Pusula vs yeni raki

• Konuyu başlatan DeletedUser55647
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
sana bu bılgıyı veren arkadas yanlıs vermıs oyle bısey yapabılcek kadar fedakar bi klan tanımıyorum rakı bızım daha hangı bolgede baslıcagımızı bıle bılmıyordu ve pusula ıle savas olucagıda bellı degıldı pusula acemı ıle mutluk yaptıgı gun bızde rakı ıle yaptık

sonra pusulaya savas acıldı

Ciddi misiniz bu konuda :) Biz worldde giriş yaptığınızdan itibaren iki tarafdan da kardes klan sözünü duymuştuk yanlış bilgi mi acaba açıklama getirirseniz seviniriz .

DeletedUser57479

Ziyaretçi
Ciddi misiniz bu konuda :) Biz worldde giriş yaptığınızdan itibaren iki tarafdan da kardes klan sözünü duymuştuk yanlış bilgi mi acaba açıklama getirirseniz seviniriz .

http://prntscr.com/9dnje0

bu rakı ıle mut oldugumuz tarih su konuya acıklık getıreyım evet rakı klanında cok sevıp saydıgımız ınsanlar var ama su servera kadar ıkı klanın oyuncularıda aynı klanda bulunmamıslardır yanı rakıdan 10 tane adam daha once alarm klanında oynamamıstır 3 5 tane anca vardır

pusula bence yanlıs bılgı alıp tamamen hayal ürünü olan bişeyin üzerinden plan yapmış :) tabıkı rakı klanını severım ve elımden geldıgı yardımıda yaparım ama ortada bırbırıne dunya kapattırmaya gelen bı klan yok kapatıcak duruma gelırsekte artık rakı udw olarak kalmak ısterız artık ondan sonra ne olur ne bıter bılemem ama bu 3 klan kalana kadar her zaman bırlıkte haraket etmeye özen gosterıcez

DeletedUser

Ziyaretçi
beni classic baslamadan önce alarma almadılar mesajlar duruyor :D

Ben söylediğimin arkasındayım. Çok net bir şekilde ispatlarım da. Ama gerek yok :)

Sonuç olarak Alarm - Rakı ortaklığı Pusula'ya çok zor durumlar yaşattı, yaşatıyor. Tebrik ederim.

DeletedUser57479

Ziyaretçi
Ben söylediğimin arkasındayım. Çok net bir şekilde ispatlarım da. Ama gerek yok :)

Sonuç olarak Alarm - Rakı ortaklığı Pusula'ya çok zor durumlar yaşattı, yaşatıyor. Tebrik ederim.

eger oyundaysan *gaara* hesabına mesaj atarmısın su ıspatını gercekten bende merak ettım benım bılmedıgım neler olmus :)

İspatlaya gerek duymadığımı söyledim.

Tekrar ediyorum sonuç olarak Alarm - Rakı birlikteliği güzel iş yaptı. Bunu gölgelemek istemiyoruz.

DeletedUser41078

Ziyaretçi

Ben JackSparrow adlı arkadaşımiza bu lafı söyledim fakat kendisi özelden gerekli açıklamayı yapmıştır açıklamayı yaptığından ötürü kendisine hem teşekür eser hemde Özür dilerim suçu lisan yaptıysam af ola..

DeletedUser

Ziyaretçi
İspatlaya gerek duymadığımı söyledim.

Tekrar ediyorum sonuç olarak Alarm - Rakı birlikteliği güzel iş yaptı. Bunu gölgelemek istemiyoruz.

Ortaya bi laf atıp sonra gerek duymuyorum diyip geri çekilmekte neyin nesi ? Komik oluyorsunuz efendim bir ispatınız varsa buyrun bekliyoruz..

DeletedUser

Ziyaretçi
Tam da beklediğim tarzda bir cevap beni hiç şaşırtmadınız efendim :) İyi akşamlar bol boş yapmalar :)

DeletedUser

Ziyaretçi
kanıtını sunmadıktan sonra söylediklerinin havadaki buluttan farkı yok :D neyse artık öyle veya pusulanın devrinin kapandıgını iyi veya kötü gördük bu worldde güüzel bir savastı pusula dönülmez bir sekilde yenilgisi gerceklesti diyebiliriz :D