PUSULA Savaş Raporları

• Konuyu başlatan ger0nim0
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
merak edenler ıcın OLMPOS klanındayım.
bana ne sıfat nede kimlik yuklemek sızlere dusmez sacma sapan konusmalara gırmek ıstemıyorum,ıstersenız konusun genclıgınıze verıyorum,
konuyu degıstırmeyınde o bos koylerı nasıl bosalttıgınızında raporlarınıda bu foruma koyunda klansavasları oyuncuları kesım gorsunler.

DeletedUser

Ziyaretçi
ne kastettiğini, eleştiri mi övgü mü yaptığını anlamaya çalışıyorum ama olmuyor crying

DeletedUser

Ziyaretçi
boş köyden kastını çözemedim daha, sıfattan kastım hangi klandasın, seni ne zaman tükettik,arkadaşını ne zaman tükettik, ne amaçla buraya yorum yapıyorsun. tabi anlayana.

şimdi boş köyden kastın nedir açık açık konuş ki herkes anlasın ciciş.

gözüm üstünde, nüpera nın orduları bize sallayıp köyleri alırken de gelseydin ya buraya vatandaş?

safi havasınız,bir sonraki opu hazırlayayım da görelim bakalım neler oluyor sizlere

DeletedUser

Ziyaretçi
greyyin gözüm üstündenin köyleri dolduracaz diye diğer elemanların köylerini boş bırakırsanız boş köyü alırız tabi eğer kastettiğin boş köy sizden aldıklarımızsa.

DeletedUser

Ziyaretçi
İnsan yaptıgı seyı ne cabuk unutuyor onu bunu karıstırmayın ben sadece madem buraya actınız forumda rapor kısmını raporları koyunda gorelım,greyle gozum ustundeyle alakası yok olayı kısılere cekmeyın,sızlerın arasından boyle yapa yapa pusuladakı emek verenlerıde kırletıyorsunuz,yakında zaten oyunun ısmınıde degıstırırler klansavasları değilde nasıl adamsatınalırım savasları yaparsınız.vs vs yok o adamların orduları destekmismis bu bır operasyonmuşmuş çıkın bu kendi uydurdugunuz masalınızdan artık pıtırcıklar bıraz buyuyun,bunun bır oyun oldugunu unutmayın,ahlakı degerlerınızı de kaybetmeyın.

DeletedUser

Ziyaretçi
rapor paylaşmak bizim insiyatifimizde,sana da burada raporlara bakmak düşer. kimsenin 'rapor paylaşın' deme lüksü yok bize. dilediğimiz insanın dilediğimiz raporunu paylaşırız.

eğer adam satma vs. tarzında lafların varsa buraya kanıtlarla geleceksin. op yaptık sadece greyy i korudunuz,onu destekleyenlerin köyleri şuanda bizim klanda aslan troll

şimdi gazını aldıysak hadi naş

DeletedUser

Ziyaretçi
ne diyo bu ya ne adamı satmışız ne yapmışız :S

yıldırımın dediği gibi aklınca laf sokmaya gelmiş o kesin de ne dediğini kendide anlamamış bence :D

DeletedUser

Ziyaretçi
rapoooooorrrrrrrr :D
bu ne tembelliktir ya insan 2-3 rapor koyar :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu Olympostaki Arkadaş Hangi Alemlerde Geziniyor :) Olympos 30 Üzeri Köy Kaybederken greyy in gözüm üstündenin köylerinde en az 20k mızrak kılıç 1k mancınık var gelmiş burda adamlık dersin veriyolar hala.. :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Anca zaten boyle tatmın edersınız etrafınızdakılerı ve kendınızı :) atılan ordular belli en son vogga adlı oyuncu bu adamın orduları kımdeydı? ıcınızdekıler cok ıyı bılırler,yazıkya bazı sereften yoksun oyunculara ozenmeyın,yenı benımsetmeye calıstıgınız bu yenı oyun anlayısınızı ve haysiyetsizce yaklasımlarınızı,senın suanki psikolojik durumunuda goz onune alarak agzımı kırletmıyorum,her ne kadar hakkım varsa boyle yapanlara helal etmıyorum.kelımelerımıde gargara yapıp bırakıyorum uzerınıze..

DeletedUser

Ziyaretçi
Senden milletin postuna taktın be efe boşver sen rapor paylaş ki paylaş ki bakalım ne yapmışsınız :)

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
lelarabia sen kim oluyorsun ki millete ahlak hocalığı yapıyorsun?

Laptopun faresini bulamadığım için raporları paylaşamıyorum. Birisi vogga'dan alınan köylerin raporlarını buraya koysun. Koymak istemiyorsa bile benim hatırıma koysun.

Anca zaten boyle tatmın edersınız etrafınızdakılerı ve kendınızı :) atılan ordular belli en son vogga adlı oyuncu bu adamın orduları kımdeydı? ıcınızdekıler cok ıyı bılırler,yazıkya bazı sereften yoksun oyunculara ozenmeyın,yenı benımsetmeye calıstıgınız bu yenı oyun anlayısınızı ve haysiyetsizce yaklasımlarınızı,senın suanki psikolojik durumunuda goz onune alarak agzımı kırletmıyorum,her ne kadar hakkım varsa boyle yapanlara helal etmıyorum.kelımelerımıde gargara yapıp bırakıyorum uzerınıze..

DeletedUser

Ziyaretçi
dün vogganın kaç köyünde mancınık var fener yoktu. o kadar feneri greyye atacagınıza bikaçını voggaya verseniz o da kurtaracaktı belki bikaç köy. orduları kestikten sonra gecenin bi yarısı 40 balta 25 hafifler atıp köy aldım voggadan. burda atar yapacagına tutup 100 ağır destek atsaydın arkadaşına bi köyü kurtarmış olacaktın en azından. vogganın ordular nerdeydi diyo bide. hepsi köydeydi. çok merak ediyosam bul oyundan beni atıyım raporlarını.

Laptopun faresini bulamadığım için raporları paylaşamıyorum. Birisi vogga'dan alınan köylerin raporlarını buraya koysun. Koymak istemiyorsa bile benim hatırıma koysun.

koyuyorum 5 dkya

DeletedUser

Ziyaretçi
selo bir iki op daha yeter bunlara, başlayalım mı planlara?

DeletedUser

Ziyaretçi
58141_kesim.png

86172_kesim.png

5043_kesim.png

80084_kesim.png

57235_kesim.png

88926_kesim.png

38497_kesim.png

4820misadasdd.png

7483misff.png

8023misss.png

6549misssssssss.png

5544sadsad.png

2366ssadd.png

senin bahsettiğin rapor bu sanırım destekler nerdeydi falan diyodun ya. o köyü bir önceki opta aldık vogga bizden aldı ve
köye destek çıktı. onun destekler gelmeden tekrar aldık arkadan destekler geldi çekmeyi unuttu öyle kaldı. forumunda
orda burda bi tane rapor görüp ahkam kesmeye gelme buraya. al işte gördüğün gibi raporlar. daha foruma koyulmayanlar
var onları bulamadım.

6153aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.png

özellikle fetih raporlarını da koydum dışardaki birimleride gösterdim. al bak bakalım nerdeymiş vogganın askerleri. 1 köy dışında dışarda birim yok hepsini çatır çatır kestik. hala itirazın var mı ??

Acaba gelip cevap yazar mı :(

Biz op'a başlıyoruz bunlar ikidir tek oyuncuyu destekliyor. Hele bir önceki op tam sazan.avi'ydi :D