Pokemon Raporlar

• Konuyu başlatan DeletedUser57569
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57569

Ziyaretçi
Bir de bura övünüyorlar ya sanırsın av klani yikilmis hahahhahaha koskoca klan bir oyuncuyla ugrasmis :D olm serdal yavas koyla :)))

biz de sana koymuşuz anlaşılan atlıyosun buraya, senin klanının yaptığı toplam kesimi tek opta yaptık, çok konuşma bayram, madem konuşucaksın puan kas asıl oyuna direk size girdiğimizde bi anlamı olsun

DeletedUser57569

Ziyaretçi
neyse kalan raporlarıda paylaşıyım mı?? hazıre mıyıızzzz :D :D :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Bir de bura övünüyorlar ya sanırsın av klani yikilmis hahahhahaha koskoca klan bir oyuncuyla ugrasmis :D olm serdal yavas koyla :)))

Oyun tecrüben sana bunu mu yazdirdi.1 hesaba op vs derken oncelikle hangi hesaba olduguna bakacaksin

Ilk 20 de olan daha senin koyun 3k olmamisken 3 tane 3k koylu hesap

Onu gec klan kurucularina yapilan op klana yapilmis gibidir.Biz orada av klanindan baska hesaplardan 10 koy alsaydik tesiri bu kadar olmayacakti.Ya da bugun av klanindan bir kisiden koy aldim adam on olmasina ragmen 1 saatten git gel yaparak koyu aldim.Togito hesabina atilan destegin 3 te biri olsa o koyu alamazdim.Ya kime neyi anlatiyom.Herseyin zamani var.Bu arada simdi sen benim hesaba bakar yorum yaparsin kimden aldin diye.Bakici oldugum hesaptan aldim.

Birde koskoca klan deyimi var.Raporlara tekrar bak.Sonra Poke klaninin kac kisi olduguna bak.Serdala kac kisi saldirmis onlara bak.Yorum yapmak icin yapmana gerek yok.

iyi oyunlar.

DeletedUser631

Ziyaretçi
Oyun tecrüben sana bunu mu yazdirdi.1 hesaba op vs derken oncelikle hangi hesaba olduguna bakacaksin

Ilk 20 de olan daha senin koyun 3k olmamisken 3 tane 3k koylu hesap

Onu gec klan kurucularina yapilan op klana yapilmis gibidir.Biz orada av klanindan baska hesaplardan 10 koy alsaydik tesiri bu kadar olmayacakti.Ya da bugun av klanindan bir kisiden koy aldim adam on olmasina ragmen 1 saatten git gel yaparak koyu aldim.Togito hesabina atilan destegin 3 te biri olsa o koyu alamazdim.Ya kime neyi anlatiyom.Herseyin zamani var.Bu arada simdi sen benim hesaba bakar yorum yaparsin kimden aldin diye.Bakici oldugum hesaptan aldim.

Birde koskoca klan deyimi var.Raporlara tekrar bak.Sonra Poke klaninin kac kisi olduguna bak.Serdala kac kisi saldirmis onlara bak.Yorum yapmak icin yapmana gerek yok.

iyi oyunlar.

:).Zamanı gelince bunları analatack zamanin olacaktır bana insallah :) :) o yüzden amacım konuyu sabote etmeyip raporları paylasmanizdir.Av klanı 3 klan olsa bile sen tek klan olarak ekibine guveniyorsan istersen butun world dusman olsun.O yuzden uzatmiyorum.Umarım sinırlarımız yakınlasırda o zaman anlatirsin bunlari.

@haktan

O klavye yi yere birak evlat ve artik su sandalyeye oturmayi denesen.tt1

DeletedUser38905

Ziyaretçi
togito serdal ufaklık canımın içi siz değil miydiniz bana birleşme teklif edip ertesi gün klanımdaki adamınızdan çevrim dışı durumuma bakıp ( bakıcı hesapta 1 saat uyuklamıs ) ordumu kesen ???? bana boş palavra yapma burda boşuna köylerinde neredeyse 20 şer k savunma kestik şu klasik world de hangi klan bu kadar savunma oyuncusunu bir arada tutabilir ???? ki diğer arkadaşlarının kyölerinde kestiklerimizi saymıyorum onlarda zaten saldran klanlarda gözüküyor... multilerinizide sizide çatur çutur yemedik mi ? yedik senide arkadaşlarınıda çatur çutur ezmedik mi ? çatara çutara ezdik şimdi susacaksın ki bizim ekibimiz tam bile değil yarımdan dahi az nop gitti kuzen gitti bi biz kaldık ? siz bizim oyuncularımızı kandırıp kendınıze çekmediniz mi ??? şimdi hepsi dönmek istiyor fakat ben almıyorum sizin gibi karaktersiz değilim arkamızdan sizi biz banlattık siz oyuncumuzusnuz diye atıp tutun siz devam edin bakalım :) oyun diye oynarım sizi :)

DeletedUser41971

Ziyaretçi
togito serdal ufaklık canımın içi siz değil miydiniz bana birleşme teklif edip ertesi gün klanımdaki adamınızdan çevrim dışı durumuma bakıp ( bakıcı hesapta 1 saat uyuklamıs ) ordumu kesen ???? bana boş palavra yapma burda boşuna köylerinde neredeyse 20 şer k savunma kestik şu klasik world de hangi klan bu kadar savunma oyuncusunu bir arada tutabilir ???? ki diğer arkadaşlarının kyölerinde kestiklerimizi saymıyorum onlarda zaten saldran klanlarda gözüküyor... multilerinizide sizide çatur çutur yemedik mi ? yedik senide arkadaşlarınıda çatur çutur ezmedik mi ? çatara çutara ezdik şimdi susacaksın ki bizim ekibimiz tam bile değil yarımdan dahi az nop gitti kuzen gitti bi biz kaldık ? siz bizim oyuncularımızı kandırıp kendınıze çekmediniz mi ??? şimdi hepsi dönmek istiyor fakat ben almıyorum sizin gibi karaktersiz değilim arkamızdan sizi biz banlattık siz oyuncumuzusnuz diye atıp tutun siz devam edin bakalım :) oyun diye oynarım sizi :)

ismailcim hesabın varmı yavrum senn köylerini toplamışlarda bi sorim dedim :D

DeletedUser41971

Ziyaretçi
diyer konulara acıklık getirirsek onlar hakkında hic bi bilgim yok senn yaptıgın gibi cevrımdışı gözükürken vurmadım seni o gün öyle denk geldi ama ban yemşsin diye duyduk global hemde :D iyi olmuş saten iş cıkmazdı senden :D

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
serdal düşman toplamadı la ben topladım. Sıkıntı yok yani,şimdi de senin 26 puanlık köyünü yağmalıyorum sana zahmet gir de maden kademesi bas.

DeletedUser41971

Ziyaretçi
az önce girdim olm 1 er k maden var gir al lazım olur sana :D

DeletedUser38905

Ziyaretçi
haktan hesabın yok hala atarlı atarlı forumda ötüyonla :D

serdal gel sıfırdan başlayalım canım ? ben başladım yediğim cezayıda görsen hadi ordan dersin sen bile inanamazsın yedigimde global değil sınırsız bir dünya için. hee multiden bottan co dan carttan curttan değil senin gibi haddini bilmezlere söylenen bir sözden :)

DeletedUser41971

Ziyaretçi
serdal gel sıfırdan başlayalım canım ? ben başladım yediğim cezayıda görsen hadi ordan dersin sen bile inanamazsın yedigimde global değil sınırsız bir dünya için. hee multiden bottan co dan carttan curttan değil senin gibi haddini bilmezlere söylenen bir sözden :)

valla baştan başlayacaksak tamm :D senle ben düşman olucaz ama tammı :D

DeletedUser57569

Ziyaretçi
iso başladı bile serdal 26dan. bu arada serdal ben oynuyorum bakıcı hesaplarını alıyorum haberin olsun. birine bakıcı gerekirse o ben oluyorum. sizdende 4 köy aldım

DeletedUser38905

Ziyaretçi
gel canım ayıp ediyorsun klozet* bekliyim mi seni iptal ediyim emirlleri ? öyle bana atıp tutacagına gel speed de atalım istersen ? teke tek bana boş muhabbet yapma neymiş haberi yokmuş aldık haberlerini arkamdan ne dediyseniz duydum rahat ol senin yaşın kadar benim bu oyunu oynamışlıgım var ^^

DeletedUser41971

Ziyaretçi
gel canım ayıp ediyorsun klozet* bekliyim mi seni iptal ediyim emirlleri ? öyle bana atıp tutacagına gel speed de atalım istersen ? teke tek bana boş muhabbet yapma neymiş haberi yokmuş aldık haberlerini arkamdan ne dediyseniz duydum rahat ol senin yaşın kadar benim bu oyunu oynamışlıgım var ^^

hahahaha :D ismail speedde 10 kişi gelsen gene beni yıkamassınla :D burdada 20 k dedinde olm ne multimiz var ne cartımız curtumuz yemişsin banı oturmuşsn asagı işte :D önemli olan bu sonrası önemli degil :D

DeletedUser57569

Ziyaretçi
serdal. kardeşim cezayı ''sevgilin tatlıymış'' yazdığı için aldı. inanmazsan ss atıcak değilim tabiki seni inandırmak zorunda değilim. kim kaldırdı senin bi yerlerini bu kadar? söylesene bana

DeletedUser38905

Ziyaretçi
hahahaha :D ismail speedde 10 kişi gelsen gene beni yıkamassınla :D burdada 20 k dedinde olm ne multimiz var ne cartımız curtumuz yemişsin banı oturmuşsn asagı işte :D önemli olan bu sonrası önemli degil :D

asdlgjnasgklasnmgmasş sana speed oynamayı kim öğretti ? :D burdaki oyuncular daha speed nedir bilmezdi biz speed oynardık eyy gidi eyy speed için yer mekan zaman neresini istersen de canım bana hangi sw olursa olsun :)