REİS vs YARGI

-isko-

Milis
Bu oyunda kendi klanından köy alan tek kişi ben mişim gibi konusuyorsun nitekim seninde almana ragmen :)

Kardeş ben sadece sıfırdan köy geliştirilen saldırgan, savunmacı, destekçi puanı olmayan hiçbir köyü ömrü hayatımda almadım.
Yani komik duruma düşüyorsun :)

ReBeLs37

Çaylak
Kardeş ben sadece sıfırdan köy geliştirilen saldırgan, savunmacı, destekçi puanı olmayan hiçbir köyü ömrü hayatımda almadım.
Yani komik duruma düşüyorsun :)
Asker basmıyan kım varsa vuruyrm alıyorum ki vurmasamda seni ilgilendirrmez oda bi gerçekte Crozanın köyünü alırken bi sıkıntı yoktu kimse bir şey dememişti sana oysaki :)

-isko-

Milis
Oyunculuğunuz 5 kuruş etmiyor diye millet sallamayın boş boş
Bayılıyorum şöyle üstten üstten konuşup oyun bi ilerlesin sizle görüşeceğiz diyenlere. Oyundaki nicki bile yok o derece şovperest :D

Asker basmıyan kım varsa vuruyrm alıyorum ki vurmasamda seni ilgilendirrmez oda bi gerçekte Crozanın köyünü alırken bi sıkıntı yoktu kimse bir şey dememişti sana oysaki :)

Croza oyunu bıraktı ve hesabı sile aldı. Düşman içinde köye sizlerden mis çıktı kör savunma attırdım kesim yapıldı sonra organize bir şekilde köy alındı. Kusura bakma ilk sizin mislemenizi beklemediğim için :)

ReBeLs37

Çaylak
Bayılıyorum şöyle üstten üstten konuşup oyun bi ilerlesin sizle görüşeceğiz diyenlere. Oyundaki nicki bile yok o derece şovperest :D

Croza oyunu bıraktı ve hesabı sile aldı. Düşman içinde köye sizlerden mis çıktı kör savunma attırdım kesim yapıldı sonra organize bir şekilde köy alındı. Kusura bakma ilk sizin mislemenizi beklemediğim için :)
Ben almasam b kişisi alıcak asker basmayan kişiyi bende o zaman söyle miyim kusura bakmayın asker basmayan kişiyi topladıgım için size bırakmadıgım için yapma lütfen ayrıntılara fazla takılıp bogulma önüne gelene ateş etmen sana bir şey kazandırmaz nitekim kaybettirir :)

yalnızvezir

Çaylak

Olup olmadığı mı bile bilmiyorsun bu kadar korkma seni çok ağlatmayacağım rahat ol sen sonra yine foruma ağlamaya gelmeni bekliyorum sonra kaybolma tamam mı prenses :)