pazardan hammadde alamiyoruzzzz

DeletedUser65570

Ziyaretçi
Bu bencillikle olmussunuz efendim 2.günden 1000 puan ne olur yani stokları bizim le de paylaşsanız ne olur

Paylaşımcılıksızlık

DeletedUser62974

Ziyaretçi
pazardan maden alamıyorum diyen arkadaşa sesleniyorum... pazar fıyatları neden uçtu... çekin artık şu madenleri :p

DeletedUser59556

Ziyaretçi
Pazardan ham çekmek basit iş. En azından armut piş ağzıma düş olayı olmasın diye stok olayını koymuşlar. Bana kalsa daha iyi bir yöntem yapılabilirdi. Böylece paranla dünyaları satın alamıyorsun diğerlerden çok üstün olsanda senin gibilerdende üstün olabilmen için vakit harcaman gerekiyor. Pazarda bekliceksin dakikalarca gerekirse saatlerce sürekli satılıyor ham satıldıkça çekiceksin. Rakiplerin senin gibi olanlar. O yüzden şikayet etmek manasız. Buna bile şükür zira geçmişe dönüp bakınca pre ile yapılabilen şeyler gayet basit şeyler %20 madene tavdınız.

DeletedUser58311

Ziyaretçi
Bas parayı al hammaddeyi diğer oyuncuları ez oyunun tüm mekaniğini bozdunuz yazıklar olsun.

DeletedUser62974

Ziyaretçi
Yanımda bi oyuncu başladı. Daha çaylagi kalkmasina 3 gun var beni geçti.:) cildiriyorum :) hsjjsj

rascal125

Ağır Atlı
sahin ile .feryat çatır çutur pre harcıyor.. benim gördüklerim bunlar yani.. bu da bi emek sonuçta takdir etmek lazım adamlar başarılı olmak istiyor ;)

o değil de 1pp 300 yapmayı nasıl becerdiniz boğlum. yabancı .net w96 da halen 64-65 olarak devam ediyor :D

DeletedUser362

Ziyaretçi
Yok yaw bir worldde yarısı pre harcıyor yarısı pre kasıyor aktif oyuncu sayısı azalıyor kökten pre işi kalkmalı o zaman gerçek playerları görürüz :))