Preci arkadaşlar :)

• Konuyu başlatan DeletedUser45821
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser45821

Ziyaretçi
Kuzey batı bölgesinde pazarlar çok boş bi zahmet baştan başla atın cok kasmayanlar gelin bu taraflara ayıp oluyor :)

DeletedUser33303

Ziyaretçi
güney batıda aynı şekil :D

wood_21x18.png
Odun
stone_21x18.png
Kil
iron_21x18.png
Demir

Stok 0 16 0

DeletedUser33303

Ziyaretçi
benim hamlık işim kalmadı ya hafifi araştırdım ama ufak bi basmak için 2 şer k ham olsa iyi giderdi :D

DeletedUser33303

Ziyaretçi
gazoz klanlarından güneybatıya takviye istiyoruz :D :D

DeletedUser48024

Ziyaretçi
Oraya Da El Atcaz :) 2. Şubeyi Sizin Bölgeye Açmayı Planlıyoruz.

DeletedUser33303

Ziyaretçi
burda şahiden bir arkadaş var maşallahı var 2 kil de olsa alıyor :D pazarda 1 tane ham durmuyor :D

myw**

Dük
her bölgede gazozdan şube isteyen kişiler var croza arkadaşımız değerlendiriyor her bölgeye şube açıcaz sanırım :p

DeletedUser56118

Ziyaretçi
Beni bi kıtaya yerleştirin tek başıma o kıtanın hammadde gereksimini karşılayayım :D

DeletedUser

Ziyaretçi
FLID Holding, madencilik olarak şube açmayı düşünüyoruz. Teklif var mı? Diplomasi ve köy güvenliği istiyoruz.

Pikacuu37

Hafif Atlı
aslında planım güzeldi herkes bastan basla yap yapınca en azından 5-6 barbar olur diyodum kimse yapmadı yala :D :D

DeletedUser33303

Ziyaretçi
aslında planım güzeldi herkes bastan basla yap yapınca en azından 5-6 barbar olur diyodum kimse yapmadı yala :D :D

hahahaha :D :D ben oyun başında en yakın barbar 2 saatti şimdi 6 tane barbar var sağolsunlar sonradan geldiler iyi geldiler :)

Pikacuu37

Hafif Atlı
Bende şans yok ya :D oyunun basındada yanlıslıkla gittim gizli depo bastım 2 defa iptalde edemedim :D

DeletedUser48222

Ziyaretçi
Abi Bu nedir ya k44 de tek ben varım sanırım pazarda 100 er ham var yanlış bölge seçtik sanırım

DeletedUser

Ziyaretçi
armud senin ne işin var burda 32de değilmiydin sen sfhde senle sohpet ediyoduk ne güzel