Pars - Gnrls Savaşı

PARS Estergon

Baltacı
Nasıl bir avelse birine laf sokuyorsun diğer aveller piyasaya türüyor. Nesil bunlar nesil. Hadi yaylanın. Argoda anlayacağınız dilden konuşayım "uzaaaaaa!"

UNCHARTED

Okçu
62 de kafasına vurduğumuz myrden sav dilenen Vasily aslan kesilmiş burda :)

Hahahahahaha bak sana da çok güldüm sende eğlenceli bir arkadaşa benziyorsun :D

Yazdıklarını okudum ama ben şöyle kestim ben böyle aldım gibi cümle göremedim :D

Hani bir cümle var başkasının * aklıyla * iş yapmaya * kalkmak anlamında da kullanılır bildin mi o cümleyi?

Buğra abi doğrudur tek başına 20 kişiyi kesti adam boş oyuncu değil sizin gibi ama gelip kendi buraya bir kere nasıl kestim ama sizi gibi cümle yazmadı biz hatta aramızda makarasını bile yaptık forumda da makarasını yaptık amaaaa Vasilye yiğidi öldür hakkını ver boş yapma atıp tutma burada

Nasıl bir avelse birine laf sokuyorsun diğer aveller piyasaya türüyor. Nesil bunlar nesil. Hadi yaylanın. Argoda anlayacağınız dilden konuşayım "uzaaaaaa!"

Sende ağlamaya devam et erik gibi toplanan klansınız :D

UNCHARTED

Okçu
Sen ve diğerlerine cevap vermeye bile değmez ama cevap vermezsem kendinizi bir şey sanıyorsunuz. Asıl kudurduğum yolda selam bile veremeyeceğim kişilere buradan laf anlatmaya çalışıyorum. Hata bende, sizi görmemezlikten geliyorum. O rus tetikçinin hayranı.

Yolda selam vermeye değmez mi hahahahahahah la gerçekten dur bak yeter güldüğüm yazma daha fazla karnıma ağrılar giriyor :D

PARS Estergon

Baltacı
Her lafa verecek cevabım vardır ama bir lafa bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım adamı mı diye. :)

PARS Estergon

Baltacı
Konuşmayı öğrenecek olan sizlersiniz. Yaylanın şimdi, ikile.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

impo12

Çaylak
Hahahahahaha bak sana da çok güldüm sende eğlenceli bir arkadaşa benziyorsun :D

Yazdıklarını okudum ama ben şöyle kestim ben böyle aldım gibi cümle göremedim :D

Hani bir cümle var başkasının * aklıyla * iş yapmaya * kalkmak anlamında da kullanılır bildin mi o cümleyi?

Buğra abi doğrudur tek başına 20 kişiyi kesti adam boş oyuncu değil sizin gibi ama gelip kendi buraya bir kere nasıl kestim ama sizi gibi cümle yazmadı biz hatta aramızda makarasını bile yaptık forumda da makarasını yaptık amaaaa Vasilye yiğidi öldür hakkını ver boş yapma atıp tutma burada

Sende ağlamaya devam et erik gibi toplanan klansınız :D
vasily sait ile özelde konuştuk biz zaten :) tw stata bakarsan kesip kesmediğimi görürsün arşivci biri değilim