Rekor Kesimler

• Konuyu başlatan DeletedUser60166
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Evet dünya oyuncuları, Rekor denilebilecek kesimlerinizi alalım... Burası klanlardan bağımsız, kişisel bazda başarılı raporların paylaşıldığı alandır. :)

Başlıktaki tek kural şudur... ;

Koyduğunuz raporun, bir önce ki paylaşılan rapordan "Asker adeti" olarak daha çok asker kesmiş bir rapor olması :)

Örnek: Bir önce ki postta 300 asker kesilmişse, en az 301 asker kesilmiş rapor paylaşınız.

Benim baz aldığım rapor şudur ; sizlerde aşağıdaki raporu baz alarak katılım göstermeye başlayabilirsiniz.

Screenshot_14.jpg

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Her askerin kat sayısı = 1 :) yahu mevzu güzel raporlar görelim o kadar takılmaya gerek yok :)

DeletedUser614

Ziyaretçi
Güzel rapor görmek istiyorsan niye kural koyuyorsun :D Kural koydun bari arkasında dur :p

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Güzel rapor görmek istiyorsan niye kural koyuyorsun :D Kural koydun bari arkasında dur :p

Ata, 100 yılın trolüsün yemin ediyorum... Abi çekil şuradan oyun oynadığın yok, adam akıllı bir muhabbete geldiğin yok. Nerede boş mevzu hemen yarış hemen yarış... tt2 çekil git ulen :D

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Saldırganı ve kesimde savunma organizesinde ki başarısı için BARZO klanını tebrik ederim :)

Screenshot_17.jpg

Brskr-RTV

Hafif Atlı
sen buna kesimmi diyosun :D ben sana 45 dakka sonra 2 rapor atıcam serhat kanka buraya koyarsın onlarıda :D

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Siz koymayı bilmiyor musunuz arkadaş :D tt2 klan boy muyum ben :D

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Saldıranı ve savunanı tebrik ederim, aracı olduğum son rapordur, raporcu başımıyım ulen ben :D bana gelmeyin bu iş için :D hadi yine iyisiniz size ss alıp rapor koymayı öğreticem :D kolay yolunu.

brskr-rtv.jpg

frenzy.jpg