Req & Şahi vs Hamle

uyznlar

Kılıç Ustası
Dünyayı dışardan takip ediyorum.

1-Reis klanı sıralamada baya baskındı... Güncel olarak baya gerilemiş.
2-Hamle ilk 10 içine 4 klan sokmuş
3-Şahi haritasını kapatamamış. Req ile iç içe takılıyorlar.
4- Kuzeydekiler güneye iner diye düşünürken güneyden hamle daha hızlı kuzeye gidecek gibi duruyor.

Stratejist-

Mızrakçı
Dünyayı dışardan takip ediyorum.

1-Reis klanı sıralamada baya baskındı... Güncel olarak baya gerilemiş.
2-Hamle ilk 10 içine 4 klan sokmuş
3-Şahi haritasını kapatamamış. Req ile iç içe takılıyorlar.
4- Kuzeydekiler güneye iner diye düşünürken güneyden hamle daha hızlı kuzeye gidecek gibi duruyor.

11.png

22222.png

Stratejist-

Mızrakçı
2 tane sağlam op yiyince kendine gelir :D 3-4 yıl kim dayanacakmış xD

kıtayı tutarsak w 3-4 yıl sürecek diyen biri, hamlenin gücünü kabul etmiş w nin geri kalanının dahi anca 3-4 yıla hamleyi bitireceğini söylemiş olmuyor mu ?
Başka klanlara güvenerek oynayan, oynatan bir klan yöneticisi nedir? Üyesi onun hakkında ne düşünür?
ya bir klan yöneticisi kalkıcak insanlara böle motivasyon vericek q:We.QWr.qwt.Q:WTqwt. ya rab beni mi sınıyorsun bu adam için akıl mantık diledikçe kötüye gidiyor :(

uyznlar

Kılıç Ustası
kıtayı tutarsak w 3-4 yıl sürecek diyen biri, hamlenin gücünü kabul etmiş w nin geri kalanının dahi anca 3-4 yıla hamleyi bitireceğini söylemiş olmuyor mu ?
Başka klanlara güvenerek oynayan, oynatan bir klan yöneticisi nedir? Üyesi onun hakkında ne düşünür?
ya bir klan yöneticisi kalkıcak insanlara böle motivasyon vericek q:We.QWr.qwt.Q:WTqwt. ya rab beni mi sınıyorsun bu adam için akıl mantık diledikçe kötüye gidiyor :(

Kendi kıtasını istediği kadar tutsun :D sol tarafınız açılmış baya ilerlemişsiniz orayı kim tutacak

LaFleur01-

Milis
Sol kıtayı komple aldın sana küfür eden adamlar bile seninle yürümeye başlamış nasıl miden alıyor ? Tabi ki böyle konuşacam senin gibi yalan propaganda yapmıyorum doğruya doğru bro hamle olunca böyle oldu, kaldı ki üyelerin benim hakkımda ne düşündüğüde seni ilgilendirmez sen multilerini topla adınız çıkmış senin diplomatın orhan gazi bile multiden banlandı merkez bölgendeki multileri yağmalatıp mis ve ordu basıyorsun hile yapıyorsun ama hala pişkin pişkin gülüyorsun ...