Pusula vs yeni raki

• Konuyu başlatan DeletedUser55647
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser55647

Ziyaretçi
bu savaş bayadır sürüyor yanlış anlaşılma olmasın gayette kıskandım alarm pusula yorumları vs oluyor sürekli ama şuanda onlarla aktif savaşta yer alan ekip biziz alarmla sadece dürtüşmeleri var ufak sınır anlamında tabiki onların sınırı daha küçük biz daha geniş yayıldığımız için ama kendi oyuncularımdan bu yönde tepkiler aldım ve bu başlığı açma gereksinimi duydum iyi oyunlar.

DeletedUser55647

Ziyaretçi
img

img

altını çizdim daha bir kere atak yaptık oda ilk atak oldugu için 5 köylük bir optu ondada 1 köy alamadık sadece sebebi ise kamiyi atamayıp şahsın uyuya kalmış olmasıydı ^^

DeletedUser41078

Ziyaretçi
Alarm min pusula ile sa yada mut olma durumu var mı peki ?

DeletedUser

Ziyaretçi
bu savaş bayadır sürüyor yanlış anlaşılma olmasın gayette kıskandım alarm pusula yorumları vs oluyor sürekli ama şuanda onlarla aktif savaşta yer alan ekip biziz alarmla sadece dürtüşmeleri var ufak sınır anlamında tabiki onların sınırı daha küçük biz daha geniş yayıldığımız için ama kendi oyuncularımdan bu yönde tepkiler aldım ve bu başlığı açma gereksinimi duydum iyi oyunlar.

Sende önce acaydın kanka :D

DeletedUser

Ziyaretçi
ben dedim dedim yok dedi reklam yapma simdi dedi geldi kendi actı falşkfalşk :D

bak simdi alkısları ismail toplayacak 3 gündür oyuna bakmıyor fklşsakflşas :d

DeletedUser48024

Ziyaretçi

Savaş Sadece Bu Köy Üzerinden Gidiyor Galiba tt2

DeletedUser41078

Ziyaretçi
dasdasdasdas köy kimde kalırsa savası o kazanıyor :D

DeletedUser

Ziyaretçi
kaç oldu böyle ya :D bi köy aldık mı iki tarafta inat mesela bende icerden aldım simdi banada gelecekler :D

DeletedUser57585

Ziyaretçi
Valla bravo yine bütün dünya pusulaya karşı birleşti.Alkış :DS:D:SAD:ASD:AS

DeletedUser56305

Ziyaretçi
ben rakıdayken agızlarından pusula dusmuyordu bu rakıdakilerin onlara dalcıaz sonra alarma dalıcaz sonra da under wingse dalıcaz diyorlardı acemiyixlede finalde kapışırız felan muhabbetleri donuyordu :)) ama alarm için çok atıp tuttular yok onlar oynamayı bilmiyormuş içeride adamları varmış felan :))

DeletedUser

Ziyaretçi
hahahahaha :D ortalıgı böyle karıstıramazsın abi :d suan ki saflar asırı derecede belli cünkü :D

DeletedUser47241

Ziyaretçi
valla dogru demişler bizim işimiz geyik biz oynamayı bilmiyoruz :D