PUDDİ --- RSPAWN MAÇ YAPACAKMIŞ SONUÇ NEOLUR

• Konuyu başlatan DeletedUser63833
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser55639

Ziyaretçi
Babalarınıza söyleyin birazdaha para koysun ceplerinize .) Biraz daha fazla para harcayin
Ama buralara gelip te dilinizin utandigini parmaklarınızla yazmayin
Bana içiyor diyen arkadaş senin gibi ayık olmak korkutuyor beni
.)
Kafa ayık ama yok ürkütücü gerçekten

Daraltman, ürümen ortaliga

Buralara başlıklar açıp kendinizi sadece kendinizce aklarsınız

Öncelikle git sor wom a bakalım Arkadan kim plan çevirmiş sana detaylı anlatsın :) siz bilirsiniz kaç ay öncesinin konuşmalarını atıp ortalığı karıştırmak isteyen biz değil .

Madem bu kadar savaşan bir ekipsiniz ve sağlamsınız Timur abi , ortada bir savas var 2 ye 2 meydan da gösterin kendinizi yada ben istatistik atayım en iyisi . Boşver abi be sen içmene bak buralar sana göre değil .

2D03CB7F-69AC-4BAF-91A9-B8B2E75AAAE9.jpeg

DeletedUser30057

Ziyaretçi
sen içerken,senin arkadaşların da fosur fosur uyurken her op en az 50 köye sadece kendi hesabımdan ara giriyordum. Bakıcı alıp attıklarımı,hesapta durduklarımı saymıyorum bile. Şu anda da 9. ayda aldığım köy notları hala duruyor,işin komik tarafı o köylerden kami yiyorum :)

Bu yüzden savaşın başında kaçan sen değil de dünyada vasıf göstermiş biri gelsin laf etsin burada.

sen içerken,senin arkadaşların da fosur fosur uyurken her op en az 50 köye sadece kendi hesabımdan ara giriyordum. Bakıcı alıp attıklarımı,hesapta durduklarımı saymıyorum bile. Şu anda da 9. ayda aldığım köy notları hala duruyor,işin komik tarafı o köylerden kami yiyorum :)

Bu yüzden savaşın başında kaçan sen değil de dünyada vasıf göstermiş biri gelsin laf etsin burada.

öyle deme burhan

nop - soa savaşımızı 2 ay izleyen klanlar nop - soa gidince world kapama derdine düşmüş , ihanetler cezasız kalmaz agaa

İzlemişsin işte savası bak profillerde bu yazılar dolasıyor , ayıp değil mi yaptıgın :p bu yazanlar da 3 ay öncesine kadar bu respawndan bir cacık olmaz , sizin emeginiz icin burada oynuyoruz , siz olmasanız bunların pestilini cıkartırlar diyen insanlar he ona göre :D

Keyser Soze

Kılıç Ustası
Ay ay valla nopda ki arkadas lar derdı ben inanmazdım gercekden fıss hıcmı zorlama olmaz bı klanda arkadas
Bak icraat yapıyorz hepsını prodan kestım bugun tertemız bana bır kırmızı bayrak daha kazandırdıgınız icin tesekkur ederım:)

award10.png

9x Günün saldırganı
Saldırgan olarak bu dünyada en çok birimi sen yen.

En iyi sonuç: 20.11.2018 tarihinde (622.724 birim)

658.119 / 658.119
658.119 / 658.119
Lidersin! Bir sonraki oyuncu 649.580. Bu başarıyı kazanmak için bu rekoru gece yarısına kadar elinde tut. » tümünü göster

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Timur abi seni severim senin için w45 star ekibi olarak reel ekip olarak bi dünya oyuncu ile geldik pro ekibin hem op düzeni olmayan hem sav düzeni olmayan en iyi oyuncumuz dediginiz dandikdedenin önünü açmak için op yaptığıniz bi op planı ile oynuyor tarafsız olmak gerekirse nop iç bölgeyi yarıp geçti sanji mesut hacim sen yoksun demi dedi barbar gibi nop sınır köylerini toplatmışsinız sanji w45 tede karşılıklı savaştı sor bakem köy aldılar mı jamiryuu dan size verdiğim hesap server 1.cisi olacak hesap idi ki herkes bilir 20 gün de 18 günün yağmacısıni aldım... kami atacaz diye şifre almışsinız köyleri paylaştırmışsınız neden sana güvenemedik muhabbeti oldu 4 ay hesap sizde kaldi sadece köy kaybettiniz şifrede vardı nasıl güvenemediniz bizim bi namımız vardı bu dünya nın hak edeni puddi idi hakkını vermeniz lazım as kadromuz eksik vb demek yerine ama ben senin hatrin icin köyleri savunmadım bile siyahkusak aykut satti veya satmadı sanjiye yarın net soram bu arada kim ne yaptı ise unutmadan aynı anda çıkıp sizi vursa idik pro nun yarısını arka bölgesini götürür idik

Pro yu savunma pro maksi pro rambo dışında burağa sizin onca kez dedim halim dışında klanla ilgilenen yok diye harita resimlerini attim herkes sınırını çizmiş bitek bizde yok dedim en azından barbar toplayıp sınır savunması yapılsın diye gerek yok nop sınırına yapacaz dediler abi pro bu dunya hak etmedi boşuna yazma bizde hala saygınlığin var kaybetme oynamadık de ekip eksik de Ama 3 5 ergene klanı bıraktık bu hale getirdiler de ben ne sıkıntılar ile oyuna baktim burak biliyor bize yapılanlar pro respan pişmanlıktır dedirtti...
Ister kız istersen bisey deme başımgözüm üstüne

DeletedUser67234

Ziyaretçi
Repawn ekebinin eksiği çok fazla pudi mi pufimi ne düzme bir klansa olusuyle basedemedigin klan getirdi sizleri buralara .) Çok görmedim lakin o kadronun 7 ceddini bilirim basta o kendal denen kalls varken hele hiç zor degil. nop hile ile yenemedi lakin siz dost kanalından girip yenebilirsiniz aslında .)

.

çok komik la, nop hile ile yenemedi diyor. 5 ay boyunca sen ve arkadaşların ağlama duvarı oluşturdunuz burada, 2 kıta içinize girdik. Etkinlik günü yararlanıp ban yedik, sanki hileyle oynadık. Of sen varya bide yenemedi demişsiin IQ uçuyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr olsun olsun.

Açıkcası o kadar kötüydünüz ki, çaprazlama kıta veren klanlar tarihine giren tek klansınız.

Yaşını başını almışsın, saygısız bir herif olarak yetişmişin. Kültür yok, saygı yok, bomboş bir hayat. Ufak pırıltılı zeka oyunlarıyla kLancık falan yazmalar, yönetimin seni banlamaması falan çok hoş. Olsun zeka seviyeleri fırlıyor.Hadi git malını mülkünü sat yatır, sonra çaprazlama otoban yapsınlar.

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Timur abi'ye saygım var zaman zaman gelir böyle şeyler yazar içini döker rahatlar gider :) İçiyodu içmiyodu muhabbetlerin dönmesi bence gereksiz.Yani içersede kendine,içmezse de kendine bize ne ? Kime ne ?

Ama bak timur abi respawn bu dünyada fiyaskoydu tam anlamıyla fiyasko.Boş kıtada oyun oynadı,yetmedi soa ile konuşup 3 kıta vs 1 kıta yapmaya çalıştı,kendi hesaplarına bile bakamıyodu sürekli başka oyuncular geliyodu hesaplara.Hani sen demişsin ya hileciler diye o adamlar başka sw'ler gene aynı nickle oynamaya devam ediyo edicekte.Gün gelir nop klanını gene kurarlar çünkü savaştan kaçmadı hiç birisi.Ama respawn klanı bi daha kurulmayacak, hatta pro taglı oyuncuların yerinde olsam isim değiştirirdim.Her neyse başka dünyaya giriş yapabilirsiniz,o dünyayı kapatabilirsiniz, gerçekten kaparsınız ama bu dünyayı diğer klanlar kadar hak etmediniz.Sinerji+Rm oluşumu sayesinde ayakta duran bi klandınız sadece

aslankilic

Yasaklı
ölüler de sanıyor diriler her gün helva yiyiyor biz de bunu anlamıyoruz.biz 2 ay boyunca savaşınızı izledik aynen öyle :) neye inanıyorsanız o inancınız sizde kalsın biz ne etsek te ne söylesek te boş merkep yine merkep

DeletedUser67294

Ziyaretçi
iyice ağlama duvarına çevirdiniz burayı kim kime neden saydırıyo o da belli değil.

DeletedUser67294

Ziyaretçi
adamlar bizi sildi serverdan sizde onları tutuyonuz hala yazıklar olsun verdiğim emeklere .d