Pars - Star Trek Savaşı

PARS Estergon

Ağır Atlı
Baba klanini tebrik ediyorum guzel bakıp güzel savaştılar pars hesapları ile keza hesapların orjinalleri bir işe yaramıyordu. İstiklal klanini ayrı tebrik etmek istiyorum bizi en çok onlar zorladılar. Pars için bişey demeye gerek duymuyorum keza savaşın başladığı 2 3 gün sonra hepsi kayboldu gitti.
Nuri kardeş tek başına güzel direndin seni de kutluyorum ayrıca. Savaşta edebini bozmadan kişiliğinden ödün vermeden al ben yapamadım sen yap diyerek hesapları vermeden cesurca savaşan herkezi kutluyorum. ALAY pars Savasi herkesin bildigi üzere istenilen sonuçla bitmiş babanın alay klanina üstünlüğü ile de alay baba savaşı bitmistir. Geriye kalan şerefi ile oynayan herkeze basarilar dilerim.
Abin olan mikailin dediği gibi halay ekibi sizi hadi ikile, giderken bile aklınca bir şeyler yapma peşinde, hadi gülüm dükkanı kapatma.

PARS Estergon

Ağır Atlı
Haritada çok olunca PARS'ı yemeye çalıştınız. Hatta 5vs1 savaş açtığınız klanı alt klan yaptınız. Her düşman işaretlediğiniz klanla görüştünüz. İsyan ekibi ile DC'de sabahlayıp İsyan'ı BTC'ye karşı örgütleyip Şirin ekibini güvence altına almaya çalıştınız. Daha bir sürü şey söylenebilir. Ama resimleri aşağıya ekliyorum. Boş işkembeden atıp tutuyorsun, yüz varsa biraz utanırsın. Oyun bu diyerek yapmadığınız şey kalmadı.

"Savaşmayan" (ehueheuhuhueu) PARS, izlemeye devam et fragmanı yok.;)

STAR TREK başlığına yazmaya devam et ama Mikail abin sizi aforoz etti halay ekibi ilan etti. Diğer alt klanı olan Star trekte pek seninle uğraşacağını sanmıyorum. Hadi bye:)

savaslar.jpg

Bu da alay istatistikleri. @Valaylaa utanmaya devam et. Böyle yanardöner oldukça bir arpa boyu mesafe alamayacaksınız.

istatistik.jpg

Baba klanini tebrik ediyorum guzel bakıp güzel savaştılar pars hesapları ile keza hesapların orjinalleri bir işe yaramıyordu. İstiklal klanini ayrı tebrik etmek istiyorum bizi en çok onlar zorladılar. Pars için bişey demeye gerek duymuyorum keza savaşın başladığı 2 3 gün sonra hepsi kayboldu gitti.
Nuri kardeş tek başına güzel direndin seni de kutluyorum ayrıca. Savaşta edebini bozmadan kişiliğinden ödün vermeden al ben yapamadım sen yap diyerek hesapları vermeden cesurca savaşan herkezi kutluyorum. ALAY pars Savasi herkesin bildigi üzere istenilen sonuçla bitmiş babanın alay klanina üstünlüğü ile de alay baba savaşı bitmistir. Geriye kalan şerefi ile oynayan herkeze basarilar dilerim.
alay klanına bir istiklal/pars oyuncusu olarak teşekkür ederim sonraki gireceğim dünyalarda müttefik seçimine daha fazla dikkat edeceğim. savaş başında dediğimi tekrarlıyorum
Alay klanına başarılar diliyorum ... ama 65. dünyada

canooo5

Acemi
Çal keke çal boş yapmaya devam burda

Eklentiler

• 453811E4-D321-4B99-95DA-0211952E7CE9.jpeg
    453811E4-D321-4B99-95DA-0211952E7CE9.jpeg
    187,3 KB · Görüntüleme: 48

PARS Estergon

Ağır Atlı
Sen ozurlumusun adı mi mi öğrenmeye çalışıyon sayikliyon kendi kendine kimin multi hesabiysan kendi hesabınla gel
Özürlü kelimesi kullanım açısından uygun bir sözcük değildir birine argo gibi kullanmak hiç hoş değil kaç yaşında adamsın eğitim yok bunu oku belki utanacak yüzün vardır. Yaşının adamı tayfuncuk :)

canooo5

Acemi
Canım sıkıldıkça gelip burda estergomu izliyorum mahallede parklardaki veletler gibi :) Gibisi fazla oldu gerçi direk öyle bu tipe bak ya:)

VonDarkmoor

Milis
Yorum yapacaktım, sonra seni toplarken anti pars klanı kurup ağlamaların aklıma geliyor vazgeçiyorum. :D
incinmişsin. ;)
kafanıza vura vura oynamıştım güzel güzel, 1 köy almışmısınız bak bakalım bütün klan 1 kişiden :) dönüp dönüp eski serverlardan muhabbet açma sen niye 0 puansın yine bakiym onu de hele :D

PARS Estergon

Ağır Atlı
kafanıza vura vura oynamıştım güzel güzel, 1 köy almışmısınız bak bakalım bütün klan 1 kişiden :) dönüp dönüp eski serverlardan muhabbet açma sen niye 0 puansın yine bakiym onu de hele :D
aynen abi ellemeyin bari bayrak kasayım derken kafamıza vuruyordun. Puanım yok senin gibi barbar toplayamamışım tek amacı barbar toplamak olan birisin, vasatsın. Hadi sen şimdi bunları günlüğüne yazmaya git, yazarken ağlama her zaman ki gibi. :D