Perfect Damage(Karabasan)

• Konuyu başlatan DeletedUser631
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser54163

Ziyaretçi
Dostum classicteki mesajlari actirtma burda gelicem dedin bende yazayim bari dedim yok yani gelip gelememen sana kalmis,kimsr sizin hakkinda iyi bir sey dusunmuyorsa vardir bi bildikleri beni alakadar etmez ama sakinda sakin karabasani kuran veya ustlenen biri olma once kendine ceki duzen ver,kurucu huseyin abi bile sizi bu konuda haksiz buluyorsa karabasan oyuncusu olmadin ve hic olamazsin hadi iyi oyunlar,Karabasan w26 LeXaL....

Dediğin gibi eğer ki haksız olduğumuzu düşünüyorsa hüseyin abi dediğimiz kişi onca muhabbeti falan bir kenara koysun ve beni tanıdığını unuttun karakteri birisi değilim çok şükür ki ve karektersiz bir bebeyi savunur halen haklı bulan birisiyle de işim olmaz hayırlı yolculuklar yollarımiz umarım ilk fırsatta kesisir ve kıymetler kopar dip not deviloss

DeletedUser53916

Ziyaretçi
kemik kadro

efendi1
tahsizkral
miyopic
legendrapi
havacii
lord burhan
sarbon1
deviloss
hope
d3vilsofknq(daha tam emin değil)
hareketlere bak
namağlup*
efkarlı.
weldan
istila38
.....

ve dahası sürpriz tt2

Kemik kadro dediğin 5 kişi felan olur bu bildiğin sistem kadro :D

DeletedUser631

Ziyaretçi
Ahahhaha dostluk pekişsin ;) huseyin abi gittikten sonra zaten biz bize oguz mahmut falan

DeletedUser42651

Ziyaretçi
başarılar bayram.

yalnız 'legendrapi' nicki yerine 'mahmutbjk' yazsan daha hoş olurdu, legendrapi'nin asıl sahibi başka birisi biliyorsun.

DeletedUser54163

Ziyaretçi
Ben gene deviloss darbe34 sen kimsin allah aşkına kurucu ikramil ise bırak yazsın yadaa desin ki sen bunun kurucularından değilsin hadi o yazsın Oğuz yazsın doktor yazsın ece yazsın Berkay yazsın ama eski ilk karabasan kurulup ustaca karşı savunmak için geceledigim adamlar yazsın adasım vardı getirsin o yazsın sen sessiz ol lutfen

DeletedUser54163

Ziyaretçi
Tamam kardesim benim ne denli karabasanli oldugumu butun klanlar biliyor s3nnkafana gore takilmana bak hope olarakta yanimda baslamani istiyorum rtoayi sana bildirecegim gel o zaman bir karabasanli olarak bana kendini goster oguz ben mert herkes neyin ne oldugunu acikca biliyor karabasan da kimin kimler tarafindan yonetildiginide gayet iyi biliyor...
bu konu hakkindada yorumlarini kendine sakla karabasani kullanimta ün yapmaya calisma hade bakam az otede yasamana bak

dogru söylüyosun..karabasan kim tarafından yönetiliyodu nasıl bu kadar isim yaptı çok iyi biliniyo..o saydıgın isimlerde bizi çok iyi biliyo..

sen kurucu degilsin bişey degilsin..bencede artık sus..ve oyna..

Hope

DeletedUser54165

Ziyaretçi
Yeni arkadasliklar icin araniza katilmak isterim davet bekliyorum

DeletedUser631

Ziyaretçi
Ben gene deviloss darbe34 sen kimsin allah aşkına kurucu ikramil ise bırak yazsın yadaa desin ki sen bunun kurucularından değilsin hadi o yazsın Oğuz yazsın doktor yazsın ece yazsın Berkay yazsın ama eski ilk karabasan kurulup ustaca karşı savunmak için geceledigim adamlar yazsın adasım vardı getirsin o yazsın sen sessiz ol lutfen
Ya bak kardesim anlamamakta israr ediyorsun bana mahzeret veya bahane yapma askere gittim falan ya git oguza sor kardesim benim burda sana kanitliyacagim hic bir sey yok w18 w19 nasil oynamişsak husryin abi mahmut onur mert burda kimseye de masal okuma hadi eyvallah ayrica halen karabasanli degilsin hadi daha bu konuda istedigin kadar zirvala

DeletedUser54163

Ziyaretçi
W 18 de usta kanlarını karşı nasıl oynadiysam gece gunduz savunmasını ayarlayip engel olduysam burdada yönetiminde hep adımın geçtiği KRBSN klani na karşı aynısını yapacağım bilin isterim huseyin abi yanlış bir kelime insana neler kaybettiği hatirlaman dileğimle iyi savaşlar DevilosS

polemik yaratmayın bu size buradaki son cevabım oluyor.

DeletedUser54163

Ziyaretçi
Ya bak kardesim anlamamakta israr ediyorsun bana mahzeret veya bahane yapma askere gittim falan ya git oguza sor kardesim benim burda sana kanitliyacagim hic bir sey yok w18 w19 nasil oynamişsak husryin abi mahmut onur mert burda kimseye de masal okuma hadi eyvallah ayrica halen karabasanli degilsin hadi daha bu konuda istedigin kadar zirvala

Benim seni tanıma gibi bir gereksinimim yok adım mustafa hesabı adım deviloss yazıyor sen kimsin ben 18 de 19 da her yerde askere gidene kadar o klani neti mi dedimve ssavunmayı hep ben ayarlarim sen bilmediğini göre beni yeni yetmelerdensin o klan da polemik istemiyorum diyorum ve daha yazıyorsun benle muhattap olacak biri varsa ikramil yani huseyin beydir yorma o nazik ellerini artık başka işlerde kullanirsin

DeletedUser

Ziyaretçi
kemik kadro

efendi1
tahsizkral
miyopic
legendrapi
havacii
lord burhan
sarbon1
deviloss
hope
d3vilsofknq(daha tam emin değil)
hareketlere bak
namağlup*
efkarlı.
weldan
istila38
.....

ve dahası sürpriz tt2

daha süpriz botçularımız var diyosun yani :D

DeletedUser631

Ziyaretçi
Benim seni tanıma gibi bir gereksinimim yok adım mustafa hesabı adım deviloss yazıyor sen kimsin ben 18 de 19 da her yerde askere gidene kadar o klani neti mi dedimve ssavunmayı hep ben ayarlarim sen bilmediğini göre beni yeni yetmelerdensin o klan da polemik istemiyorum diyorum ve daha yazıyorsun benle muhattap olacak biri varsa ikramil yani huseyin beydir yorma o nazik ellerini artık başka işlerde kullanirsin

Sirf bu konuyu bozmamak icin susuyorum mustafa,sen yetme derken beni kast ediyorsan sen git sor karabasandan oguza husryin abiyr ondan sonra gek bana burda sunu yaptim bunu yaptim deme w19 da nasil biz bu klani bu hale getirdiysek basarimizi kullanma siz 3 ünüz karabasanli degilsiniz bunu ogrenin hadi eyvallah dehsete giden oyuncular nail ile oyuna baslayin

DeletedUser

Ziyaretçi
Sirf bu konuyu bozmamak icin susuyorum mustafa,sen yetme derken beni kast ediyorsan sen git sor karabasandan oguza husryin abiyr ondan sonra gek bana burda sunu yaptim bunu yaptim deme w19 da nasil biz bu klani bu hale getirdiysek basarimizi kullanma siz 3 ünüz karabasanli degilsiniz bunu ogrenin hadi eyvallah dehsete giden oyuncular nail ile oyuna baslayin

bu nail fédéKaR KoMuTaN mıydı :D

DeletedUser47241

Ziyaretçi
bu legendrapi bizim ilkermi :D kaç world de oynuyor çözemedim klasikdede yardırıyordu en son :))