PARS&EFENDİ 15 GÜNLÜK SAVAŞ ÖZETİ

PARS Kankoksun

Kılıç Ustası
SEVGİLİ KLANLAR AİLESİ
17 MAYIS SABAHA KARŞI 05:00 SULARINDA NE YAZIK Kİ O GÜNE KADAR MÜTTEFİĞİMİZ OLAN EFENDİ KLANLARININ SALDIRILARIYLA UYANDIK.

PLANLAR PROGRAMLAR YAPILMIŞ VE PARSA SAVAŞ İLAN EDİLMİŞTİ.

O GÜN UYANIK OLAN BİRKAÇ ARKADAŞIMIZIN DİĞER ARKADAŞLARIMIZI UYANDIRMASIYLA ALARMA GEÇTİK, VE YAPILAN BU HAİNCE SALDIRIYA ÇOK GÜZEL CEVAP VERDİK.

Onların kirli hesaplarına göre bir şafak operasyonuyla içimizde birçok köyü düşürüp havlu atmamızı sağlayacaklardı

ama 16 gün sonra...

SAVAŞ BAŞLADIĞI GÜN 17 MAYIS
EFENDİ KLANI
%39.2 DÜNYA HAKİMİYETİNE SAHİPTİ PARS İSE %21.6

25 MAYIS
EFENDİ %36.4
PARS %23.3

29 MAYIS
EFENDİ %34.1
PARS %24.8

01 HAZİRAN
EFENDİ %33.6
PARS %26.9

03 HAZİRAN
EFENDİ % 34.1
PARS % 27.1

Yüzdelik dilimler bahsedilen tarihte günün herhangi bir saatinde alınmıştır.

yWfQGR.png

SAVAŞTA EN ÇOK SALDIRARAK KESİM YAPAN KLANLAR
1.PARS1 - 17.9 MİLYON
2.PARS - 16.7 MİLYON
3. EFENDİ3 13.5 MİLYON

SAVAŞTA EN ÇOK SAVUNARAK KESİM YAPAN KLANLAR
1.PARS 23.2 MİLYON
2.PARS1 18.9 MİLYON
3.EFENDİ3 17 MİLYON

BU TABLONUN ÜZERİNE AÇIKLAMA YAPMAK, GÖREN GÖZLERE HAKARET SAYILACAĞINDAN DAHA FAZLA YAZI YAZMIYORUM.

EMEĞİ GEÇEN
HER SAVAŞÇIYA
HER TİM KOMUTANINA
HER OPERASYON KOMUTANINA
HER KLAN YÖNETİCİSİNE

PARS KLANLARI VE ŞAHSIM ADINA TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM.

SAVAŞ TAM GAZ DEVAM EDİYOR. KILICIMIZ KESKİN OLSUN.

PARS Kankoksun

Kılıç Ustası
karşı taraf sizden adam çekiyor bence siz de onlardan çekin adaletli oynamayın hak etmiyorlar :p :)

UTANMASALAR bana bile mesaj atacaklar, bizim klana gel parsın sonu geldi beraber kapatalım diye :)
Nitekim, birçok yöneticime bir çok operasyon komutanıma gülünç mesajlar attılar.

kesimler ortada başarı ortada
çene çalarak ve ortalığı bulandırarak zafer elde etmeye çalışıyorlar.
Buna şaşırmıyorum da bunları görmeyenlere şaşırıyorum

SMMberk

Mızrakçı
Uzunca bir zaman sonra PARS ismi daha küçük 10 15 kişiyken, şuan da bu şekilde büyümüş bir aileyiz, PARS dünyayı kapatacak buna hiç bir güç engel değildir.. Herkese başarılarından dolayı teşekkür ederiz... Gökhan reis istersen tabloyu haftalık güncelleyebiliriz :) daha güzel bir etken olur

PARS Estergon

Ağır Atlı
UTANMASALAR bana bile mesaj atacaklar, bizim klana gel parsın sonu geldi beraber kapatalım diye :)
Nitekim, birçok yöneticime bir çok operasyon komutanıma gülünç mesajlar attılar.

kesimler ortada başarı ortada
çene çalarak ve ortalığı bulandırarak zafer elde etmeye çalışıyorlar.
Buna şaşırmıyorum da bunları görmeyenlere şaşırıyorum

Bana direk davet attılar mesaj atmayı boş ver canın isterse gelirsin diye her yol var bunlar da :)

PARS Estergon

Ağır Atlı
SAVAŞTA EN ÇOK SALDIRARAK KESİM YAPAN KLANLAR
1.PARS1 - 17.9 MİLYON
2.PARS - 16.7 MİLYON
3. EFENDİ3 13.5 MİLYON

Hehe, efendi ağababaları klan üyelerinin askerlerini desteğe gönderip köylerini alıyorlar bitsin o zaman savaşa gelecekler :D

Deleted User - 5566254

Ziyaretçi
Görünen köy klavuz istemiyor fakat.Şuan için konuşmak cok erken gibi.Neden derseniz efendı klanin Klan formunda cok saglam Gazlamalar var.Yani yönetici arkadaşlarin Burnu yere düşse Parsdan biliyorlar ona göre bir algi yapilıyor Körler sagırlarda birbirini agirlıyor:)Yani İşiniz zor

PARS Estergon

Ağır Atlı
Görünen köy klavuz istemiyor fakat.Şuan için konuşmak cok erken gibi.Neden derseniz efendı klanin Klan formunda cok saglam Gazlamalar var.Yani yönetici arkadaşlarin Burnu yere düşse Parsdan biliyorlar ona göre bir algi yapilıyor Körler sagırlarda birbirini agirlıyor:)Yani İşiniz zor
Efendiye göre covid19 sebebi de Parsmış :)

PARS Kankoksun

Kılıç Ustası
Ben efendi klanı oyuncusu ve bir dönem yonetiminde olarak söylüyorum. Pars ve oyuncarini duruslarindan ve verdikleri savaştan ötürü tebrik ederim.

bu kadar basittir tebrik etmek
insana erdem kazandırır ve hiçbirşey eksiltmez.

Duruşunuz için biz de sizi tebrik ediyor, teşekkür ediyoruz

15 gün sonra bu haritayı tekrar yayınlarız hayat,oyun ve tabiki savaş devam ediyor.
gece yarısı hiçbir haber vermeden anlaşma bozup bize saldıran boş köylerimizi toplayan bir çapulcu sürüsünün arkasına sığınıp birden parsı yendik havasına büründüler .
düne kadar harita da skorlar da ortadaydı.

tuzak kurmak, pusu atmak
güçsüzlük belirtisidir.
mert olan , gücüne güvenen adam gibi çıkar dövüşünü yapar.

Delikanlı gibi karşımıza çıkıp savaşacağız diye söyleyemeyerek, boş köylerimizin dibinde mis basıp anlaşma bozmadan saldırarak savaşmış olmuyorsunuz.

Bu oyun temelinde matematiktir, bu hamleniz matematiksel olarak size köy kazandırdı eyvallah
ancak,
Vicdanlı ve dürüst olmak hesaplı olmaktan daha iyidir
Hesap insanı mevki makam sahibi yapar ama vicdanlı ve dürüst olmak insanı insan yapan temel şeydir.

biz profile bosuna yazmadık
"Onlar istikbal kaygısında, biz insan saygısındayız."

Deleted User - 5566254

Ziyaretçi
Yanlız bu kadar Kahpe adami para ile toplamaya kalksan toplayamazsin hepsı buraya toplanmiş :))

PARS Kankoksun

Kılıç Ustası
Biz haklılığımıza inanıyor ve bu uğurda daha haftalarca,aylarca savaş vermeye hazır olduğumuzu duyuruyoruz.
Sizin hesaplarınız, inancımızı yenemez.
Bu sebeple meydanı üslupsuz ve yalan dolanla konuşan efendiciklere bırakıyor
Savaşımıza bakmak üzere oyunumuza geçiyoruz .

Bu başlık nasıl olsa burada baki, zannettiğiniz gibi hesap silmek yok
Daha çok uğraşacaksınız ve sonra da yenilip birkaç ay foruma birşey yazamayacak hale geleceksiniz.

Kolay gelsin

UNCHARTED

Dük
tuzak kurmak, pusu atmak
güçsüzlük belirtisidir.
mert olan , gücüne güvenen adam gibi çıkar dövüşünü yapar.

Delikanlı gibi karşımıza çıkıp savaşacağız diye söyleyemeyerek, boş köylerimizin dibinde mis basıp anlaşma bozmadan saldırarak savaşmış olmuyorsunuz.

Şu dünyayı baz alırsak herkes herkesin arkasından iş çevirdi haklısınız çok ayıp edildi herkese şuanda özellikle size edilmişte olabilir orasını bilemem iç konuyu bilmiyorum dış görüş olarak size yapılan doğru değildir ammaaaa gelelim şu yazdığın yazıya sen yazma abi bırak başkası yazsınbu tarz cümleler kurma seninde ne olduğunu gördük 55de şu yukarıda yazdığın her şeyi kendin yapmaya kalktın beceremedin şimdi ben dürüstüm ben mertim numarası yapmaya gerek yok