Requiem

MaviSu

Mızrakçı
-Oyunun yarısında Klanını sahipsiz şekilde ortada bırakıp ben oynamıcam diyip, sonradan diplomasiler değişince gelip truvalık bi hareket yapmıcaksan başarılar diliyorum yusuf , özellikle olumsuz hatıralar hep canlı kalır unutmadım yaptıklarını :)
-Kurucu musun yönetici bilmiyorum başlığı sen açtığına göre yetkili birisin klanda , üyelerden yeni katılanlar varsa nasıl bi geçmişimiz olduğunu bu alanda görüntü kirliliği oluşturmaması adına detaylandırmıcam merak eden oyundan yazabilirim.Pek güvenilcek bi kurucu yönetici değildir kendisi.

Görüntü kirliliği oluşturmucam dedim inatla yazmamı istiyorsun :) yusufum benim sana kızdığım konular şunlar,

Bir kaçı doğru doğru olduğu kısımlar bana güvenmeyin her an hesapta silebilirim, rakibi de silebilirim sadece benimle oynayacak değil herkes dikkat etsin :)

Olumsuz hatıra mı benim için zaman kaybıydınız :) Ben olmasam ne siz o kadar büyürdünüz ne oyuna yeni başlayan dostların 2-3 gün uyumayıp o bizim hesapların köylerini tutup mis aralarını atıp, neler neler yapıp bir şekilde savunma tutup, bizim hesaplara kendimden pre atıp duvar basıp daha sayayım mı ki o hesaplardan(4 hesap) 1 i düşseydi klan düşecekti :p velhasıl bunu bilmeyen yoktur herhalde..

Senin bu tarz yazı yazmana hak veriyorum belli ki çok alınmışsın, kırılmışsın ve darılmışsın o yüzden bir şey demeyeceğim. Kendi ekibimden oyuncular yoğunluğu nedeni ile gelmedi Ferdi abi haricinde gelende bakamadı kırmamak için geldi çoluk çocuk referansla klana girenler büyüyünce tat almadım bıraktım bundan daha normal bir şey yoktur diye umuyorum? Ben güzel bir şekilde sözünü alarak Alicandan Kaandan ikisinden söz alarak bıraktım DOSTUNUZU w başından beri satmayacaksınız dedim. Siz rspawnı satıp düşman tarafa geçince geri dönüp emeğim olan klanı dağıttım ve uğraşmadım hesabı sil atıp çıktım. Ben dediklerinizi yapmış olsam şuan farklı şeyler konuşuyorduk siz beni hiç tanımamışsınız ama bunu oyunda yeniliğinize veriyorum. Başarılar kötüleme değilde teşekkür edeceğine halen daha bu şekilde mesaj yazabiliyorsun karakterin bes belli o yüzden ben bir şey kaybetmedim :D yani klanını derken operasyona gidiyoruz kaçar köyünüz var iken kaç köye neyse konuşursam daha fazla size benzemiş olurum. Kimseyi kırmak istemiyorum uzak durun forumdan :) Oyundan isteyen yanıma gelebilir hiç fark etmez :p Başarılar

1. bizim haklı olduğumuzu bile bile oyunda bi söz hakkın kalmamana rağmen kendi emeklerinle bi yere taşıdığın ekibi başka klana tercih etmen bu pro. vs. hangi klan olursa olsun sen bize değer vermedin bizi dinlemedim haklılığımıza rağmen rakip tarafı seçtin rakip yönetim bile savaş sebebimizi gayet yerinde ve haklı sebep olarak gördüğü halde :) sen bu durumu kabullenemedin yok söz verildi vs. kardeşim önce pro. bizi müttefik görseydi gelip o dönemki yaşadığımız soruna çözüp oluşturabilseydi bu durumlar yaşanmazdı adam benim oyun alanımı işgal edip benim çıkarımla tam zıt hareket ve tavırlara giricek ben söz verdim diyip izlicekmiyim senelerdir oynuyoruz bu oyunu birbirimize ders vermeye kalmıyalım hatanı kabullenmekte bi erdemliktir unutma bunu neyse artık :) eğer pro.ya o kadar söz verdiysen gidiyorkende bizi pro. klanına dahil edicektin ayrı klan olarak bıraktıysan giderken bizde istediğimiz diplomasiyi çıkarlarımız doğrultusunda yürütükcektik tabiki , pro bizi müttefik görseydi bu durumda yaşanmazdı ,
2. Sonrasında dc ye savaş başlama günü gelip koca adamların yanında evli eşi dostu olan dc' ye gelmişiz konuşmaya o ettiğin hareketler küfürler , sonrasın rakip kurucu ile senin ortak dc bu durumu nasıl düzelticek fikir fırtınası içinde beni çağırıp klanı sen yönet kurucu ol savaştan geri dönder yoksa içinizden truvalar çıkartırım savaşamazsınız benzeri cümlelerin kendi ekibine karşı , önemli konumdaki bi hesabın şifresi bilip hızlıca hesaba girip ana seviyesi yüksek klandan bütün oyuncuları atıp öncelikle bizi klansız bırakıp sonrasında köy asker bilgilerimizi paylaşman rakibe elinden geldiğince fazlaca hesap geçirmeye çalışman.... bunları kendi kurduğun klana sen yaptın heralde yaptığının farkında değilsin :) başkası değil yusuf sendin
3.Celil ve benzeri oyuncularımızı sırf önceki dünyalardan beslediğin nefret sebebiyle hiç bir kusuru-hatası olmadığı hatta klana en çok faydası olan oyuncular olduğu halde toplamak istemen ve bu oyuncu benim dibimde olduğu en çok köyü ben alacağım için özellikle beni gaza getirip benden onay alamayıp haksız yere sana kimseyi toplatmadığımdan heralde canın sıkıldı ve bırakmak istedin :)
-Ayrıca bizi küçük gören sana bak :D bizler kapatıyoruz dünyayı sana selamlar iyiki bırakmışsın :D

*Morpheus*

Mızrakçı
@MaviSu kimseyi küçük gördüğüm yok :) onu nereden çıkardın? W basindan beri rspawn la sorun oldu ama ben vardım SÖZ vardı arada neden bozulmadı? Siz dostunuzu satıp düşmanla anlasinca neyse yazmicam. Birde kalkmış onunla bile övünür olmuşlar vizyonsuzlar :D tebrik ederim başarılarının devamını.. :p sanki savaşarak büyük iş yaparak başarı elde etmişler de...

MaviSu

Mızrakçı
@MaviSu kimseyi küçük gördüğüm yok :) onu nereden çıkardın? W basindan beri rspawn la sorun oldu ama ben vardım SÖZ vardı arada neden bozulmadı? Siz dostunuzu satıp düşmanla anlasinca neyse yazmicam. Birde kalkmış onunla bile övünür olmuşlar vizyonsuzlar :D tebrik ederim başarılarının devamını.. :p sanki savaşarak büyük iş yaparak başarı elde etmişler de...

Savaş istatiklerine girip bakabilirsin dostum :) yada ortak kapattığımız ekibe sorabilirsin emeklerimizi küçük görmeyi algıda seçicilik yapmayı bırak dünya başından beri en çok savaşı veren klanlardan biriyiz oynayanlar şahittir sen nerden biliceksin ? yeni dünyada tekrardan herkes seni tanımış olur bilmeyende yaşıyarak öğrenir artık nasıl bı kurucu yönetici olduğunu sonradan bu mavisu neden yazmış bunları anlarlar :)

*Morpheus*

Mızrakçı
Savaş istatiklerine girip bakabilirsin dostum :) yada ortak kapattığımız ekibe sorabilirsin emeklerimizi küçük görmeyi algıda seçicilik yapmayı bırak dünya başından beri en çok savaşı veren klanlardan biriyiz oynayanlar şahittir sen nerden biliceksin ? yeni dünyada tekrardan herkes seni tanımış olur bilmeyende yaşıyarak öğrenir artık nasıl bı kurucu yönetici olduğunu sonradan bu mavisu neden yazmış bunları anlarlar :)

Ben mi nereden bilecem komik seni :D yok ben olmasam sen sanıyor muydun ki rahat barbar toplayabilecek yada o dünyada 1 ayı görebileceğini ilginç kalkmış halen daha ne anlatıyor teşekkür edeceğine :D Azap değilde Şizofren ekibine çok yakışırsın keşke ekip değiştirsen

EnesKOSOVA1

Yasaklı
f1169199001379ecd8d6de5dcc1f0418-1918.jpg

yusuf kaldığı yerden devam ediyor... Yine başkaları suçlu. Yine ihanete uğradı. Yine başkaları kullandı onu. Hata hep başkalarında.