defans köylerin olduğu için kimsenin seni alamayacağı kadar azametli olduğunu zanneden birisi olarak elenmeyi haketmişsin. Tüm bunların sonucunda klandan atıldığında; eğer bencil bir insansan gider genel forumda ağlarsın, ama eğer gerçekten bulunduğun klanın kazanmasını isteyen biriysen senden daha iyi olanlara köylerini bırakır çekilirsin oyunu gerçekten öğrenene kadar da haddini bilirsin.

47. Dünyada oynamıyorum oynayan kimseyi de tanımıyorum yalnızca senin yazdıklarından çıkarım yaparak yazıyorum bunları.

Şunu da belirteyim senden bakıcılık isteyip köylerini toplamaya çalıştılarsa ayıp etmişler. Doğru olanı yanlış yöntemle gerçekleştirmeye çalışmışlar. Ama bunu yaptıklarından da şüpheliyim. İnşaallah bir gün klan yöneticisi olursun da bunları yapmadan bir dünya kapatırsın herkese örnek olursun sayın kainat dehası dünya üzerindeki tüm zorlukları kolayca aşan bey. Hürmetler..

DeletedUser68316

Ziyaretçi
Hayattaki tek başarın bu oyunu iyi oynamak falan sanırım bomboş konuşuyorsun konuşma yazdıklarında gram mantıklı bir cümle yok bu kadar belli etme respawncı olduğunu hadi uza eminbasgan :ddd
Üstadım madem kainatın en zor ve muhteşem heybetli okulunda okuyorsun sana haddim olmayarak birkaç soru sormak ve engin bilgin ile keskin zekandan nasiplenmek istiyorum:
1) Madem bu kadar zorlu, yılda 400 gün, günde 25 saat dersi olan bir üniversitede okuyorsun, niçin bu oyunu oynuyorsun; madem oynuyorsun, bu kadar muhteşem bir okulda okuduğunu belirtme zahmetinde bulunup niçin ağlıyorsun?
2) Bu kadar ihtişamlı ve özel nezih bir okulda okuyan yüce bir insan olarak bu oyunun amacını 7 ayda nasıl kavrayamadın?
Oyunun başlangıcında okuma yazması dahi olmayanlar oyuna başlayabilir ve dünya sonuna doğru sırayla kötüden iyiye doğru dökülmeler başlar. Sen de bu müthiş kıvrak zekan ve kavrama gücün sayesinde 7 ayda 200k puan olabilen ve yan yana defans köylerin olduğu için kimsenin seni alamayacağı kadar azametli olduğunu zanneden birisi olarak elenmeyi haketmişsin. Tüm bunların sonucunda klandan atıldığında; eğer bencil bir insansan gider genel forumda ağlarsın, ama eğer gerçekten bulunduğun klanın kazanmasını isteyen biriysen senden daha iyi olanlara köylerini bırakır çekilirsin oyunu gerçekten öğrenene kadar da haddini bilirsin.

47. Dünyada oynamıyorum oynayan kimseyi de tanımıyorum yalnızca senin yazdıklarından çıkarım yaparak yazıyorum bunları.

Şunu da belirteyim senden bakıcılık isteyip köylerini toplamaya çalıştılarsa ayıp etmişler. Doğru olanı yanlış yöntemle gerçekleştirmeye çalışmışlar. Ama bunu yaptıklarından da şüpheliyim. İnşaallah bir gün klan yöneticisi olursun da bunları yapmadan bir dünya kapatırsın herkese örnek olursun sayın kainat dehası dünya üzerindeki tüm zorlukları kolayca aşan bey. Hürmetler..

DeletedUser68316

Ziyaretçi
İyi oynadığından da şüpheliyim. Yani tam 100 kere açıkladım hala o kadar saçma konuşmayı nasıl başarabiliyorsun ? Beni sildiklerinde benden daha düşük 10-15 kişi daha vardı klanda. Onlara bişey olmuyo da sadece ben mi kötü oyuncu oluyorum ? Ben mi bencilim ? Madem bencil değiller adaletliler benden düşük olanlara da böyle yapsalardı. Bir şey bilmeden konuşma bir daha hayatımda senin kadar boş bir insan görmedim. Bi daha da yazma buraya

Cevher, hangi klanın iyi olup olmadığını sadece ekipleri deneyerek öğrenebilirsin. Klasik bir tecrübe hareketidir bu. Bu arada, bu tür oyunculara cevap vermene hiç gerek yok, senin için zaman kaybı olur.
Bana göre kafana takmamalısın.

Tekrardan iyi oyunlar.