Requiem

MaviSu

Mızrakçı
Sevdiklerimiz ile Requiem olarak bizde geliyoruz. :p

Dünya'ya katılacak diğer tüm klanlara başarılar dileriz..

-Oyunun yarısında Klanını sahipsiz şekilde ortada bırakıp ben oynamıcam diyip, sonradan diplomasiler değişince gelip truvalık bi hareket yapmıcaksan başarılar diliyorum yusuf , özellikle olumsuz hatıralar hep canlı kalır unutmadım yaptıklarını :)
-Kurucu musun yönetici bilmiyorum başlığı sen açtığına göre yetkili birisin klanda , üyelerden yeni katılanlar varsa nasıl bi geçmişimiz olduğunu bu alanda görüntü kirliliği oluşturmaması adına detaylandırmıcam merak eden oyundan yazabilirim.Pek güvenilcek bi kurucu yönetici değildir kendisi.

*Morpheus*

Mızrakçı
-Oyunun yarısında Klanını sahipsiz şekilde ortada bırakıp ben oynamıcam diyip, sonradan diplomasiler değişince gelip truvalık bi hareket yapmıcaksan başarılar diliyorum yusuf , özellikle olumsuz hatıralar hep canlı kalır unutmadım yaptıklarını :)
-Kurucu musun yönetici bilmiyorum başlığı sen açtığına göre yetkili birisin klanda , üyelerden yeni katılanlar varsa nasıl bi geçmişimiz olduğunu bu alanda görüntü kirliliği oluşturmaması adına detaylandırmıcam merak eden oyundan yazabilirim.Pek güvenilcek bi kurucu yönetici değildir kendisi.

Bir kaçı doğru doğru olduğu kısımlar bana güvenmeyin her an hesapta silebilirim, rakibi de silebilirim sadece benimle oynayacak değil herkes dikkat etsin :)

Olumsuz hatıra mı benim için zaman kaybıydınız :) Ben olmasam ne siz o kadar büyürdünüz ne oyuna yeni başlayan dostların 2-3 gün uyumayıp o bizim hesapların köylerini tutup mis aralarını atıp, neler neler yapıp bir şekilde savunma tutup, bizim hesaplara kendimden pre atıp duvar basıp daha sayayım mı ki o hesaplardan(4 hesap) 1 i düşseydi klan düşecekti :p velhasıl bunu bilmeyen yoktur herhalde..

Senin bu tarz yazı yazmana hak veriyorum belli ki çok alınmışsın, kırılmışsın ve darılmışsın o yüzden bir şey demeyeceğim. Kendi ekibimden oyuncular yoğunluğu nedeni ile gelmedi Ferdi abi haricinde gelende bakamadı kırmamak için geldi çoluk çocuk referansla klana girenler büyüyünce tat almadım bıraktım bundan daha normal bir şey yoktur diye umuyorum? Ben güzel bir şekilde sözünü alarak Alicandan Kaandan ikisinden söz alarak bıraktım DOSTUNUZU w başından beri satmayacaksınız dedim. Siz rspawnı satıp düşman tarafa geçince geri dönüp emeğim olan klanı dağıttım ve uğraşmadım hesabı sil atıp çıktım. Ben dediklerinizi yapmış olsam şuan farklı şeyler konuşuyorduk siz beni hiç tanımamışsınız ama bunu oyunda yeniliğinize veriyorum. Başarılar kötüleme değilde teşekkür edeceğine halen daha bu şekilde mesaj yazabiliyorsun karakterin bes belli o yüzden ben bir şey kaybetmedim :D yani klanını derken operasyona gidiyoruz kaçar köyünüz var iken kaç köye neyse konuşursam daha fazla size benzemiş olurum. Kimseyi kırmak istemiyorum uzak durun forumdan :) Oyundan isteyen yanıma gelebilir hiç fark etmez :p Başarılar

*Morpheus*

Mızrakçı
Şimdi senin haberin olmadığından hazır klanı Alicana sözünü alarak hesabımı Kaana bıraktım. Ama söz alırken tek şartım vardı Rspawn klanı ile müttefik girdik yanımızda durdular taraf değişmeyin grupta sorun çıkaranlar var oyuna gelmeyin dedim söz verdiler tamam dediler. İyi hoş güzel küçük sebepten rspawnla ara bozup düşman tarafa geçmek sizin karakterinize yakışır halen daha burada bıdı bıdı yapıp yazabiliyorsun :D heyt be sana sen rspawn sınırındaydın her tarafımız düşmanken adamlar sana saldırı mı attı? destek oldular senin araya girmen gerekirken anlaşma bozulunca daha çok açlık yaptın ama başka bir şey beklenmez zaten :D Nostradan korkup taraf değişip dostunu sattın. Onu geçtim benim hesabımla Yusufum diye oyuncuları toplarlarken neredeydin sen ? Bunlardan geç haberim oldu bende geri dönüp hesabımı sile aldım klanı dağıttım isim ve kesimleri benim emeğim çoktu. gayet normal ? garip bir şey var mı sizin dışınızda ?

*Morpheus*

Mızrakçı
Özet geçeyim; Oyunun en karakterli ismi doğruluk abidesi hatta en dürüstü MaviSu dediklerine kendi bile inanmamıştır canım benim <3