[pTw]--play to win

DeletedUser

Ziyaretçi
o sölediğin bayanlar konusurken biz utanıyoruz :D sınırı aşmayız modum merak etme :) okadar senelik hesabımda 1 kere küfürden ban yedim oda w10 da emeğim çalındığı için tt2

aras ahırın perdeleride kırmızı olsun..

yalan sölüyon, terbiyesiz adamsın, heryerde küfrediyon ... (w 17 :D )

keyifli oyunlar murat

edit: güven burada da ban yemiş yav

DeletedUser

Ziyaretçi
teşekkürler neşter senide burda görmek güzel w11 dede görürmüyüz acaba:)

DeletedUser29020

Ziyaretçi
yalan sölüyon, terbiyesiz adamsın, heryerde küfrediyon ... (w 17 :D )

keyifli oyunlar murat

edit: güven burada da ban yemiş yav

ene yawrukuş nerelerdesin sen yaf.. paladan izini sürdüm bored

NeSTer BlaCk isimli Üyemizin Posta girişi doludur. Tekrar Özel Mesaj alabilmesi için NeSTer BlaCk isimli Üyenin eski Özel Mesajlarını silmesi gerekmektedir.
adama msj bile atamıoz :D

DeletedUser2125

Ziyaretçi
sorma cihanım çok tırstım :))

sanırsam muratım beyaz bayrağı çekip başka bir world de yollanırsınız artık adamlar king ezecekler vallaha :) biliyorsun aslında yanında yer alırdımda onlara karşı gelinmez ancak boyun eğilir ben bile kaldıramam onları :))))

DeletedUser

Ziyaretçi
hehehe yazdığım yorumu oku valla sömürgeleri bırakıpta uğraşamam bile ilerde belki düşman listemize girerler:))) sizin gibi dostlar olsun düşmandan bişi olmaz:)))

DeletedUser

Ziyaretçi
onlar sözlüklerine gitsin eğlence için kaç aydır bekliyom savaş yapmayı eğlence zamanı değil thumbupthumbupthumbup

DeletedUser2125

Ziyaretçi
onlar sözlüklerine gitsin eğlence için kaç aydır bekliyom savaş yapmayı eğlence zamanı değil thumbupthumbupthumbup

muhahaha .. izlemedeyim. Ordularım emrinde biliyorsun ;) Daha Söylenecek birşey Kaldığını Sanmıyorum : )

DeletedUser

Ziyaretçi
eyw cihanım aynı şekilde biliyosn ordum emrinde biz bu oyunun hevesini aldık artık eski w9daki hırslı murat yok sana ve klanına başarılar:))