Perfect Damage(Karabasan)

• Konuyu başlatan DeletedUser631
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser631

Ziyaretçi
KARABASAN klanı W18 de kurulan bir klandır.

KARABASAN olarak kalıcı olmaya çalıştığımız worldlerde w19 da ses getirdikten sonra w22 de PERFECT DAMAGE olarak ta bir süre oynadık.

Amacımız eski dostlukları pekiştirip daha yakın olabilmektir w26 da

Asla ve Asla Unutulmaması Gereken Altın Kural:OYUN DA OLSA KARAKTER GEREK ÖNCE...

Amacımız oyundan zevk alıp,güzel savaşlar yapıp,yeni dostluklar kurup kalıcı olmaktır....

Kemik kadromuzla w26 da olacağız.

Şimdiden Diğer Başlicak Klanlara ve Oyunculara Başarılarr.....

Rota:......

-vejataryan bıyık(darktr)

DeletedUser51635

Ziyaretçi
w18 dekı en azılı rakıbımız :)

w18 usta klanları kurucusu wıderwıllen

DeletedUser45265

Ziyaretçi
o değilde bu metni niye hep kopyala yapıştır yapıyon bayram :D

DeletedUser631

Ziyaretçi
kemik kadro

efendi1
tahsizkral
miyopic
legendrapi
havacii
lord burhan
sarbon1
deviloss
hope
d3vilsofknq(daha tam emin değil)
hareketlere bak
namağlup*
efkarlı.
weldan
istila38
.....

ve dahası sürpriz tt2

DeletedUser54163

Ziyaretçi
kemik kadro

efendi1
tahsizkral
miyopic
legendrapi
havacii
lord burhan
sarbon1
deviloss
hope
hareketlere bak
namağlup*
efkarlı.
weldan
istila38
.....

ve dahası sürpriz tt2

hacı öncelikle sen kimsin..? ve bizim ismimizin bizden habersiz ne işi var burda..? ne ayaksın sen..?

bu arada ben hope..

DeletedUser631

Ziyaretçi
Lexalim ben bir problem mi? Izah ediyor dostum karabasandan atilan biri olarak ne hakla ustlendin onu anlamadim simdi

DeletedUser54163

Ziyaretçi
Lexalim ben bir problem mi? Izah ediyor dostum karabasandan atilan biri olarak ne hakla ustlendin onu anlamadim simdi

ne haklamı üstüme alındım..? sen safmısın hacı.. oraya benim nick'imi yazıyosun kemik kadroda diye..sonra ne hakla alındın diyosun..ne kullanıyon sen..? kafan mı güzel..

karabasan konusuna gelince..ben ordan atılmadım..kendini bilmez birisi çok sevdigim birine yaptıgı yanlış yüzünden çıktım..

DeletedUser631

Ziyaretçi
ne haklamı üstüme alındım..? sen safmısın hacı.. oraya benim nick'imi yazıyosun kemik kadroda diye..sonra ne hakla alındın diyosun..ne kullanıyon sen..? kafan mı güzel..

karabasan konusuna gelince..ben ordan atılmadım..kendini bilmez birisi çok sevdigim birine yaptıgı yanlış yüzünden çıktım..

Dostum classicteki mesajlari actirtma burda gelicem dedin bende yazayim bari dedim yok yani gelip gelememen sana kalmis,kimsr sizin hakkinda iyi bir sey dusunmuyorsa vardir bi bildikleri beni alakadar etmez ama sakinda sakin karabasani kuran veya ustlenen biri olma once kendine ceki duzen ver,kurucu huseyin abi bile sizi bu konuda haksiz buluyorsa karabasan oyuncusu olmadin ve hic olamazsin hadi iyi oyunlar,Karabasan w26 LeXaL....

DeletedUser54163

Ziyaretçi
Dostum classicteki mesajlari actirtma burda gelicem dedin bende yazayim bari dedim yok yani gelip gelememen sana kalmis,kimsr sizin hakkinda iyi bir sey dusunmuyorsa vardir bi bildikleri beni alakadar etmez ama sakinda sakin karabasani kuran veya ustlenen biri olma once kendine ceki duzen ver,kurucu huseyin abi bile sizi bu konuda haksiz buluyorsa karabasan oyuncusu olmadin ve hic olamazsin hadi iyi oyunlar,Karabasan w26 LeXaL....

hüseyin abine selamımı söyle.. karabasanı kuran kimmiş birdaha düşünün hepiniz.. karabasanı kuran biziz.. neyin kafasını yaşıyosun..

mesajlaşmamıza gelince..ben sana oraya geçicez dedim karabasanı kurcaz demedim..kendi kendine tribe girme..hüseyin abinede çok çok selamımı ilet..arkadan konuşmaz adam olan yüzümüze söyler..

DeletedUser54163

Ziyaretçi
kemik kadro

efendi1
tahsizkral
miyopic
legendrapi
havacii
lord burhan
sarbon1
deviloss
hope
hareketlere bak
namağlup*
efkarlı.
weldan
istila38
.....

ve dahası sürpriz tt2

Pardon bir arkadaş vesilesi ile foruma girdim ben mustafa yani DevilosS haberim olmadan benim adımın yazıldığını görür gibiyim ve ta ilk başta bu klani kurar iken dediğimiz söz halen orada oyunda karakter gerekli ben bu klan da başlamasına başladım ama bu klani biz kurarken iken bu gaye ile kurduk sonrasında içlerinden bazılarının karakterinin ne denli içler acısı olduğunu bir zat kendim yaşayıp onun köylerini yikarak oyunu biraktim askere gittim ve geldim farklılık yok halen aynı şahıs ve düşünce ile oyunu sürdüren birisiyim ben bu ekipte değilim ikramil hüseyin bey bilir zaten bizim Olayım izi ve geleceğim arkadaşlarım da muhtemelen oyuncularinizin bir kısmı ile savaş içerisinde olacak beklediğimiz gün geldi bence hope saygilarimla la dostum :)

DeletedUser54163

Ziyaretçi
Pardon bir arkadaş vesilesi ile foruma girdim ben mustafa yanını Villas benim haberim olmadan benim adımın yazıldığını görür gibiyim ve ta ilk başta bu klani kurar iken dediğimiz söz halen orada oyunda karakter gerekli ben bu klan da başlamasına başladım ama bu klani biz kurarken iken bu gaye ile kurduk sonrasında içlerinden bazılarının karakterinin ne denli içler acısı olduğunu bir zat kendim yaşayıp onun köylerini yikarak oyunu biraktim askere gittim ve geldim farklılık yok halen aynı şahıs ve düşünce ile oyunu sürdüren birisiyim ben bu ekipte değilim ikramil hüseyin bey bilir zaten bizim Olayım izi ve geleceğim arkadaşlarım da muhtemelen oyuncularinizin bir kısmı ile savaş içerisinde olacak beklediğimiz gün geldi bence hope saygilarimla la dostum :)

nokta.

Hope&DevilosS

DeletedUser631

Ziyaretçi
Tamam kardesim benim ne denli karabasanli oldugumu butun klanlar biliyor s3nnkafana gore takilmana bak hope olarakta yanimda baslamani istiyorum rtoayi sana bildirecegim gel o zaman bir karabasanli olarak bana kendini goster oguz ben mert herkes neyin ne oldugunu acikca biliyor karabasan da kimin kimler tarafindan yonetildiginide gayet iyi biliyor...
bu konu hakkindada yorumlarini kendine sakla karabasani kullanimta ün yapmaya calisma hade bakam az otede yasamana bak