PARS&EFENDİ 15 GÜNLÜK SAVAŞ ÖZETİ

PARS Estergon

Ağır Atlı
Bizim tarafta savaşmaya devam. Klavye efendileri arkadaşları üzerimize saldı oyunu sözde kapatacakların listesini çıkartıyorlar. Listede adı olanlar nedense sınırda adı yok :D İttifak yapmak için kendi yöneticisini (ayturk42) kapı dışarı edip profillerden ismini sildirip sonradan gelen adamı profillere yazdırmak büyük bir jest olmuş :D Birbirinizin yüzüne bakınca umarım mideniz kaldırıyordur :D Bir de hesabı devrettim ayakları var. Hesabı devret sonra gelen kişi direk yönetime girsin, bunlara inanan varsa şüphe duyarım :D

whisper*

Baltacı
Haha santek nasıl bi dönmüş farkettiniz mi alıntı çok iyi tebrik ederim :D:D kendi klanının aktif oyuncusunda gözü olan adam zaten ne beklenir ki

whisper*

Baltacı

abi denize de söyledim o klanda oynanılmaz sana da aynı tavsiyeyi veriyorum bak :D ben yokum dünyada ama şahit olduklarımla soğumam yetti dost olacakken hatta desteklerimi bile atmışken nasıl soğuttular bir bilsen anlatırım da özelden istersen :) yarın bir gün saldırı oynuyorsan seni de toplamaya kalkarlar dikkatli ol abi

Quantumm

Kılıç Ustası
abi denize de söyledim o klanda oynanılmaz sana da aynı tavsiyeyi veriyorum bak :D ben yokum dünyada ama şahit olduklarımla soğumam yetti dost olacakken hatta desteklerimi bile atmışken nasıl soğuttular bir bilsen anlatırım da özelden istersen :) yarın bir gün saldırı oynuyorsan seni de toplamaya kalkarlar dikkatli ol abi

abım gel sana anlatayım benı azcok tanıyorsan durumları anlatayım :)

PARS Estergon

Ağır Atlı
En başından beri saçma ve bir o kadar kibirli diplomatik tavırlar sergiledi efendi klanı. Herkesi kullandılar. ama zekice hareket ettiler , takdir ediyorum, yoksa bu zamana kadar gelmeleri mümkün değildi.

Durumları anlatırken kendinizi yine kullandırmayın, sözde kapanacak listesi hazırlayan klavye efendisiden 3-5 koltuk almak için klanı peşkeş çektiğinizi bilmeyen var mı? ;)

erwl

Okçu
SEVGİLİ KLANLAR AİLESİ
17 MAYIS SABAHA KARŞI 05:00 SULARINDA NE YAZIK Kİ O GÜNE KADAR MÜTTEFİĞİMİZ OLAN EFENDİ KLANLARININ SALDIRILARIYLA UYANDIK.

PLANLAR PROGRAMLAR YAPILMIŞ VE PARSA SAVAŞ İLAN EDİLMİŞTİ.

O GÜN UYANIK OLAN BİRKAÇ ARKADAŞIMIZIN DİĞER ARKADAŞLARIMIZI UYANDIRMASIYLA ALARMA GEÇTİK, VE YAPILAN BU HAİNCE SALDIRIYA ÇOK GÜZEL CEVAP VERDİK.

Onların kirli hesaplarına göre bir şafak operasyonuyla içimizde birçok köyü düşürüp havlu atmamızı sağlayacaklardı

ama 16 gün sonra...

SAVAŞ BAŞLADIĞI GÜN 17 MAYIS
EFENDİ KLANI
%39.2 DÜNYA HAKİMİYETİNE SAHİPTİ PARS İSE %21.6

25 MAYIS
EFENDİ %36.4
PARS %23.3

29 MAYIS
EFENDİ %34.1
PARS %24.8

01 HAZİRAN
EFENDİ %33.6
PARS %26.9

03 HAZİRAN
EFENDİ % 34.1
PARS % 27.1

Yüzdelik dilimler bahsedilen tarihte günün herhangi bir saatinde alınmıştır.

yWfQGR.png

SAVAŞTA EN ÇOK SALDIRARAK KESİM YAPAN KLANLAR
1.PARS1 - 17.9 MİLYON
2.PARS - 16.7 MİLYON
3. EFENDİ3 13.5 MİLYON

SAVAŞTA EN ÇOK SAVUNARAK KESİM YAPAN KLANLAR
1.PARS 23.2 MİLYON
2.PARS1 18.9 MİLYON
3.EFENDİ3 17 MİLYON

BU TABLONUN ÜZERİNE AÇIKLAMA YAPMAK, GÖREN GÖZLERE HAKARET SAYILACAĞINDAN DAHA FAZLA YAZI YAZMIYORUM.

EMEĞİ GEÇEN
HER SAVAŞÇIYA
HER TİM KOMUTANINA
HER OPERASYON KOMUTANINA
HER KLAN YÖNETİCİSİNE

PARS KLANLARI VE ŞAHSIM ADINA TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM.

SAVAŞ TAM GAZ DEVAM EDİYOR. KILICIMIZ KESKİN OLSUN.

Başlığı amacından sapmasından kurtarayım, savaş istatistikleri özeti ne durumda ilk postakine bir güncelleme alabilirsek güzel olur,

diplomasiler öyle ya da böyle şekillendi gibi, savaş şu anki haritalarda sürecek belli, o yüzden savaşların gidişatı kısmına dönmüş olalım ufaktan :)

PARS Estergon

Ağır Atlı
Başlığı amacından sapmasından kurtarayım, savaş istatistikleri özeti ne durumda ilk postakine bir güncelleme alabilirsek güzel olur,

diplomasiler öyle ya da böyle şekillendi gibi, savaş şu anki haritalarda sürecek belli, o yüzden savaşların gidişatı kısmına dönmüş olalım ufaktan :)
Her an her şey olabilir, menfaat bitince diplomasiler de değişir şekillenmedi daha çok oynar böyle adamlar varken :) 2 Tarafta kapatma listeleri var. Klavye efendilerinden ayrılıp klan kurmak isteyenler var. Savaşanlar ve arkada kendi klanını misleyenler ayırt edilmek istiyorlarmış :)

PARS Estergon

Ağır Atlı
savaş da durum ne
bu pinhani20 en sonunda bir dünyada savaş istatistiği sorar olmuş. Demediğini bırakmadığınız adamlarla can ciğer oldunuz onların gibi yaptığı taktikle bir kaç skor elde ettiniz kendinizi oyuncu olarak gördünüz. Fazla kapılma bunlara sen yine aynı oyuncusun seni bilen biliyor :) O değilde klavye efendileri abilerin sizin için dedikleri çok manidar olmuş hak veriyorum:) Sen yine klavye efendisi abilerinle olan sınırlarını güçlendir. Bize yaptığınız gibi bir gün sabah op ile karşılaşırsanız biz gibi dayanamaz hepten gidersiniz. Malum iki klanda bu işlerden çok iyi anlıyor. Gün doğmadan neler doğar :) Zaten sen de biliyorsun klavye efendileri hakkında söylediklerine her zaman hak vermişimdir :)

Deleted User - 5566254

Ziyaretçi
savaş da durum ne
Harbi yikik bi adamsin Moruk efendi klanina oyun başından beri 1 cacık yapama 200 250 köyle savaşi kaybet Yogun savaş dönerken S.a oldugun klana anlaşma bozmadan operasyon cek sonra gel burda Hakkediyormuş gibi durum sor sonuc bildir:D Yıkık japon balıgı

PARS Estergon

Ağır Atlı
Lazım olur dursun burada bir kaç güne birbirlerinize saldırı attığınız zaman buradan gelip alacaklar olabilir :)
Yeni kurulacak klanlara şimdiden başarılar diliyorum :) Klana alınmasını istemediğiniz basamak olarak kullandığınız kişileri fazla hafife almışsınız anlaşılan :)