PUDDİ --- RSPAWN MAÇ YAPACAKMIŞ SONUÇ NEOLUR

• Konuyu başlatan DeletedUser63833
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Son durum nedir
Kahvemi nargilemi aldim elime sonuçları bekliyorum

DeletedUser67294

Ziyaretçi
sen içini döktün bende dökem bari. beni kovdunuz dünyadan noldu mutlu musunuz kapatın dünyayı ama dünya kapatma içinizdeki yaraları kapatmayacak.

Keyser Soze

Kılıç Ustası
Kım kıme kalleslık yapmıs:) arkanızı toplarken kalles demıyordun kardesım fılan dıyordun bu worldde klavye delikanlılığı yaparak 0 etki ıle giden 1 kısı tanıdım oda sensın:)

DeletedUser55639

Ziyaretçi
Hadi lan oradan benim delikanliligimi ölçmeyi senin o PC başında yata Kalka sulanan beynin bile olcemez
Kimin ne olduğunu damarinizdan akan kalleslik kanını bilen bilir
Etki edeceğim bir w de bırak oynamayi bunları yazmaya cesaretin olmaz eminol

*device*

Baltacı
Görende o buglı etkinliğe kadar bizden köy falan aldıklarını sanar. Ya ayyaş bey tam anlamıyla içinizden geçiyorduk, madem çok delikanlıydın sınır sana geldiğinde hesabını toplatıp niye kaçtın ?

İçip içip şuralara yazıp klanının var olan itibarını zedeliyosun dicemde ne kadar çapsız bir klan olduğunuzu cümle alem gördü sen lak lak yapmaya devam et :)

DeletedUser55639

Ziyaretçi
RSPAWN genel form kullanmayan bir ekiptir
Burda duvarlara garı garı ağlayan sağa sola çamur atan nekadar etekli varsa hepsi suçluluk duygusundan buralarda kendini aklamaya çalışanlarıdır. Adam olmak bu kadar zor değil sadece sadık olacaksın gerisi kendiliğinden gelir

DeletedUser67878

Ziyaretçi
Görende o buglı etkinliğe kadar bizden köy falan aldıklarını sanar. Ya ayyaş bey tam anlamıyla içinizden geçiyorduk, madem çok delikanlıydın sınır sana geldiğinde hesabını toplatıp niye kaçtın ?

İçip içip şuralara yazıp klanının var olan itibarını zedeliyosun dicemde ne kadar çapsız bir klan olduğunuzu cümle alem gördü sen lak lak yapmaya devam et :)

W50 ye girmeden W47 de silindikten sonra 1 kere bile foruma yazmayan uğramayan adam şimdi yazıyor :D Bunları ciddiye mi alacaksınız almayın :D