Rekor Kesimler

• Konuyu başlatan DeletedUser60166
  • Başlangıç tarihi

Brskr-RTV

Hafif Atlı
valla abi normalde ilk raporda keserdimde sabah 5 te saldırmış o ara uyumam lazımdı asker kaçırdım biraz düzensiz oldu 2 saldırıda kesebildim bizde onu savunmada 1. yaptık güzel ya güney batı zevkli geçiyo:D

DeletedUser45013

Ziyaretçi
çok tatlı kesti beni arkadaş helal olsun :)

r92XMm.png

DeletedUser57618

Ziyaretçi
Bu yakamasi yi seviyorum djdjdjdj :) kimin kaybı fazla tarafsız gosterdi bize ula barzobdjdjdj

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Burada bir açıklama yapmakta fayda var, çünkü gereksiz insanlar genelde boş konuşur. Burada da konuşacaklar belli ki :) Zaenz benden savunmacıyı gizlememi istediği için gizlenmiştir. tabi bu savunmacının ismini karalayarakta olurdu. Kolayıma kesmek geldi. Yoksa saldırganın hakkını yemek değil amaç...

İYİ OYUNLAR

DeletedUser57618

Ziyaretçi
Kardeş üstüne alindin gene boş yaptın ,sana bisey demedim barzo yazdik djdj aboo sen neymissin gardas la herkes boş bi sen dolusun

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Yahu canem.. Kafan mı güzel senin ? hakkımda bilgin yok iken fikrin var ve boş boş konuşmaya başladın durduk yere.. Benim en azından hakkın da az buçuk bilgim var oda düşman eklediğim bir klan olarak düşman eklediğim her klana yaranacak kadar aciz bir insan olduğun... Bak burada zaenz ile ne kavgalar tartışmalar yaşadık geçmiş dünyalarda ama bir o kadar da güzel anımız muhabbetimiz dostluğumuz var ki hala konuşabiliyoruz... Veyahut bölgemde x klanının kurucusu ziyaret için yazıp klanımı ziyaret edip gidebiliyor... Eğer sen benden olumsuz bir tavır görüyorsan bi düşün, önce bir kafa yor ben ne yapıyorum da böyle oluyor diye. Ben yoruyorum mesela, fevriyim, doğruyu söylüyorum ama fevriyim. Birde herkesi kaale alıyorum. Herkese cevap vermeye çalışıyorum. İşte benim eksiğim bu, ama sen de kendini bir tart düşün. Bence bulabileceğin bir çok eksi var ve sende o eksileri bulabilecek zekanın olduğunu umuyorum... Hadi eyvallah, yazma ne bana ne klanıma işine bak...

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Kesim budur !.. Saldırgan arkadaşı gerçekten tebrik ederim :)

aylakadam.jpg

myw**

Dük
saldırganı tebrik etmiyorum ordusunu yakalatını tebrik ediyorum helal olsn :)

DeletedUser45265

Ziyaretçi
adam gelip kim elledi benim misimi dese haklı yani ayıp bu yapılan :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Duru Abiyi hala geçen yok ama bakıyorum da raporlar paylaşılıyor. Kurallar kalkmış galiba closedeyes