[pTw]--play to win

DeletedUser

Ziyaretçi
selam arkadaşlar oyunun saat kaçta açılacağını bilen varmı varsa özelden pm atsın aramızda casus olabilir :D daha oyun başlamadan oyun moduna girdim . bu arada burak ben arkadaşlar klansavaşları w9dan almost1755

DeletedUser2091

Ziyaretçi
başarılar bende bu ekipte öyle takılıyorum:D muhabbet on numara:D o da yetiyor:D başarılar:D

DeletedUser

Ziyaretçi
başarılar bende bu ekipte öyle takılıyorum:D muhabbet on numara:D o da yetiyor:D başarılar:D

esra varsa zaten muhabbet ıster ıstemez oluyordur hehe :D

ama ptw ye sınırlıyım ozellıkle murat tunca ya :( ptw sus a katıldı w2 de sonra dagıldı gıttı sus :( ezerbey sıldı jollyjoker sıldı unseen devrettı hesabı.o ekıbı bır daha kuramadı kımse :(

DeletedUser2091

Ziyaretçi

ama ptw ye sınırlıyım ozellıkle murat tunca ya :( ptw sus a katıldı w2 de sonra dagıldı gıttı sus :( ezerbey sıldı jollyjoker sıldı unseen devrettı hesabı.o ekıbı bır daha kuramadı kımse :(

esra şu anda yanımda fosur fosur uyuyor aynı evdeyiz kankamla:D sus klanıda w2 de benden dolayı dağıldı esra ile takıştık sonra düşman olduk armada ile sus. bende bunlardan bir adamı sildim klancada birini silince esra bıraktı susta dağıldı. zafer abi de müjdat bıraktıktan sonra bıraktı işte:D

DeletedUser

Ziyaretçi
esra ne gezıyo len yanında :eek:sasırdım sımdı hehe umranıye de mı?

DeletedUser

Ziyaretçi
yuh.beylıkduzunde ne ısın var senın?ıse mı basladın

DeletedUser

Ziyaretçi

bu yazını yeni gördüm anca cevapp veriyorum :)

w2de susla ptw birleşmesi çok geç oldu bi kerem iki klan birleştiğinde ezerbeyde başarda ve bir çok kişide oyunu bırakmıştı bunlara bende dahilim lütfen araştırıp yorum yapalım:)

DeletedUser

Ziyaretçi
bunlar hep saldırıya oynuyordur, yıkın bunları:)tt1