Panaroma 35

• Konuyu başlatan DeletedUser57618
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser48222

Ziyaretçi
Forumu az çok takip eden biri olarak 57sinser06 arkadaşımızın forumdaki çağrılarını okudum gördüm,başından beridir k.b yönünde olacağını söylüyordu bende bu insanlar ile savaşmak istedim o bölgede başlayacak forumdaki bu hesabımla bir klana geçtim ve onlarda tam zıt istikamete gitti,hadi bu adam tutarsız da karşılarındaki arkadaşlarda farklı değil.

Ben bölge falan bilmem her klan 35 kişi olduğuna ve klan dışı destek kapalı olduğu için Gassal2 klanı olarak diğer klanlarımız akademileri basana kadar 28 kişi 7 tane Şahmat klanına karşı savaşıcaz,herkese başarılar :)

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Forumu az çok takip eden biri olarak 57sinser06 arkadaşımızın forumdaki çağrılarını okudum gördüm,başından beridir k.b yönünde olacağını söylüyordu bende bu insanlar ile savaşmak istedim o bölgede başlayacak forumdaki bu hesabımla bir klana geçtim ve onlarda tam zıt istikamete gitti,hadi bu adam tutarsız da karşılarındaki arkadaşlarda farklı değil.

Şuan hakikaten duygulandım ya valla. Sonunda farkındalığı olan bir insan çıktı arkadaş. Hocam anlamak isteyince oluyor işte. Beni anladığın için çok çok teşekkür ederim...

O laf ebesi arkadaşlar, konuştuklarının %1 ini gerçekleştirecek kadar adam olsa , bizde susucaz bak adam icraatta yapıyor diyeceğiz de yok, icraat yok laf çok hepsinde.

Şuan hakikaten duygulandım ya valla. Sonunda farkındalığı olan bir insan çıktı arkadaş. Hocam anlamak isteyince oluyor işte. Beni anladığın için çok çok teşekkür ederim...

O laf ebesi arkadaşlar, konuştuklarının %1 ini gerçekleştirecek kadar adam olsa , bizde susucaz bak adam icraatta yapıyor diyeceğiz de yok, icraat yok laf çok hepsinde.

Keşke yeniden başla yapıp biz onlara gitseydik :D

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Keşke yeniden başla yapıp biz onlara gitseydik :D

Kanka onuda düşündüm de :D kuzey batıya giriş yapınca yeniden başla hakkımız doldu :D ee bayrak etkin dünya... yeni hesaplar açıp da gidelim desen oda sıkıntı :D dedim o bölgede klan kurayım arkalarından onada ağlarlar diye vazgeçtim :D

forumda 1-2 kişi hariç sinsere laf atan başta ben olmak makara amaçlı yazdığımı zaten serhat kendiside anlamıştır :D

DeletedUser61060

Ziyaretçi

Kesinlikle katılıyorum, Serhat'ı tanımam etmem, kimdir nedir bilmem. Sadece 1-2 kere aynı ortamda bulunduk ama onda da tanışmadık tam anlamıyla. 33.dünya da tam savaşacaktık gittiler. Ne sempatim ne antipatim vardır. Ama bu yön seçme başlama olaylarında kesinlikle haklı bir davaları var. İlk yemek klanları açtı makarasına, ardından Serhat gassal başlığını açıp hodri meydan dedi. Bana denseydi eğer o dünyaya gireceksem kuzeybatıya giderdim.
Serhat biraz fazla yazıyor, bazen aşırı uzatıyor, can sıkıyor ama haklılık payı yüksek. Haksız olduğu noktalar var mı? Var.. Ama yön seçme olaylarında, hodri meydan olaylarında haklıdır dostlar.

Bu dünyaya world u kapatmaya geldik diğer klanlarda saygı duyduğum oyuncular var özellikle ATeam' da hiç bir şey veya klan bizi engelleyemez.

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar, bazı kişilerin bazı konularda farkındalıklarının olduğundan eminim zaten. Mevzu şu, biraz fazla aktif olmam sebebi ile şakalaştığımız gırgır yaptığımız adamlar var. Ancak bazı insanlar bu gırgır ve şamataları da kendi ezikliklerinden olsa gerek aleyhimizde kullanmaya çalışıyor. Yada çok konuşup hiç bir icraat gösteremiyor...

Ben biraz daha dikkatli ve özverili olacağım bu saatten sonra bu konularda "Herkesi muhattap almayacağım" mesela... Bu forumda deveye diken, kullanıcısına kendini kaale almayan adam yaranırmış bunu da anladım geçte olsa...

Herneyse dünya GassaL etrafında yada S i N S e R etrafında dönmediğini bizde biliyoruz. Bu kadar konu olmaktan çıkalım ve başlığın hakkını verelim..

BARZO, PAŞA, MAYHEM, EXP, A TEAM, ON-GA klanları şahsi olarak saygı duyduğum ve sevdiğim klanlar. Bu dünyaya değer katan klanlar...

Bunun haricinde KURT, REİS, GLORY vb. çeşitli yeni oluşumlar da benim nazarımda "Dünya dengesini sağlayan" yani favorilerin önüne zorluk olabilecek klanlar...Tabiki daha fazlasını yapmak ellerinde...

Klanım GassaL konusunda yeterince rüştümüzü kanıtladığımızı düşünüyoruz. Hedefimiz de dünya kapatmak yok, keyif almak var. Keyif almadığımız, bazı şeylerin stres atmaktan çok stres yaratmak olduğu bir durumda çekip gidebiliriz...

Savaşların er meydanında döndüğü , arkadan işlerin çevrilmediği bir dünya olsun...

DeletedUser61060

Ziyaretçi
Serhat yazmamı mı bekliyordun böyle mantıklı bir hareket yapmak için .:)

DeletedUser48222

Ziyaretçi
W 35 in ilk köyü alındı Hayırlı olsun Reis klanlarından Themis54 arkadaşımız aldı.

DeletedUser60828

Ziyaretçi
Yakın bir zamanda Glory klanlarının batıya yöneleceğini zannetmiyorum Reis Klanlarını karşısına almazlar iç içe oldukları bir çok klan var ve Mahluk klanları var ilk önce kuzeye yönelmesi gerekecek G.doğuda pek savaş gözükmüyor

Güzel tespit ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben bölge falan bilmem her klan 35 kişi olduğuna ve klan dışı destek kapalı olduğu için Gassal2 klanı olarak diğer klanlarımız akademileri basana kadar 28 kişi 7 tane Şahmat klanına karşı savaşıcaz,herkese başarılar :)

Bölgesel klan yapmak yerine hilalden düzlemsel klan yapsanız da rahat bölgedeki arkadaşlar şahmat bölgesindeki kişileri desteklese yani 28 kişi 4 klana 7 7 bölseniz diğer taraftan epey bir savunma çıkar :D

Bölgesel klan yapmak yerine hilalden düzlemsel klan yapsanız da rahat bölgedeki arkadaşlar şahmat bölgesindeki kişileri desteklese yani 28 kişi 4 klana 7 7 bölseniz diğer taraftan epey bir savunma çıkar :D

Serhat benim beyin durdu şu anda iyi bir şey yazmışlar galiba sen bi düşün bunu