REİS vs YARGI

ReBeLs37

Yasaklı
En son baktığımda savaşı kazanıyorduk, yanlış bir cümlem bile yok. :)
Yüzlerce köy var 2 elin parmağını geçmiyecek köy alıp savaşı kazanıyoruzzz demek doğru değil he kazanırsın ondan sonra zaten kazandık ezdik vs cümleler kurarsın kimse bir şey demez diye düşünüyorum...

real59

Çaylak
Yüzlerce köy var 2 elin parmağını geçmiyecek köy alıp savaşı kazanıyoruzzz demek doğru değil he kazanırsın ondan sonra zaten kazandık ezdik vs cümleler kurarsın kimse bir şey demez diye düşünüyorum...
En iyisi sen bu çocuğuda topla ozaman gelip yine atsın :)

ReBeLs37

Yasaklı
Banlarınız açılırsa (global yemediyseniz) siz de 1 köy alın bari de karşılıklı savaşıyormuş gibi olalım. Böyle biz zaten sizi toplamaya başlamış gibiyiz. :)
Mis basmak için her şeyi durdurdum ful barbar çekicektim etrafımdan fakat planımı değiştiricen yani iyi tahrik ediyon:D

-isko-

Yasaklı
Sınırda olup savaşan benim, arkada farmville oynayıp mesafe var diye ağlayan sizsiniz şaka mısınız olm siz? :D gelin şu sınıra da bi cürmünüzü görelim. ;)

ReBeLs37

Yasaklı
Sınırda olup savaşan benim, arkada farmville oynayıp mesafe var diye ağlayan sizsiniz şaka mısınız olm siz? :D gelin şu sınıra da bi cürmünüzü görelim. ;)
Bu w ye kimseyi çağırmadım takılmak için hatır gönül yerine gelsin diye girdim klandan da tanıdıgım kişi 1 elin parmağını geçmez ben nerenin sınır nerenin safe bölge oldugunu bilemem sonuçta bu kasıtlı olarak bölgeye atlayış değil yani anlayacağın

yalnızvezir

Çaylak
Aynı performansı seni toplarkende bekliyorum tamam mı sonra burayı ağlama duvarına çevirme kafama vurdular diye kendini sağa sola atma :)

ReBeLs37

Yasaklı
kardeişm siz iskoyu tanımıyorsunuz ondan böyle konuşuyorsun o ki 1 klandan daha güçlü ve kudretlidir
Rahatsız mısın sen biz iskoya bir şey demedik isko kendi kendine atladı tanımayız etmeyiz arkadaşı başkası sabaha kadar övse ne sana göre mükemmel bize göre berbattır bilemeyiz

real59

Çaylak
Bu w ye kimseyi çağırmadım takılmak için hatır gönül yerine gelsin diye girdim klandan da tanıdıgım kişi 1 elin parmağını geçmez ben nerenin sınır nerenin safe bölge oldugunu bilemem sonuçta bu kasıtlı olarak bölgeye atlayış değil yani anlayacağın
Ama şu çocuğa da hak verdim hiç seninle savaşmamışki savaşsaydı böyle konuşamazdı abisi.