Pars - Gnrls Savaşı

SMMberk

Mızrakçı
Gerek yok knk ben ağlarken görmek istiyorum :D

55 falan filan demişsin takılmaya girdiğim bi w de boş köylerin nicklerin takibini yapmam siz demekki o yüzden karşıma çıkmamışsınız. Pars 55 de tam kadro yokmuş bi buraya açıklık getirelim ama bak 63 e gelebilirsin. Delikanlılığı orda göster bize küçük adam.

Aynı Generals oyuncularına söylediğim gibi sana da teklif edeyim buyur gel savaş endamını görelim.

Boş vaazlar cümleler kullanacağınıza kendi çöplüğünüzün düzenini kurun da biraz oyun öğretin düşmana :)

UNCHARTED

Dük
O butonu senin içinde yapmışlar dostum uzaklaşabilirsin şu durumda :) muhabbet etmekse amacın edelim oyun içi yaz konuşuruz tanışırız..

O butonu benim içinde yapmışlar ise kullan geç ne diye yazıyorsun?
Dur hatta senin içinde kullanayım o butonu :) şimdi uzaklaşabilirsin.

PARS Estergon

Ağır Atlı
55 falan filan demişsin takılmaya girdiğim bi w de boş köylerin nicklerin takibini yapmam siz demekki o yüzden karşıma çıkmamışsınız. Pars 55 de tam kadro yokmuş bi buraya açıklık getirelim ama bak 63 e gelebilirsin. Delikanlılığı orda göster bize küçük adam.

Aynı Generals oyuncularına söylediğim gibi sana da teklif edeyim buyur gel savaş endamını görelim.

Boş vaazlar cümleler kullanacağınıza kendi çöplüğünüzün düzenini kurun da biraz oyun öğretin düşmana :)
Yahu şunlara prim vermeyin. Forum trolü yorum yapmak için yazıyor doğru olması önemli değil diğer gereksizlerle beraber bir araya gelsin onlar için yeterli. Zaten uzun soluklu durmuyorlar daha şimdiden yenildik ama biz eğlenmeye geldik diye yol yapıyorlar. Zaten anlama yok, konuşma yetisi yok boş gelmiş boş gidiyorlar.

Konu dışına çıkılmasın. Generals haritada herkesi Pars’a karşı birleştirme işe yaramadı sanırım şimdi kaçma peşinde:)

Krmz1905

Yasaklı
Bu tikkolar forumda mahalle karısı gibi her yerdeler. Herkes işine baksa ne güzel olur. Sanki memlekette ne kadar katıksız şey var hepsini Generalse toplamışlar.

Krmz1905

Yasaklı
Hahahahahaha seni erik gibi toplamıştı generals :D
Adam olsanız kardeşim kami var mı, kardeşim biz birlikteyiz, kardeşim parsla konuşur musun diplomasi için dediğiniz insanın dibindeki köyüne saldırı çıkmazdınız. Hadi çıktınız kardeşim ben saldırmadım bakıcı attığım arkadaş çıkmış diyecek kadar küçülmezsiniz. Hadi yavrum ikile dedikodu bekler seni

UNCHARTED

Dük
Adam olsanız kardeşim kami var mı, kardeşim biz birlikteyiz, kardeşim parsla konuşur musun diplomasi için dediğiniz insanın dibindeki köyüne saldırı çıkmazdınız. Hadi çıktınız kardeşim ben saldırmadım bakıcı attığım arkadaş çıkmış diyecek kadar küçülmezsiniz. Hadi yavrum ikile dedikodu bekler seni

Hangi terbiyesiz istemiş senin gibi çöpten böyle bir şey? Valla kınıyorum onu yazıklar olsun!