Panaroma 35

• Konuyu başlatan DeletedUser57618
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57618

Ziyaretçi
Kim kimle savaşıyor. Kim kime hazırlanıyor

Kim kime vurdu .panaroma 35 başlıyor

Haritada neler oluyor anlatın bize

KURT ve Exp şuan çok şekil gidiyor izlüyorum dipnot olarak ekliyim

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Biz yeni bir savaş ilanı vermek üzereyiz :D tt2 süpriz olsun.

DeletedUser48222

Ziyaretçi
Teşkilat klanı kesimlerde koptu gidiyor aynı bölgede olan klanları zorlayacak gibi
G.batıda heyecan üst düzeydedir ;)

acaba stratejileri nasıl ne yöne ilerlemeyi düşünüyorlar

DeletedUser57618

Ziyaretçi
Serhat bey yine kime :)

EXP bence gerçekten sağlam temelli teşkilat dediği gibi abilerimiz bu dünyayı kapatmaya aday sabır ve heves var gibi şuan bi tek teşkilat klaninda görüyorum.

Yardımlasan klan olarak da Kuzey gözüme carpti

DeletedUser61556

Ziyaretçi
diplomasiler hakkında pek bilgim yok şuan ancak,

kuzeydoğuda barzo-kurt ile güney doğuda glory-reis savaşları bölgeye hakim olacakları belirleyecektir.

kuzey batıda gassal tabiki favori ancak hem kuzeyini hemde batısını temizlemeden rahat etmeyecekleride gerçek:) bu bağlamda ya yavaşdan alıp kalabalık şahmat grubuyla,yada her zamanki gibi hızlı girip anka klanlarıyla savaşacaktır.sinser yeni bir savaş ilanı dediğine görede bunlardan biridir gibi:)

güney batıda ise birçok klan olmasına rağmen EXP ye rakip olacak bir ekip yok.

bu ekipler dısında şuan gayet başarılı ilerleyen teşkilat ekibinin harita kurbanı olacağını düşünüyorum. ayrıca merak ettiğim ekip ise barzo klanları. devamlılığı olmayacak bir çok oyuncusu mevcut oldugundan gelişimlerini merak ediyorum:)

DeletedUser61556

Ziyaretçi
gassalin diplomasiyi yeni gördüm şahmat düşmanmış zaten :p

Brskr-RTV

Hafif Atlı
haha güney batı için yorumları okudum bazı arkadaşlar expe rakip olacak klan yok demiş:D açın şu haritayı bakın 1 ay 1.5 ay sonra bir daha bakın ne olup bitmiş gelip burada tekrar konuşuruz :cool:

DeletedUser48222

Ziyaretçi
Yakın bir zamanda Glory klanlarının batıya yöneleceğini zannetmiyorum Reis Klanlarını karşısına almazlar iç içe oldukları bir çok klan var ve Mahluk klanları var ilk önce kuzeye yönelmesi gerekecek G.doğuda pek savaş gözükmüyor

Kubrick

Mızrakçı
haha güney batı için yorumları okudum bazı arkadaşlar expe rakip olacak klan yok demiş:D açın şu haritayı bakın 1 ay 1.5 ay sonra bir daha bakın ne olup bitmiş gelip burada tekrar konuşuruz :cool:

Attığınız mesajlarla davetlerle değişebilir tabi haklısınız.

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Bende görüşümü yazayım o halde...

Kuzey Doğu

BARZO & Mayhem iş birliği kuzey doğuyu kapatır. başka diplomasi olmaz bu bölgede olursa da bu klanların aleyhine olur... Ancak bölgenin favorisi Barzo ve mayhem birlikteliğidir.

Kuzey Batı

Haritada istediğimiz şekli aldık, bu defa w33 de bize -handikap olan her yerde aktif bir şekilde yayıldık haritaya ve özellikle YAY ve arkasında klan bırakmamak düşüncemiz. Bu bağlamda ŞAHMAT & FEDERAL klanları ile tatlı bir rekabetimiz söz konusu...

Anka ekibi ile hiç bir şekilde diplomasi değişmeyecektir arkadaşlar. w35 arenasında yer aldıkları müddetçe müttefiğimiz olarak yer alacaklar...

Güney Doğu

REİS & GLORY müttefikliği ile zaten bölge şuanda kapandı... Bu iki klan diğer klanlar ile mücadele edecek ve ilk bölge maviliğine ulaşacak klanlar olduğunu düşünmekle beraber, birleşme ile yada patlak verecek bir savaş ile birbirini yok edip ortaya bu klan isimlerinden harici bir klan çıkacağını düşünüyorum. İki ekibe de w36 da başarılar dilerim...

Güney Batı

Bu bölge çetin geçecek gibi PAŞA klanları her zaman ki gibi merkeze yakın başladı...Bölgede fazlasıyla aktif klan var... Dedeler ile gençlerin kapışmasına sahip olacak savaşın yaz dönemine denk gelmesi nedeni ile çetin geçeceğini düşünüyorum :) PAŞA daha tecrübeli duruyor diğer klanlara kıyasla...

DeletedUser48222

Ziyaretçi
Kıta 55 de Reis klanlarının stratejisi belirleyecek gidişatı bana göre Reis Batıya Glory yay arkası klanları ile mücadele edecek

DeletedUser61556

Ziyaretçi

dostum herkes burda bir düşüncesini belirtiyor. evet ekibiniz güzel kolay lokma olacak ekipde deilsiniz. ancak exp klanları keyfi silmeler vs yapmadıkları sürece favori bana göre. ve heleki 1-1,5 ay sonra haritaya beraber bakalım exp-ateam-pasa klanlarından en fazla sadece 1i elenmiş olacak ki bununda exp olma ihtimali zor bana göre.

DeletedUser61556

Ziyaretçi
Bende görüşümü yazayım o halde...

Kuzey Doğu

BARZO & Mayhem iş birliği kuzey doğuyu kapatır. başka diplomasi olmaz bu bölgede olursa da bu klanların aleyhine olur... Ancak bölgenin favorisi Barzo ve mayhem birlikteliğidir.

Güney Batı

Bu bölge çetin geçecek gibi PAŞA klanları her zaman ki gibi merkeze yakın başladı...Bölgede fazlasıyla aktif klan var... Dedeler ile gençlerin kapışmasına sahip olacak savaşın yaz dönemine denk gelmesi nedeni ile çetin geçeceğini düşünüyorum :) PAŞA daha tecrübeli duruyor diğer klanlara kıyasla...

kuzey doğudaki barzo mayhem güzel bir ikili ve çok önceden gelen bir dostlukları var. ancak haritada iç içe olmaları ve iki klanında bayaa fazla üyesinin bulunmasından dolayı dostluğun bozulabileceğini düşünüyorum. ama inşallah bozulmaz mayhem sevdiğim bir ekip şahsen:)

güney batıda paşa birçok dünyada olduğu gibi bu dünyadada başlarda iyi olmakla kalacakdır. tabiki exp veya ateam ile sağlam bir işbirliği ömrü uzatabilir.

kuzey doğudaki barzo mayhem güzel bir ikili ve çok önceden gelen bir dostlukları var. ancak haritada iç içe olmaları ve iki klanında bayaa fazla üyesinin bulunmasından dolayı dostluğun bozulabileceğini düşünüyorum. ama inşallah bozulmaz mayhem sevdiğim bir ekip şahsen:)

güney batıda paşa birçok dünyada olduğu gibi bu dünyadada başlarda iyi olmakla kalacakdır. tabiki exp veya ateam ile sağlam bir işbirliği ömrü uzatabilir.

paşa için dediğine katılmıyorum diyemem ilk defa paşada oynuyorum nasıl bir ekip öncesi için çok bilgim yok ama gözlemlediğim kadarıyla bu dünyada eski dünyalara göre çok daha sağlam bir ekiple girdiler bakarsın bölgeyi kapatırlar bakarsın senin dediğin gibi olur orasını bilemem

DeletedUser61556

Ziyaretçi
paşada kısa süreli oynamışlığım oldu inş başarılı olurlar ama genelde olan bu. zaman gösterecek bakalım :)

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Bir klüp her sene şampiyon olamaz, bu garanti değildir. Böyle bir gerçek olduğu gibi 100 küsür senelik klüp dünyanın en önemli liginde şampiyonda olabiliyor.. Ben PAŞA dan çok daha fazlasını bekliyorum :)

Brskr-RTV

Hafif Atlı
dostum herkes burda bir düşüncesini belirtiyor. evet ekibiniz güzel kolay lokma olacak ekipde deilsiniz. ancak exp klanları keyfi silmeler vs yapmadıkları sürece favori bana göre. ve heleki 1-1,5 ay sonra haritaya beraber bakalım exp-ateam-pasa klanlarından en fazla sadece 1i elenmiş olacak ki bununda exp olma ihtimali zor bana göre.

sorun yok bende düşüncemi belirttim :) yani ikimizde aynı şeyi söylüyoruz :) ne olacak izleyip göreceğiz :)