PUSULA Savaş Raporları

• Konuyu başlatan ger0nim0
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Kaç kere gittim geldim adam hala burada ya :D ahahaha :D

Bu Battle 14-16 yaş arası galiba.

Astrea sana attığım Ergin67'nin raporları vardı. Vogga'ya saldırmıştı. O raporları da paylaşır mısın? Hatta Vogga'ya saldıran tüm oyunculardan raporları mesaj atıp iste.

DeletedUser

Ziyaretçi
ya bu bebenin yüzünden optan adımı sildirdim su dakikadan sonra bu silinmeden başka opa da katılmayacam. adama herseyi açıkladık anlamıyor. onun köyleri alıp raporları paylaşacam en kısa sürede.

DeletedUser6765

Ziyaretçi
bu olimposa giriyosunuz simdi takip ediyorumda o nası bi taktiktir yaw
onun raporlarıda varmı

DeletedUser

Ziyaretçi
klan 3 koldan savaşta ve operasyonlar resmen durmuyor. şu serverda adamakıllı rapor paylaşan tek klanız. bekleyin sabredin ortalık durulduğunda rapora doyacaksınız :)

DeletedUser

Ziyaretçi
ahahaha olaylara bakar mısın ya :D fatih sen niye takıyorsun şu adamı bırak ne hali varsa görsün :D çok atarı varsa gelir köy alır öyle milletten savunma isteyip gel benim köyümü al sıtayla yapmasın :D

lordlucas;

klanında şerefimize dil uzatanlar var,ilk önce onlara bir göz at hocam. olympos klanında birtek seni gördüm efendi efendi yorum yapan teşekkür ederim.

başkalarının gazına gelip,başkalarının 'istemeden de' maşası olmayın. oyununuza bakın, ben opu başlattığımda klanınızdan kaç tane adam malum klana geçecek görelim. bu yazımı da sakla köşede biryerde tamam mı hocam?

şimdi gözüm üstünde ve vogga ya casus diye söylenenler köylerini kollasın bakalım neler yapabiliyorlar. en kötü gözüm üstünde'ye kafadan 100 kami girecek köylerine sahip çıksın, demircisine çiftliğine hakim olsun bunu da yaz :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Sizin yada baska bir klana gecislere mani olamam sonucta herkesin kendi kararidir eger koy kaybetmemek kendini kollamak icin herhangi bir dusman klana gecerse korkaklik derim ki bu benim sahsi fikrimdir ben korkak dedim diye kimse korkak olmaz orasi ayri bir konu tabi.

Acikcasi gaza gelme ve masa konusunu pek anlayamadim boyle bir dusunceyi size dusundurecek ne olduda boyle birsey soylediniz? En nihayetinde oyun bu oyunumuzu oynuyoruz bir oyun icin neden birilerinin masasi olalim yada gaza gelelim savaslarin 2 sonucu vardir sizde bilirsinizki ya kazanirsin yada kaybedersin bizde ya kazaniriz yada kaybederiz kaybedersek tebrik ederiz kazanirsakda cabaniza saygi saygi gosterir oyunumuza sizsiz devam ederiz. Bu arada masa yada gaza gelmeyi kareas klanlariyla olan mutlugumuzden dolayi soylediyseniz bu durumda kapak klanlari gibi eski ve iyi bir klanida bu itham altinda birakmis olursunuz ya siz yada onlar 2klandan biri masa durumuna duser burda. Savas oyunu oldugu icin bu tarz muttefiklikler olmali bence ama bu kimseyi kimsenin masasi yapmaz sahsi fikrimce..

Artik 100 mu olur 1000 mi olur kami orasi sizin klaninizin yardimlasmasina kalmis birsey biz elimizden geldigince savunmaya calisiriz savunamazsakta canimiz saolsun der tebrik eder ilerisi icin ne gibi seyler yapabilecegimizi dusunmeye baslariz..

DeletedUser44163

Ziyaretçi
klan 3 koldan savaşta ve operasyonlar resmen durmuyor. şu serverda adamakıllı rapor paylaşan tek klanız. bekleyin sabredin ortalık durulduğunda rapora doyacaksınız :)

sadece işine gelen raporları paylasıyorsun astreaa tekrar bekliyorum hadi toplan gel unutma beni silmeden baska operasyona katılmıcaktın :D

DeletedUser14542

Ziyaretçi
pek post atmam buralara

battle4you bi sus artık! ne çene varmış arkadaş.. :D

nq06b.png

DeletedUser

Ziyaretçi
evlat acısı gibin koyar be :D helal olsun selami kim aldıysa :D

DeletedUser

Ziyaretçi
bu şekilde rapor koymayı sevmem ama bu bebe deli etti.

756Adsiz.png