Pars - Star Trek Savaşı

SMMberk

Mızrakçı
Herkes sakin olsun... Sınavların azizliğine ortadan kaybolduk... Verdiğim köyleri misli ile geri almak için 1 hafta sonra görüşürüz..

Kurtkaya27

Yasaklı
Şu estergomu evcilleştirebilecek kim varsa ona sesleniyorum. Bu yaşam formunun burada konuşması size prestij kaybından başka birşey vermiyor. Muteleyin lütfen.

CokSevdimAbi

Yasaklı
Çok meşhur olmuşuz herkes adımızı biliyor sende kendini tanitsana ama korkmayin kimin hesap sil yapacağı belli olmaz biz ufak çaplı eğleniyoruz sizle bir tür geldik gördük neler oldu daha ciddiye almadık sizi hem seni kendi formuna gitsene burda ne işin var ?

Çok meşhur olmuşuz herkes adımızı biliyor sende kendini tanitsana ama korkmayin kimin hesap sil yapacağı belli olmaz biz ufak çaplı eğleniyoruz sizle bir tür geldik gördük neler oldu daha ciddiye almadık sizi hem seni kendi formuna gitsene burda ne işin var ?
Ufak çaplı takılmalarına devam et tayfun GECE 4 e kami atan adamlarınla yapabiliceğin en fazla bu zaten :D

Tayfun araya sokucağın başka adam kaldımı kardeşim ? Senin yalanlarını duyunca arkadaşlar direk vurun ezin kafalarını diyor buralarda konuştuğun kadar oyun oynasan zaten bi yerlere gelirdin.

PARS Estergon

Ağır Atlı
Diplomasi yapacağız diye klan profilinden adını sildirip oyunu bıraktım diye dolaşan yaşının adamı tayfuncuk yine mikail abisinden gazı almış aslan kesilmiş ahahahahhaha :D

Zenci 61

Mızrakçı
kendi forumunla derken :) sıralamayı aç çok aşagılara inmeden sıraya bak. daha bukadar bi habersin oyundan :) senin için ağlama duvarı yaptırıcam bol bol ağlarsın artık duvara karşı :)

Zenci 61

Mızrakçı
evet meşursun baya sen gibi gereksiz 1 kişi daha var o zaten dünyadan silindi askere gidicem dediydi sopa yiğince bakalım senin bahanen ne olacak :)

CokSevdimAbi

Yasaklı
Senin ne olacak görelim bu kadar konuşmayı da agladiginiz belli olmasın Enes kendi kendine gelin güvey oluyorsunuz nasıl bı kafa yapısı şaşırıyorum maşallah :)) bak biz agliyormuyuz horoz gibi işimize bakıyoruz ama siz çok konusuyorsunuz

Senin ne olacak görelim bu kadar konuşmayı da agladiginiz belli olmasın Enes kendi kendine gelin güvey oluyorsunuz nasıl bı kafa yapısı şaşırıyorum maşallah :)) bak biz agliyormuyuz horoz gibi işimize bakıyoruz ama siz çok konusuyorsunuz
İşine mi bakıyorsun ? Ya sen diplomasi yaptırmak için bin bir türlü yalan söyleyen adamsın işine bakıyormuş burada millete palavra sıkmayı bırak tayfun.

Zenci 61

Mızrakçı
düz düvarımı kertiyon sen bakayım. yaptıgın ne varda biz göremedik bizi bi aydınlat bilelim. şimdi hesapta sen mi varsın onu söyle ilk 2 gün sonra ben yoktum hesapta diye ağlama.

CokSevdimAbi

Yasaklı
Farkında mısınız kaç haftadır agliyorsunuz size bir ağlama duvarı acim isterseniz veya gidin kendi duvarınızda ağlayarak avutun kendinizi bir galibiyet mi var bir toplama mi var ortada sanki görende silmiş supurmus haritayı burda ağlıyoruz biraz etrafiniza bakın ağlayan sadece sizsiniz

Farkında mısınız kaç haftadır agliyorsunuz size bir ağlama duvarı acim isterseniz veya gidin kendi duvarınızda ağlayarak avutun kendinizi bir galibiyet mi var bir toplama mi var ortada sanki görende silmiş supurmus haritayı burda ağlıyoruz biraz etrafiniza bakın ağlayan sadece sizsiniz
Ağlayan mı ağlatan taraftamıyız iyi bir düşün istersen kendi ekibindeki adamlar bile senden haz etmiyorlar. Klanım dediğin yerde ismin bile geçmiyor artık.

Zenci 61

Mızrakçı

süper bi hayal gücü :) ne kulanıyorsun dostum bırak bu zararlı şeyleri. ben dediğimi tekrarlıyımda sen anla siz aslında hesap sil modundasınızda farkında değilsin.