Padişahımız çok yaşa

• Konuyu başlatan DeletedUser46662
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64669

Ziyaretçi
zaten bi dunyayi bir klanin tumunun kapatmadaki etkisi aynı olmaz, herkesten aynı verim alınamaz, ben 2saat bakarim o 20 saat bu 10 saat, ki ana ekibimiz de sıkıntı yok, bizim bu duruma itirazimiz da yok herkes elinden geleni yapıyor elinden geldigince...
herkes derken belli bi kemik ekibiniz var onlar elinden geldiğince uğraşıo ama @z3r-1 e katılıyorum yakında bi süpriz yersiniz

DeletedUser64255

Ziyaretçi
antın gizli gizli ne işler karıştırdığının farkında değilsen boşver dostum klanında bırakan oyuncu köylerini toplamaya devam et

Dostum aklınca laf soktuğunu sanıyorsun ama yaşım olmuş 43 klanım oyuna döndü diye bende başladım oyuna bu yaştan sonra savaş mavaş ugraşmam pasifte toplarım barbarda oyunda bu yasak değil dimi?

Ayrıca bizle dost iken rakibimizi destekleyen sizlersiniz rakibimizden oyuncu alıp koruyan sizlersiniz sizin klanda beni bilen sevdiğim insanlar var huyumu suyumu bilirler asla kimseyi satmam fazlada uzatmaya gerek yok şu mübarek günlerde kalpte kırmaya gerek yok oyun bu keyfimize bakalım

DeletedUser64759

Ziyaretçi
Bakın sıkıntı şurada herkesin bolca düştüğü bir hata. Birkaç kişinin yaptığı bir hatayı bütün bir klana mal etmek yanlıştır. Mesela MAYBE oyuncularının klandan ayrılıp saldırı atıp tekrar klana girdiğinden bahsetmiş bir arkadaş. Kezzap bu konuyla ilgili MAYBE ile iletişime geçti mi. Zarar talebi ya da klandan ihraç talebi edildi mi. Bu iletişim kurulduysa bu ilan ve diplomasi neden o zaman yapılmadı.
Diğer bir konu ise bazı klanları savaşmamakla başarısız oldukları değerlendirilmiş. Bu bir strateji oyunu. Savaş becerisiyle birlikte diplomatik ve akıllıca davranmak da önemli. örnek olarak Belki Kezzap şu anda kendince stratejik davranmış olabilir ama daha önceki davranışlarıyla birlikte kendi imajlarını zedelediler. Bundan sonra bir klan kezzap la birlikte nasıl hareket eder çok merak ediyorum. Ya da ERROR un savaşmaması onların kötü bir klan olduğunu göstermez. Bu oyunda 2 şey önemli askeri güç ve diplomatik zeka.
Diğer bir konu ise SoAlı oyunculara itham edilen sözler ve onların verdiği karşı cevaplar. Öncelikle SoA askeri anlamda çok başarılı bir klanDI. Attığı raporlar ve istatisliklerle bu argüman desteklenebilir. Diğer klanlar SoA yı neden küçümsüyor anlamıyorum. Aynı şekilde SoA dünyadan çekildikten sonra neden diğer klanlara laf atıyor. Evet çok iyi bir klandı çok başarılıydı fakat artık mevcut değil. Devam etseler çok güzel işler başarabilirlerdi ve onlar da bunu söylüyor. Ama bir gerçek var artık dünyada olmadıkları için biz daha iyiyiz sizi tokatlarız gibi şeyler diyemezler. İnsan der o zaman yapsaydınız diye.
Son olarak belirtmek istiyorum ki kimseyi tahrik etmek gücendirmek gibi bir amacım yok bütün herkese saygılı davranmaya çalıştım. Olayların arka perdesini bilmiyorum bildiğim kadarıyla kendi düşüncelerimi paylaşmak istedim. Yanlışlarım varsa düzeltin lütfen bu oyunu 8 aydır filan oynuyorum daha acemiyim yanlışlarım olabilir herkese iyi oyunlar dilerim :)

Bakın sıkıntı şurada herkesin bolca düştüğü bir hata. Birkaç kişinin yaptığı bir hatayı bütün bir klana mal etmek yanlıştır. Mesela MAYBE oyuncularının klandan ayrılıp saldırı atıp tekrar klana girdiğinden bahsetmiş bir arkadaş. Kezzap bu konuyla ilgili MAYBE ile iletişime geçti mi. Zarar talebi ya da klandan ihraç talebi edildi mi. Bu iletişim kurulduysa bu ilan ve diplomasi neden o zaman yapılmadı.
Diğer bir konu ise bazı klanları savaşmamakla başarısız oldukları değerlendirilmiş. Bu bir strateji oyunu. Savaş becerisiyle birlikte diplomatik ve akıllıca davranmak da önemli. örnek olarak Belki Kezzap şu anda kendince stratejik davranmış olabilir ama daha önceki davranışlarıyla birlikte kendi imajlarını zedelediler. Bundan sonra bir klan kezzap la birlikte nasıl hareket eder çok merak ediyorum. Ya da ERROR un savaşmaması onların kötü bir klan olduğunu göstermez. Bu oyunda 2 şey önemli askeri güç ve diplomatik zeka.
Diğer bir konu ise SoAlı oyunculara itham edilen sözler ve onların verdiği karşı cevaplar. Öncelikle SoA askeri anlamda çok başarılı bir klanDI. Attığı raporlar ve istatisliklerle bu argüman desteklenebilir. Diğer klanlar SoA yı neden küçümsüyor anlamıyorum. Aynı şekilde SoA dünyadan çekildikten sonra neden diğer klanlara laf atıyor. Evet çok iyi bir klandı çok başarılıydı fakat artık mevcut değil. Devam etseler çok güzel işler başarabilirlerdi ve onlar da bunu söylüyor. Ama bir gerçek var artık dünyada olmadıkları için biz daha iyiyiz sizi tokatlarız gibi şeyler diyemezler. İnsan der o zaman yapsaydınız diye.
Son olarak belirtmek istiyorum ki kimseyi tahrik etmek gücendirmek gibi bir amacım yok bütün herkese saygılı davranmaya çalıştım. Olayların arka perdesini bilmiyorum bildiğim kadarıyla kendi düşüncelerimi paylaşmak istedim. Yanlışlarım varsa düzeltin lütfen bu oyunu 8 aydır filan oynuyorum daha acemiyim yanlışlarım olabilir herkese iyi oyunlar dilerim :)

Bak ben kaç yıldır oynuyorum ama karışmıyorum bence sende karışma

SoA savaşmaya devam etseydi reel hayata uyum sağlayamazdı ve bu yüzden bıraktılar ve bırakanlardan biri de bendim.

Reel hayat çok zorladığı için bu kararı aldılar yoksa biz 3 Klanla Ne mücadele ederdik :)

Ama nasip değilmiş :)

DeletedUser64759

Ziyaretçi
Bak ben kaç yıldır oynuyorum ama karışmıyorum bence sende karışma

SoA savaşmaya devam etseydi reel hayata uyum sağlayamazdı ve bu yüzden bıraktılar ve bırakanlardan biri de bendim.

Reel hayat çok zorladığı için bu kararı aldılar yoksa biz 3 Klanla Ne mücadele ederdik :)

Ama nasip değilmiş :)

Hocam farkındayım bu başarının nasıl bir emekle geleceğinin. SoA ya sempatim vardı raporları merakla takip ediyordum. Dünya ilk başladığında Klan isminden dolayı bir yakınlık hissetmiştim hatta.

DeletedUser64699

Ziyaretçi
ya maybe zaten bizim müttefiğimizdi, onlara savaş açtığınızda bizede açılmış gibi oldu, konu bu kadar basit kimin karın ağrısı varsa buyursun oyuna

soa konusu bitti gitti sildiler bu dünyada, birdahaki dünyada o ekibe başarılar, bu savaşta çöp soa'nın adı geçmezse veya çöp soa nın çöp yöneticileri laf ebeliği yapıp burayı karıştırmazsa daha dostça bi savaş olur

maybe-kezzap savaşı daha önce de vardı sanırsam, araya family girdi sa çekti iki klan birbirine, eğer kezzap çöp soa nın oyuncularını klana almasaydı dünya daha farklı şekillenirdi, onların tercihi bu yönde oldu bugün savaş çıktı, bu savaşın favorisi şuan için harita üstünlüğünden dolayı kezzap, tabi bu ne kadar sürer orası malum

tekrar yazıyorum, bu dünyayı error kapatacak, hemde hiç zorlanmadan, barbar toplar gibi köy toplayarak, herkese iyi oyunlar

BarBaroSixD

Mızrakçı
klandan çıkıp saldıran elemanları atmam için wptan iletişime geçtiler takip edemediydim o dönemi hesabım bakıcıdaydı ama hesaba döndüğüm gibi zararlarını karşılamak için kezzap klanındaki elemana mesaj attım sağlam bi hakaret etti dahada yazmadım o konuyla ilgili

köy alımının telafisi hammaddeyle olmaz o konuda haklılar tek haksız olduğum şey orası zaten ama ondada elimden geleni yaptım amacımız sa bozmak olsa zaten soa savaşı sırasında bozardık neyse ney yav bi oyun için fazla bile konuştuk

DeletedUser52610

Ziyaretçi
classic içinde nopu şöyle yapıcaz şöyle silicez diyordun da en son topukluyordun aynısı olmasın canım biz seni düşünüyoruz :D

DeletedUser55049

Ziyaretçi
herkes derken belli bi kemik ekibiniz var onlar elinden geldiğince uğraşıo ama @z3r-1 e katılıyorum yakında bi süpriz yersiniz

Aslında gizli yapilabilecegini sandiginiz birçoğu şeyi öngörüyoruz zaten, ona göre relax olun, biz sakiniz gorunup gelenler de gorunmeyip gelecrk olanlarında başımızın gözümüzün üstünde yeri var..

her elin üstünde bir el her oyunun üstünde baska bir oyun var...

Herkes hamlesini yapar bu oyunda bu oyunda savaşanlar kazanmaz diplomasi yapanlar kazanır.

Bir arkadaş köyleri barbar gibi toplayacaz demiş ona kolay gelsin. Bol barbar toplamalar.

DeletedUser64699

Ziyaretçi
classic içinde nopu şöyle yapıcaz şöyle silicez diyordun da en son topukluyordun aynısı olmasın canım biz seni düşünüyoruz :D

ne biliyorsun? ne konuşuyorsun? classicteki mevzu classicte kalır burdaki maybe kezzap savaşıyla classic ne alaka? hadi her şeyi geçtim bilipte konuşsan eyvallah, sana laf anlatsam da sen anlamazsın bi yerinden yakalar yine bişeyler saçmalarsın da ben senin saçmalamanı sağlıyim, c8 nop sa işaretlendiği an benim için bitti köyleri verip sildim, ha istesem devam ederdim kimsede bişey diyemezdi, ciddi olayım veya olmayayım yazdıklarımi kendi arkadaşlarım yedirdi bana canları sağolsun, ha şunuda belirteyim ben nopa burda 'sizi ezmeye geliyoruz hahahahahahha' yazıyodum gecesinde noptakilerle skype ta muhabbet ediyorduk makara yapıyoduk, benim yanlış sözlerim olmuştur nopa ama onlar için zaten gerekli kişilere gerekli şeyleri dedim, error ekibine bakarsan yarısına yakını aynı zamanda nop oyuncusu? ben nopun olduğu bi dünyada ilk kez farklı klanda bulundum öncekilerdede kuruculuğa kadar yetkim vardı, kısaca seni ilgilendiren bi durum yok ortada

burdaki karın ağrını başka yerlere çekme, çöp klanınla sana sonraki dünyanda başarılar

DeletedUser64752

Ziyaretçi
errordaki tanıdıklarımdan dolayı genellemiyom da allah aşkına bi toplasana barbar toplar gibi
klanına o kadar güveniyonda yarın error a ne olacak biliyon mu freud
yok kapatmış mış yok bitmiş miş savaş yapmamış freud savaşa girince savaş bitmiş oluyor :)

DeletedUser64699

Ziyaretçi
savaş yapamadık ama totalde en çok kesim yapan klan error klanları.. sende haklısın... errora ne olacak bekliyorum yarın ola hayrola :)

DeletedUser53776

Ziyaretçi
savaş yapamadık ama totalde en çok kesim yapan klan error klanları.. sende haklısın... errora ne olacak bekliyorum yarın ola hayrola :)
Error nerde en çok kesim yapan klan olmuş 10 klanla 3 klana karşı savaşıyorlar diplomasilerinin özü herkesle dost olmak ama yarın bir gün işler değişir diplomasileri çökerse savaş konusunda çuvallayacaklarına eminim

Ortalama Biri

Misyoner
Haktan birazdan forum linç ekibi gelip seni linç edecek kendi ekibini övdüğün için :D Bence fazla makaraya alma adamları da sen ben anlıyoruz da adamlar ciddi ciddi barbar toplar gibi diye cevap veriyor :D

Ortalama Biri

Misyoner
Error nerde en çok kesim yapan klan olmuş 10 klanla 3 klana karşı savaşıyorlar diplomasilerinin özü herkesle dost olmak ama yarın bir gün işler değişir diplomasileri çökerse savaş konusunda çuvallayacaklarına eminim

Siz sanki SOA'sınız bütün dünyaya savaş ilanı vermiş gibi konuşuyorsunuz :D

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Hehh hehh şimdi anladım bende bu kim diyordum . Kardeşim gidin sizde s.a yapın elinizden mi aldık . Niye kimse sizle yapmıyor çünkü çöpsünüz yeminle delirdim zaten köy verdim bakıcı hesaptan