Preci arkadaşlar :)

• Konuyu başlatan DeletedUser45821
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Güneybatıya maden satacak kişiler lazım yetersiz kalıyor pazar çok durgun bu tarafa bi bayilik ayarlayın pılisss

DeletedUser58862

Ziyaretçi
VEO8Dy.png

İlk siftahımı yaptım :D

DeletedUser62742

Ziyaretçi
Kim ne derse desin Gazoz sağlam çalışıyor bildiğiniz yolunda a.ş :)

DeletedUser54786

Ziyaretçi
flıd holding borsada değer kaybediyor yanlış yatırım yapmayın :p

asparagas haber bunlar,lütfen itibar etmeyiniz :p holdingin yönetim kurulu başkanı olarak bugün 1874 premium pun kastığımı siz değerli yatırımcılarımıza ve borsaya bildirmekden kıvanç duyarım :D:D 1960 dan beri 13 farkli sektörde faaliyet gösteren holdigimiz ,siz değerli yatırımcılarımızla beraber yeni sektörlere girme kararlarını daha cesurca ve güvenle alacaktır:D

sevgili Lord bestestone premium kasıyorum bilgine, gizli depo 10.seviyede boşa gelip gidiyorsun ,ve her gelişinde 3-5 h.atlın ve baltacın ölüyor,çok zarar ediyorsun bu işten :confused: ganimette alamıyon ,askerim yok kesim puanıda alamıyorsun ,ne bu hırs :p sanada yazık :p:D

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser54786

Ziyaretçi
ayarlıyalım yaf senimi kırıcaz, ben k45 deymişim ilk defa baktım haritaya demin ,neredeyim diye :D ben neredeyim hakkaten anlamadım:p 5 saniye bakınca anlaşılmıyor:D

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Tuk klanı çok boş çıktı ham çekmiyorlar bizde ham satmıyoruz :cool:

DeletedUser54786

Ziyaretçi
öyle ticareti sevmiyim ben :eek: alıcan satıcan ekonomiye can vereceksinki,borsa çalışsın :cool::p

DeletedUser61577

Ziyaretçi
Valla kuzaybatidayim pazar çok durgun pre az kasiliyor TUK klanı pre falan çektiği yok oraya mi gelsem ki:)

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Pre felan kalmadı bu nedir yaa ayıp ayıp insan biraz yatırım yapar şu oyuna :D

infaz95

Baltacı
ayıp valla sıze tuk klanı daha ne yapsın 120-130.000 pre doktu sıze :) dıger klanlar cekmıyorsa bızım sucumuzmu :D