Pokemon Raporlar

• Konuyu başlatan DeletedUser57569
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser38905

Ziyaretçi
serdal. kardeşim cezayı ''sevgilin tatlıymış'' yazdığı için aldı. inanmazsan ss atıcak değilim tabiki seni inandırmak zorunda değilim. kim kaldırdı senin bi yerlerini bu kadar? söylesene bana

şuna kardeşim deme lan ben başka şeyler diyorum sana sıçramasın...

DeletedUser41971

Ziyaretçi
asdlgjnasgklasnmgmasş sana speed oynamayı kim öğretti ? :D burdaki oyuncular daha speed nedir bilmezdi biz speed oynardık eyy gidi eyy speed için yer mekan zaman neresini istersen de canım bana hangi sw olursa olsun :)

ismail 1. bana speed kimse ögretmedi ögretemezde :D 2. tamm gel bi ara oynayalım müsait oldugum bi zaman yazarım sana oyuna gireriz kabulmü :D ders istersen müsait oldugum her zaman veririz :D

DeletedUser57569

Ziyaretçi
olum orda sana kardeşim dedim :D kardeşim yani sen cezayı falan diye devam ediyo :D

DeletedUser41971

Ziyaretçi
iso başladı bile serdal 26dan. bu arada serdal ben oynuyorum bakıcı hesaplarını alıyorum haberin olsun. birine bakıcı gerekirse o ben oluyorum. sizdende 4 köy aldım

haktan :D aldında ne oldu yavrum o hesaplarda tek tek güme gitti bak ismail başta olmak üzere :D

DeletedUser57569

Ziyaretçi
haktan :D aldında ne oldu yavrum o hesaplarda tek tek güme gitti bak ismail başta olmak üzere :D

serdal sen burda bana yavrum yazdın ya, süresiz yemen lazım. ismail o kadar saçma bi sebepten yedi postunu şikayet ediyimde süresiz versinler bari.

DeletedUser38905

Ziyaretçi
oglum bırak yazma sunla muhattap olma kuyruk acısı böyle birşey ne zaman istersen speede beklerim canım benim sen yeterki söyle ben işimi bırakırım senin için ama ağlayıp aileni çağırma sonra burda bana en son pegasusözer artistlik yapmıstı speed de sonra karsıma cıkan pek olmadı :))))

DeletedUser57569

Ziyaretçi
hadi lan ordan ben çıktım ya karşına ?????? ne çabuk unuttun olum, en son kilit yemiştim 10 ms sen uğraşma diye kendi köyümü yıkıyodum :D

DeletedUser41971

Ziyaretçi
oglum bırak yazma sunla muhattap olma kuyruk acısı böyle birşey ne zaman istersen speede beklerim canım benim sen yeterki söyle ben işimi bırakırım senin için ama ağlayıp aileni çağırma sonra burda bana en son pegasusözer artistlik yapmıstı speed de sonra karsıma cıkan pek olmadı :))))

ismail :D kolay gelsin canımın içi görüşürüz :D speedde :D