pazardan hammadde alamiyoruzzzz

DeletedUser65457

Ziyaretçi
sabahdan beri pazardan premiumla hammadde alamiyorum.nasil bir sistem yaptınız . paramızla rezil oluyoruz .koy pazara hammadde yi premiumla sat .ne ugrastiriyorsunuz.
Birincisi şuanlık ve sizin dediğiniz zamandan itibaren bir sorun olmamış. İnternetinizde büyük ihtimal gecikme olduğu için böyle bir sorunla karşılaşmıssınız.
Paranla rezil olma kısmı yanlış olmuş, oyunu sevmesen para yatırmazdın :rolleyes: Uğraşmak zorundasın çünkü bu oyun öyle "ha" deyince biten bir oyun değil, uğraş gerektirir..

DeletedUser60570

Ziyaretçi
oyun yöneticileri kendi kaybeder.ben gelişmek için premiumla hammadde alacaktım. hammadde yoksa bende premium almam.zaten premium bir oyun başinda lazım oluyor hizli gelişmek için. Elimde 500 premium vardı. hepsine hammadde alacaktım. hala aynı premium var hammadde alamiyorum ki
adam 500 pre ile tehdit etti farkında mısınız :D

DeletedUser65570

Ziyaretçi
Sürekli alttan subliminal mesaj mı veriyorsun ben mi fesatım :D

Burada bir arkadaşımız rahatsız olmuş kimse bu değişimin gönlüne sarı saçlarını dolayan şahıs çözsün de kurtulalım şahsen bende 2 saat uğraştım değişimin başında

Sen misin iskoçyalı ?

DeletedUser65123

Ziyaretçi
Burada bir arkadaşımız rahatsız olmuş kimse bu değişimin gönlüne sarı saçlarını dolayan şahıs çözsün de kurtulalım şahsen bende 2 saat uğraştım değişimin başında

Özele gelde biraz taktik vereyim sana :D w43'den de yazabilirsin :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Konsantre olup biraz da kurnaz olunca çekiliyor ya :D Ama en mantıklısı birazcık depolar dolunca çekmeye başlamak, rahat rahat ne kadar istersen yaz çek :D

DeletedUser58862

Ziyaretçi
1T7D89pBQGypFDw5ryd7pA.png

Tek seferde :Dasdasdsa :D